Zasto muskarci vole kucke?

Ju, kako zanimljiva tema. :)

Di drzite te kucke?

Po obicaju najmudriji nikli iz saksije.

- - - - - - - - - -

Prvo me zanima koja je razlika izmedju kucke i one koja je previse fina?

Kazu: Sve za čim u životu jurimo, beži...

Da li je to glavna razlika?..:think:

..i sta se desava na kraju krajeva kad muskarac stigne kucku?...:lol:

Drasticna razlika, fina zena ima svoj stav ili mora da se brani od nasrtljivaca, pa balansira.
Kucka je svesna i lako pliva u svakoj vodi.

Kucku moze da stigne samo onaj koga ona hoce.
 
Ju, kako zanimljiva tema. :)

Di drzite te kucke?

Po obicaju najmudriji nikli iz saksije.

- - - - - - - - - -



Drasticna razlika, fina zena ima svoj stav ili mora da se brani od nasrtljivaca, pa balansira.
Kucka je svesna i lako pliva u svakoj vodi.

Kucku moze da stigne samo onaj koga ona hoce.

kučke su kao neki top 10 na rang listi žena :zroll:
je l tako nekako :(

- - - - - - - - - -

E, i da ponovim definiciju kučke:

Izraz za uobraženu i nepristupačnu žensku osobu između 16 i 36 godina kojoj druge devojke zavide na lepoti a muškarci na nju dr*kaju.

Ona se prema gomili udvarača ponaša odbojno, i najčešće ovaj nadimak dobije pošto pedalira dasu koji važi za osvajača ženskih srca (i ostalih ženskih organa). Da bi bila „kučka“, obavezno mora biti zgodna po opštevažećim standardima. U starim, romantičnijim vremenima, takva se nazivala „la femme fatale“, a u još starijim – dok još nije bilo holivudske produkcije – „Gospa od bola“. U prvom slučaju je bila zavodnica koja naivno trepće ali iza nje trava ne raste, a u drugom – ona koja uživa u nanošenju duševnog ali često i fizičkog bola.
Ovaj izraz (kučka) usvojen je posredstvom američkih tinejdž filmova, u kojima je takva (kučka) glavna čirlidersica, najbolja riba u školi i vođa (ženske) bande koja maltretira neuglednu ženskadiju. Razmažena je, odlično vlada ženskim osvajačkim tehnikama, izaziva dobrim nogama u miniću, ali kad kaže „NE“ – to nije „MOŽDA“, nego stvarno „NE“. U ophođenju je često gruba, nema dlake na jeziku, istovremeno štreberka i buntovnica.
U našem narodu se takva ženska naziva „mrak riba“, mada njeni roditelji umeju (tiho) za nju da kažu: „U gadnu babu raste“.

je l neka od vas to ili znate nekog s foruma, meni pada jedno i po ime na pamet :zima:
ako niste to kako preživljavate kad se pojavi kučka i da li pamtite dan kad vam se ona obratila s poštovanjem

- - - - - - - - - -

možda su one proglašavane za veštice nekad
 
Naprotiv, u tim godinama me je jako teško impresionirati. Samo što ti to ne možeš da shvatiš... ali nije ni važno : )

mozda je tebe tesko impresionirati, ali ti ces muskarce ipresionirati jos teze.

- - - - - - - - - -

Kuškarci "vole" kučke za na kratko - opali i ostavi.
Bolji izraz bi bio da vole da jure za kučkama jer tako lakše dođu do p****.

pa samo neki debil ozeni takvu. dobro dupe i zgodne noge su jedini kvalitet koji vec sredinom tridesetih nestaje. Ali one i dalje misle da su pozeljne.
 
ili si ruzna. muskarci obicno trce za zgodnim ribama. I onda te zgodne ribe kad dodju u mid tridesete vise nisu atraktivne za muski rod i onda se cude sto muskarci vise ne trce za njima. pa mi smo prirodno prigramirani da jurimo za mladim i cvrstim mesom. Prosecna riba od 18 godina je bolja nego najbolja od 35.

- - - - - - - - - -

cak ribe od 25 godina nisu to. vec pocinje ceulit da se pojavljuje i odredjene deformacije na kozi. To se da videti leti na plazi.Vec ribe od 30ak godina pocinju da izbegavaju kupanje, jer muskarci ne zele da vide njihova naborana ceulitna dupeta. obicno izlaze sa 5 kg sminke da prikriju deficit,.

Ovo zvuči kao nešto maligno :zcepanje:

Da da, svi znaju da je celulit presudan za dobar sex i sve ostalo...

- - - - - - - - - -

Pogrešno si informisana. Većina muškaraca i ne juri žene, već se zadovolje kada one nađu njih.

Na žalost jako tačno.

- - - - - - - - - -

Čoveče, ti se ponašaš kao nekakvo ljuto dete, zarobljeno u telu odraslog muškarca. Mora da ti je neka tetka u detinjstvu obećala auto, bicikl i romobil i onda zaboravila, pa sad stalno trabunjaš nešto o polovnim automobilima i tetkama :lol:

Previše američkih serija. Školski primer.

- - - - - - - - - -

Ajde što pojedini muškarci jure kučke, nego mi nije jasno kako dobro prolaze i na nekim drugim poljima, tipa na poslu.
 
kučke su kao neki top 10 na rang listi žena :zroll:
je l tako nekako :(

- - - - - - - - - -



je l neka od vas to ili znate nekog s foruma, meni pada jedno i po ime na pamet :zima:
ako niste to kako preživljavate kad se pojavi kučka i da li pamtite dan kad vam se ona obratila s poštovanjem

- - - - - - - - - -

možda su one proglašavane za veštice nekad

U principu da, medjutim, ne vidim neki problem sa kuckama.
Prvo, kucka je povredjena zena, nekad psihopata i time vrlo intelegentna,
najcesce samo osvetoljubiva zena, a koja nije?
Drugo i kucka je zena, samo zbog svoje misije ima opravdanje tako da je ne muci savestt.
i na kraju i kucka je zena, pa ko voli...
 
Poslednja izmena:
I tako, opet merenje organa za varenje.....

Izraz kucka je takodje zenski izraz za zene koje skrecu paznju muskaraca,
cak bez ikakve njene krivice, tako da je moguce da i finu zenu prozovu kucka.
Medjutim, muskarci zovu kuckom zenu koja nema obzira za njihove ljubavne patnje.:)
Sto opet nije model kucke vec subjektivnog osecaja.

Prava kucka je ona koja zloupotrebljava muskarce i zatim ih odbacuje.
Nevazno na kom polju deluje cin odbacivanja posle upotrebe definise kucku,
karakteristika je pokazivanje laznih osecanja koja se "trenutno" gase,
za razliku od fine zene koja ili ne pokazuje osecanja ili nije sigurna u njih
cak i kada prihvata ponude muskraca.
 
valjda su intelektualno stimulativne

i manje im je bitna možda forma, ja volim formu?
ne znam napredne su kao, ali za muškarce, ali mogu da poručim ženama da im ne treba mnogo za to

mislim da je moguće zakoračiti u kučka world :think:
ili nije?

šta one urade mislim - urade neko MALO ako je uradivo, a ne tripuju... to je neki od prvih koraka gde ćete bar manje misliti da ste jadni
kao nezavisne su
mada može i da vas boli d.upe ali treba da snosite posledice :roll:

i tako kad sve sabereš i oduzmeš možda treba bataliti, one kao dakle snose posledice ne bacaju na druge
 
Poslednja izmena:
Pricas o zenama pa je negde i logicno to sto kazes...ali zasto muskarci vise vole kucke?...pretpostavljam da i te "kucke" na prvi pogled odaju takodje
tu neku snagu pre svega psihicku..

A sta ti, licno, podrazumevas pod tim "kucka"? Zena koja voli malo vise da se krese od proseka, i koja se ne libi da menja cesto partnere, ili da to radi cak sa vise njih odjednom, i tako to?
 
И ја сам некада волео кучке али више не. Сада тражим неку фину, пристојну девојку за брак. Поента-зато што нама мушкарцима памет виси у гаћама пре 25. године, некима и после. И оног доле привлаче те безобразне, полуоткривене, нападне провокаторке.

Ево шта Гутовић каже о нама мушкарцима и нашој памети.
 
Prvo me zanima koja je razlika izmedju kucke i one koja je previse fina?

Kazu: Sve za čim u životu jurimo, beži...

Da li je to glavna razlika?..:think:

..i sta se desava na kraju krajeva kad muskarac stigne kucku?...:lol:

Nisam čitala ostale postove, samo borčicin opis kučke i to jeste to....moj utisak je da danas ima premalo snažnih muškaraca i premalo fatalnih žena da bi se moglo govoriti o muškarcima i kučkama. Toliko ih je malo da se slobodno mogu svrstati u vrstu koja izumire.
 

Back
Top