Момци трк на Исланд

Владан

Buduća legenda
Poruka
35.704
Исланд даје 5.000 долара ако ожените девојку из те земље.z:) Ем жена, ем новци...

https://www.pismonosa.info/2017/10/...je-5000-dolara-ako-ozenite-curu-iz-te-zemlje/

djevojke-island.jpg
 
meni je uvek bio bljak taj skandinavski tip, i muskarci i zene...mislim na vizuelni momenat
island je jako lepo mesto za videti, ali ne za ziveti
za onaj standard tamo, 5 soma je sica, ne bi izdrzo ni mesec dana sa tim parama da se skrpis, jos dolar slabiji od evra, qq i lele :lol: kako tako malo daju
 
Cekaj da razjasnimo, jel skandinavski tip ili islandski tip...
Jer ako su skandinavski tip, za to nemam zivaca, niti planiram da 30 godina gledam ispunjenje predikcije..
A ako su islandski tip, a to po onome sto sam video nije ni blizu skandinavskog nacina razmisljanja, e onda je druga prica...
I plus sto imaju tople saune i barice ....

- - - - - - - - - -

Skroz neprivlacno mesto za zivot. Izolovano, samo 300.000 stanovnika...jedino sto je dobro je sto su bogati.

A meni je milina sto srecem pola miliona beogradjana od kojih svaki dan bar 3 koji imaju sugu, a 1 ili 2 imaju vaske, a ko zna koliko ih ima nesto deseto, a bar 100 ih ima grip...

- - - - - - - - - -

Jedino sto je minus je to sto im je nacionalna ljubav go kamen, sto znaci ne mozes ti da pravis plastikanere i zimzelene vestake da bi ti pogled bio lepsi...
 
Slobodno da objave kontakt email i web adresu i odmah dolazimo ceo autobus, vecinom programeri i elektrotehnicari...i nesto masinaca i tehnologa...sve muski i po mom kriterijumu lepi i izuzetno lepi momci...

- - - - - - - - - -

Kod tih fašistoidnih feministkinja sa Islanda ne bih išao ne znam za koje pare. Ko ode tamo da živi može samo pištolj da prisloni u glavu i okine.
Neandertalci i neandertalke bre neopevani.

Gori od Svedjana?
 
Ako bolje pogledas ni Srpkinje nisu nesto na slavi iako im mediji pune glavu kako su se prodale modelsice pa one kur.vaje pevaljke te za Turke te za ruse te za ispod 10 mil evra nije...

Mada mora da priznam, sve srednjoskolke iz BG pred letnji raspust nadju jahtu gde ce provest leto, naravno uz ljuljuskanje....i sve besplatno..
Znaci provedu se lepo od 17te do nekih 33, 35 godina, a onda pisu tuzne price o nadr.anim muskarcima koji su u BG a nisu ni nalik onima koji imaju jahte...
 
Исланд даје 5.000 долара ако ожените девојку из те земље.z:) Ем жена, ем новци...

https://www.pismonosa.info/2017/10/...je-5000-dolara-ako-ozenite-curu-iz-te-zemlje/

djevojke-island.jpg

5000 dolara??? Pa ja se za te pare ne bih oženio ni u Srbiji a kamoli Islandu gde je sve papreno. Ala su se pretrgliii...

- - - - - - - - - -

Uzmes paklicu cigara a ona ti skine jaknu i cipele...odlican dil...
Joj jos ga uvuce kao crna udovica...

Pa i treba.
 

Back
Top