Idioti

Prvi put cujem da je licemjerno pozvati nekoga na rodjendan.Gluplje bi bilo doci nepozvan.Ako nesto slavis,valjda pozivas na tu proslavu,a ne ocekujes da ljudi nagadjaju slavis li ili ne.
Ili ocekujes da se neko sam sjeti da cestita,pa onda on zasluzuju tortu i njega zoves?☺
Mislim,moze i tako...ali onda ljude ne nazivaj idiotima i ne ocekuj da je svakom bitan rodjendan tvoga djeteta i da ga pamti.
Kod tebe poziv zavisi od cestitke,a to je po meni,bezveze.
Zar nije ljepse i lakse reci npr...dodjite sutra na tortu.☺I oni koji su mozda zaboravili,sjetice se sta je u pitanju.

- - - - - - - - - -

Ljudima je puna glava od obaveza,i ne znaci da im tvoje dijete nije drago,ako mu zaborave rodjendan.
Neko ne zna ni koji je datum danas,nisu svi u istim pozicijama,da ne kazem besposleni.☺

Ne.
Ja tako ne mogu
To dodjite sutra na tortu mi zvuci kao da ih obavezujem
Mozda neko nije planirao da dodje, mozda nije planirao da kupuje poklon, zasto bi ja nekome stvarala trosak?

Za razliku od mnogih ja beSposlena uradim 18x vise od zaposlenih :malav: limunadice
 
Red je red. Svako slavlje, bila to slava, rođendan, venčanje .... treba da se organizuje. Prvo odabereš termin, napraviš spisak ljudi za koje želiš da dođu i pozoveš ih. Prema odgovorima količinski spremiš hranu i piće, bar 20 % više, da se ne sramotiš ako neko nenajavljen svrati. :cool:
 
STa bre kolicinski?
Kod nas se zna, tri torte za svaki rodjus, svaka baba napravi po jednu i ja jednu, meze uvek imamo... a i pica
Nista ja tu specijalno ne spremam...
Ako porucim kiflice to je to
 
Sto si se pronasla u to besposlena? ☺ Nisam mislila na tebe konkretno.
A ne obavezujes nekog kad ti cestita,pa ga onda pozoves?
Mozda je on mislio samo da cestita,bez poklona? ☺
Ako se sve gleda kao obaveza,onda niko nikom ne bi nikad otisao na neko slavlje.Pretpostavljam da bi pozvala bliske ljude,a ne neke poznanike ili sa ulice.
A ne moraju ni pokloni da budu ne znam kakvi,dovoljan je mali znak paznje.
Kao sto ne volim neke pomodarske skupe poklone,tako ne volim ni one skrtice koji ne zele nekome ni cokoladu pokloniti za rodjendan,pa zato nigdje i ne idu.Za cokoladu se uvijek ima.☺
 
Tvoje dete je jos malo...
nema pojma
Kad poraste pa te pita “Mama zasto meni kuma Jelena nije cestitala rodjendan?” Videcu te kako ces reagovati


:

:rotf:

- - - - - - - - - -

Kakva si ti lajsna

- - - - - - - - - -

:lol:

- - - - - - - - - -

Kuma Jelena nije cestitala rodjendan jer kumi Jeleni vristi djoka da cestita kao i svima ostalima :lol:

Koga briga za tvoju decu.
 

Back
Top