Idioti

Čičak, aj popij još jedan brufen, da te najzad prodje ta temperatura.
I pusti ljude da zaboravljaju rodjendane, tako uvek imaš šta da im nabiješ na nos kad se posvadjate.
 
Imam ja drugarice koje nemaju decu
I one nekad dodju nekad ne...
Apsolutno ne ocekujem od njih da moraju ista
Ali se svaka od njih uvek seti da cestita
I ako ne dodju jednom ne dodju ni drugom na rodjus
I imam ljudi koji zaborave moj ili deciji i sve je to ljudski... ali se sete posle xy dana i kao E jbg zaboravila... Neka si
Nisam neko ko tome pridaje znacaj
Ali da neko bude toliko bezobrazan da se ni ne seti da ja imam drugo dete pa to je stvarno idiotluk i nekultura, nevaspitanje...
I ja sad kao treba da ih ugostim... kao super sto mi delite decu, samo napred...

To jeste, kad dete poraste pa primeti da je zapostavljeno hronično.
Izgleda da smo samo ti i ja osetljive na iste stvari. :lol:
 
Čičak, meni rođeni otac nekoliko puta nije čestitao rođendan zato što nije bio u mogućnosti, je l trebalo krv da mu popijem?
Ne drami od ranog jutra, molim te.
Umesto što ovde dramiš i tražiš istomišljenike bolje pozovi tu osobu i pitaj je kako se to nikad ne seti tvog drugog deteta i u čemu je tu konkretno problem.
Mani me pasivne agresije po forumu.
 
Ma selo, mora da na oglasnoj tabli imaju urezane rođendane dece.... Hotje da te zaebavaju Čile! I uspevaju u tome!

MENe samo ovaj moj nervira jer je njemu to kao ma sta ima veze...
Pa kad ga bude pitala cerka sutra videces da nece biti sta ima veze...
ja bih to sve po kratkom postupku
Ne postujes me , ni ja tebe
Zdravo dovidjena
 
Čičak, meni rođeni otac nekoliko puta nije čestitao rođendan zato što nije bio u mogućnosti, je l trebalo krv da mu popijem?
Ne drami od ranog jutra, molim te.
Umesto što ovde dramiš i tražiš istomišljenike bolje pozovi tu osobu i pitaj je kako se to nikad ne seti tvog drugog deteta i u čemu je tu konkretno problem.
Mani me pasivne agresije po forumu.

ja svojim nikad nisam cestitao a ne sjecam se ni kad su meni oni. missim jesu nekad al toliko je to cesto da se ne sjecam
 
Golube, koliko dece imas?

Dvoje lično (što znam) i još dvoje donela žena u miraz.

I odmah da ti kažem, uvek se više ljudi seti rodjendana starijeg deteta. Jednostavno je tako, stariji pokupe svu slavu i pažnju, mladji mu dodju ko repriza. Zauzvrat sve mame više razmaze mladju decu, pa mu izadje na isto
 
Čičak, meni rođeni otac nekoliko puta nije čestitao rođendan zato što nije bio u mogućnosti, je l trebalo krv da mu popijem?
Ne drami od ranog jutra, molim te.
Umesto što ovde dramiš i tražiš istomišljenike bolje pozovi tu osobu i pitaj je kako se to nikad ne seti tvog drugog deteta i u čemu je tu konkretno problem.
Mani me pasivne agresije po forumu.

Nije ni meni :lol:
Cak stavise da ga mama ne podseti ne bi znao ni dan danas...
Kako ne shvattae poentu jbt?

Znas da imam dva deteta?
I cestitas jednom, a drugom kome je mesec dana ranije zaboravis?
I to je skroz ok.

Ono kao ti imas jedno pa ti cestitas samo mom jednom? Ne kontam ...
idiotluk

Nisam u stanju da budem bolja osoba danas nikako
 
MENe samo ovaj moj nervira jer je njemu to kao ma sta ima veze...
Pa kad ga bude pitala cerka sutra videces da nece biti sta ima veze...
ja bih to sve po kratkom postupku
Ne postujes me , ni ja tebe
Zdravo dovidjena
pa taj tvoj drugar bračni je izgleda blag čovek i ume sa ljudima...memo mu piješ krv..ne znači da je on glup i da svašta dozvoljava druigima,. nego da im ne zamera nešto što smatra da je bezazleno....

Ako si ti super i ne zaboravljaš, onda uvedi reciprocitet.... al, ako su ti ljudi inače dobri prema vama, nađu vam se uvek da vam pomognu, ne znam da li da zameraš... možda su samo zaboravni i onda se vežu za taj datum kad je nemoguće da zaborve..taj oko rođendana njihovog deteta....mada ako ne čist nemar, a vi sve njihovo ispoštujete - onda te zaebavaju i tačka!
 
Poslednja izmena:
pa taj tvoj drugar bračni je izgleda blag čovek i ume sa ljudima...memo mu piješ krv..ne znači da je on glup i da svašta dozvoljava druigima,. nego da im ne zamera nešto što smatra da je bezazleno....

Ako si ti super i ne zaboravljaš, onda uvedi reciprocitet.... al, ako su ti ljudi inače dobri prema vama, nađu vam se uvek da vam pomognu, ne znam da li da zameraš... možda su samo zaboravni i onda se vežu za taj datum kad je nemoguće da zaborve..taj oko rođendana njihovog deteta....mada ako ne čist nemar, a vi sve njihovo ispoštuju - onda te zaebavaju i tačka!

Eto, sve reko čovek.
Može lok i ban za postavljača da malo odmorimo :lol:
 
Dvoje lično (što znam) i još dvoje donela žena u miraz.

I odmah da ti kažem, uvek se više ljudi seti rodjendana starijeg deteta. Jednostavno je tako, stariji pokupe svu slavu i pažnju, mladji mu dodju ko repriza. Zauzvrat sve mame više razmaze mladju decu, pa mu izadje na isto

I tebi je to ok?
Pa sjajno...
 
Nije ni meni :lol:
Cak stavise da ga mama ne podseti ne bi znao ni dan danas...
Kako ne shvattae poentu jbt?

Znas da imam dva deteta?
I cestitas jednom, a drugom kome je mesec dana ranije zaboravis?
I to je skroz ok.

Ono kao ti imas jedno pa ti cestitas samo mom jednom? Ne kontam ...
idiotluk

Nisam u stanju da budem bolja osoba danas nikako

Čile, ja te sve razumem i sve si u pravu. Samo si na pogrešan način postavila temu, malo afektivno odreagovala pa se gubi osećaj da si objektivna.
Ja sa sestrom mučim muku. Ona pamti rođendane, kupuje poklone, mala je obožava, samo o njoj priča, jedva čeka da je vidi, a sestri je teško minut godišnje da joj posveti pažnju. Ovamo kad čujem koga sve ispoštuje pada mi mrak na oči. Rekla joj sto puta, ali nju jednostavno ne zanima. Onda se mislim da li sam ja luda što me to pogađa uvek jednako.
 
pa taj tvoj drugar bračni je izgleda blag čovek i ume sa ljudima...memo mu piješ krv..ne znači da je on glup i da svašta dozvoljava druigima,. nego da im ne zamera nešto što smatra da je bezazleno....

Ako si ti super i ne zaboravljaš, onda uvedi reciprocitet.... al, ako su ti ljudi inače dobri prema vama, nađu vam se uvek da vam pomognu, ne znam da li da zameraš... možda su samo zaboravni i onda se vežu za taj datum kad je nemoguće da zaborve..taj oko rođendana njihovog deteta....mada ako ne čist nemar, a vi sve njihovo ispoštujete - onda te zaebavaju i tačka!

HVala bogu nisu mi trebali da se nadju nikad
A da zaboravimo njihovo dete to bi bio skandal... jer je njihovo dete jedino dete na svetu koje postoji ikada!
Naravno da sam ih za sve ispostovala
I nisam se ljutila sto mojoj deci nisu nikada cestitali rodjendan dok nisu dobili svoju, razumem
Ali sad kad imaju , ovo je idiotluk

- - - - - - - - - -

Puca ti djon! Sutra ces biti bolja, pa ce ti univerzum servirati sve najbolje... <3

Ako ti tako kazes
 

Back
Top