Prva žrtva malih boginja u Srbiji

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Lažeš Zoki, opet lažeš. Zašto to radiš kad shvataš da ti to ne prolazi? Ako nemaš dokaz da sam nesto napisao nemoj da me optužuješ jer se to zove kleveta. Lažov si Zoki, ko zna koliko puta si to pokazao i nema razloga da ti se veruje na reč.

Ubuduće uradi skrinšot kad nešto napišem pa vitlaj time. Nemoj ove bedne fore da mi prodaješ.

Ja kažem da si podržao "lekarske greške", ti kažeš da nisi - pa kako ko pravo govorio - tako imao pameti i zdravlja. Tuži me za klevetu, ali sudu a ne forumu. Jedva bih čekao. Na forumu mi te je preko glave. Ne zanimaš me uopšte. Već sam ti rekao. Zašto imaš potrebu da ćaskaš sa mnom? Nađi nešto žensko. Ili nekog drugog muškarca. Ja nisam zainteresovan, zatvorio sam inbox odavno, ne možeš da mi pišeš nikakve pesmice, niti bilo šta, pa me zaobiđi i ovako javno, i to u najširem luku

Screenshot obrisanih poruka se ne sme postavljati, po Pravilniku. Ja se ne bavim prodajom ničega. Nevešt sam u tome. Preci mi nisu bili Arapi, već Austro-Crnogorci. Ojha. Ende.
 
Ne dražite Zokilija jerbo će opet da kači ona klip o miliciji koja krade pištolje...

Miliciji? Milicija je ukinuta 1991. U kom ti veku živiš? :rida:

- - - - - - - - - -

Kako Zoki lepo zna šta se sme a šta ne sme, pa kleveće bez da ponudi dokaze. Sramotno Zoki, gori si od pandura što kradu pištolje. Uvek ću biti tu da raskrinkavam tvoje laži i budalaštine, znam da ti smeta ali to je samo tvoj problem.

Ja znam sve, ti ne znaš ništa. Podsećaš me na babe sa pijace, sa tim vokabularom: "Sram te bilo... Sram te bilo..." I na Rusiju i Kinu, i na njihovu reakciju onda kad USA i GB nekoga izbombarduju: "Sarmota... Sramota..." Nisi mi ni do kolena. Da "raskrinkavaš"? Mnogo si se uživeo u virtualni svet. A i nije tema. Nemam ja nikakav problem, iz inata umišljenim "raskrinkavačima".
 
sunce u 1 i 10 nocu,pa ove vakcine upropastise coveka:cry:

:hahaha1: :rida: :mafijas:

- - - - - - - - - -

Kad bi sad od boginja pocelo masovno da se umire kao u srednjem veku niko se ne bi posebno potresao, ljudi su takvi debili da bi smak sveta (iliti smak Srbije) jedva docekali. :lol:

Ima nas koji se ne bismo ni zarazili ni umrli. Može nam se tako, jer ne konzumiramo meso, mleko i jaja, industrijsku hranu sa kodom HACCP, zatim kafu, duvan, alkohol, lekove i droge, i nemamo preko čega dobiti zarazu, a imamo jak imunitet, nismo imali povišenu temperaturu od 1988. godine. Može nam se tako. Ne damo mafiji u belim mantilima ni kinte.
 
Vakcinacija je besmislena ako i vakcinisan može da se zarazi kraj priče.
Najvažniji su higijena i preventiva, zamislite sad da se ljudi vakcinišu i protiv ebole, kuge, lepre, kolere...
sve bolesti dolaze iz Afrike i jugoistočne Azije zbog nehigijene.

ok ali ipak da kažemo da se neke bolesti paralelno pojavljuju u merici i Africi preskačući puno kontinenata i okeana

u Africi CIA agentura postavlja gde stigne a u merici medj ciljane grupe... npr. PEDDERI...

 
Zašto bi neko uradio takvu glupost?

Заиста, зашто би? Зашто би избјегавао да своје новорођенче вакцином заштити од могућих посљедица грубог секса и размјене наркоманских игала, која ће га од тога штити до отприлике његове петнаесте године.
 
Заиста, зашто би? Зашто би избјегавао да своје новорођенче вакцином заштити од могућих посљедица грубог секса и размјене наркоманских игала, која ће га од тога штити до отприлике његове петнаесте године.

Postoje i drugi načini da se dete zarazi, a vakcina štiti mnogo duže od 15 godina.

Značaj vakcinacije protiv Hepatitisa B na rođenju – Examinus
 
Залуд ми подмећеш сајт полуписмених. Шта су „стручно” писали они који не знају ни најосновнија правописна правила из основне школе, стварно ме не занима.

Baš zbog toga što se tako vadite kada vam neko da jasne odgovore na "pitanja", baš zato je potreban zakon o obaveznoj vakcinaciji.

Ne zanima vas istina o vakcinama, vi ste antinaučno orijentisani ljudi sa jakim religijskim stavovima, drugim rečima sekta.
 
Baš zbog toga što se tako vadite kada vam neko da jasne odgovore na "pitanja", baš zato je potreban zakon o obaveznoj vakcinaciji.

Ne zanima vas istina o vakcinama, vi ste antinaučno orijentisani ljudi sa jakim religijskim stavovima, drugim rečima sekta.

Браво! Ствари полако излазе на видјело. Кад полуписмене „стручњаке” упутиш у основну школу, они се увриједе, позову се на своје полуписмене колеге из Скупштине који су исподизали руке за неки закон и, на крају, писмене прогласе сектом.
 
Kada na tekst pun naučnih argumenata budeš odgovorio naučnim kontraargumentima onda moze biti diskusije.

Dok god to odbijaš vadeći se na gluposti ti si običan "denier", osoba koja zapuši uši i viče lalala. Takav ne treba da odlučuje o bilo čemu, a pogotovo ne o zdravlju dece.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top