Pentagon objavio snimak NLO !

Огласио се и Обама у једној емисији. Наравно, окружен гомилом насмејаних фаца и салвама смеха, јер, има ли ишта смешније од НЛО?!

Ипак, успео је да изнесе неколико реченица.

"Kada sam došao u kancelariju, pitao sam da li negde postoji laboratorija u kojoj držimo primerke vanzemaljaca i svemirski brod. Oni su malo istraživali i odgovor je - ne, ali ono što je zaista tačno, sada sam ozbiljan, jeste da postoje snimci i zapisi objekata na nebu za koje ne znamo tačno šta su. Ne možemo da objasnimo kako su se kretali, nije nam jasna njihova putanja i ne shvatamo obrazac njihovog ponašanja". On je dodao da postoje ljudi koji ozbiljno istražuju ta zapažanja, ali da on, nažalost, nema šta da prijavi u vezi sa tim.

 
Ima, ovi likovi što veruju u te gluposti......čuj Obama se oglasio. :lol:

Управо тако, огласио се, ако ниси приметио, бивши председник Америке је управо, пре неки дан, у тој емисији, признао постојање НЛО феномена.

"sada sam ozbiljan, jeste da postoje snimci i zapisi objekata na nebu za koje ne znamo tačno šta su. Ne možemo da objasnimo kako su se kretali, nije nam jasna njihova putanja i ne shvatamo obrazac njihovog ponašanja".

Обама
О чему ли он овде говори? :think:
 
Још мало, сада у јуну, истиче рок који је дат обавештајној служби Америке да пред конгресом изнесу сва своја запажања о НЛО феноменима.

Тај извештај мора садржати ово:

"Детаљне анализе података о НЛО-у и обавештајних података које је прикупио уред поморске обавештајне службе, радна група за ваздушне појаве и ФБИ, према директиви обавештајног одбора сената.
Такође би требало детаљно описати „међуагенцијски поступак за обезбеђивање правовременог прикупљања података и централизовану анализу свих неидентификованих ваздушних појава“ и одредити службено лице одговорно за тај процес.
На крају, извештај треба да идентификује све потенцијалне претње националној безбедности које представљају НЛО и да процени да ли би ико од противника државе могао да стоји иза такве активности, рекао је одбор.
Поднети извештај треба да буде некласификован, рекао је одбор, мада може да садржи поверљиви анекс".

Дакле, извештај мора бити јаван и садржавати све ово што се тражи. Нема врдања и смејања овог пута.

Једини је проблем како сада тако нешто саопштити народу а да му се сувише не "продрма кавез". Наиме, није дозвољно тек тако мењати утувљене догме о свету и животу.
Изгледа да ови снимци и интервјуи, који се на кашичицу објављују, служе за "кување жабе", то јест за постепену припрему маса за вест која је ускоро очекује.
Или ће као по обичају опет све бити стављено под тепих, јер народ није ту да размишља о некаквим феноменима на небу, већ да ради, да служи.
 
Огласио се и Обама у једној емисији. Наравно, окружен гомилом насмејаних фаца и салвама смеха, јер, има ли ишта смешније од НЛО?!

Ипак, успео је да изнесе неколико реченица.

"Kada sam došao u kancelariju, pitao sam da li negde postoji laboratorija u kojoj držimo primerke vanzemaljaca i svemirski brod. Oni su malo istraživali i odgovor je - ne, ali ono što je zaista tačno, sada sam ozbiljan, jeste da postoje snimci i zapisi objekata na nebu za koje ne znamo tačno šta su. Ne možemo da objasnimo kako su se kretali, nije nam jasna njihova putanja i ne shvatamo obrazac njihovog ponašanja". On je dodao da postoje ljudi koji ozbiljno istražuju ta zapažanja, ali da on, nažalost, nema šta da prijavi u vezi sa tim.


U pravu si, ovo sa smejanjem je i meni postalo odvratno. U doslovno svakoj emisiji koja postoji, svakom podcastu, uvek mora da bude mnogo humora i smejanja, iskeženih faca, da ne bude mnogo 'ozbiljno i sumorno'. Valjda iskežena rulja koja prati holivudske blokbastere to ne bi gledala kad ne bi bilo nečeg da ih nasmeje. I u komentarima se svi trude da budu duhoviti, da naprave što bolju foru. Čak i oko jako ozbiljnih stvari i reportaža uvek najviše glasova dobije komentar gde je 'najjača fora' ispaljena ili se neko zeza.
 
Luis Elizondo koji je vodio Pentagonov napredni program za identifikaciju vazduhoplovnih pretnji pre nego što je rasformiran 2012. godine, rekao je za „Foks“ da vlada poseduje fizičke dokaze povezane sa „neuhvatljivim entitetima“, poznatijim kao NLO.

- Vlada Sjedinjenih Država poseduje egzotični materijal i neću više ništa reći o tome - rekao je dodajući da "treba obaviti još analiza".

Za deklasifikovani obaveštajni brifing za kojeg se očekuje da će biti dostavljen Kongresu u junu, Elizondo je rekao da će američka javnost uskoro saznati da su viđanja NLO na vladinom radaru „neko vreme“ i da očekuje da će izveštaj biti „sveobuhvatan“. Međutim, izrazio je zabrinutost da će brifing biti namerno „razvodnjen“, dodajući da je „poslednje što nam treba još zatamnjivanja“.

 
"Filmadžija koji je 2019. godine objavio snimke NLO-a koji uznemiravaju ratni brod u blizini obale Kalifornije objavio je u četvrtak nove radarske snimke koji navodno pokazuju da je USS Omaha preplavljena neidentifikovanim letećim objektima.
Džeremi Korbel tvrdi da je video snimljen u Borbenom informativnom centru broda 15. jula 2019. Ranije ovog meseca predstavio je snimak tajanstvenog, sferičnog objekta koji je leteo iznad broda pre nego što je nestao u okeanu, snimljen na brodu USS Omaha.
"Ovo su potkrepljujući elektrooptički podaci koji pokazuju značajnu seriju NLO događaja u području upozorenja kod San Diega", objavio je Korbel u četvrtak.

Novi neklasifikovani snimak prikazuje mornare na brodu Omaha kako posmatraju čak devet NLO-a koji se roje brodom brzinom koja se približava 220 kmh
„Sveti Bože - brzo idu“, čuje se mornar, pre nego što doda, „Oh, okreće se.“
Pentagon je ranije potvrdio da je autentičan 18-sekundni video snimak Korbela kako tri NLO-a lebde nad USS Raselom u julu 2019. godine."

 
Sumnjam da ce ista znacajno biti receno osim objavljivanja dokumenata i cinjenica. To je sve sto se moze u ovom momentu. Ovdje se radi o nematerijalnim pojavama iz drugih dimenzija, iz nevidljivog svijeta, koji iz nekog razloga postaju vidljivi na odredjeno vrijeme i isceznu. Zasigurno rade neka istrazivanja i oni jer kad su oni nama vidljivi i mi smo njima, i oni reaguju na to kao i mi. Ne mislim da mo mozemo njima nauditi niti oni nama, radi su o drugacijim dimenzijama i jedini kontakt je visualni, pojavni. Mozda ih laserima mozemo skidati i oni nas, ali sumnjam. I ovo nije teorija zavjere, ovo tema je zvanicno nauka, stvarno polje naucnog istrazivanja prirodnih pojava.
 
Poslednja izmena:
Pet Zapazanja, Lui Elizondo:

1. Instant acceleration, odmah dostize nadzvucnu brzinu, i to nama izgleda kao ubrzanje od 600G.
2. Kretanje nadzvucnom brzinom. 11000 milja na sat, i promjena putanje pod ostrim uglom pri toj brzini.
3. Niska vidljivost, piloti ne znaju kako da opisu to sto su vidjeli. (i iscezavanje.)
4. Istovjetno kretanje kroz razne materijale, vodu i vazduh bez promjene karakteristika kretanja.
5. Bezgravitaciono kretanje, nema vidjiv pokretni motor.

 
Poslednja izmena:
Sumnjam da ce ista znacajno biti receno osim objavljivanja dokumenata i cinjenica. To je sve sto se moze u ovom momentu. Ovdje se radi o nematerijalnim pojavama iz drugih dimenzija, iz nevidljivog svijeta, koji iz nekog razloga postaju vidljivi na odredjeno vrijeme i isceznu. Zasigurno rade neka istrazivanja i oni jer kad su oni nama vidljivi i mi smo njima, i oni reaguju na to kao i mi. Ne mislim da mo mozemo njima nauditi niti oni nama, radi su o drugacijim dimenzijama i jedini kontakt je visualni, pojavni. Mozda ih laserima mozemo skidati i oni nas, ali sumnjam. I ovo nije teorija zavjere, ovo tema je zvanicno nauka, stvarno polje naucnog istrazivanja prirodnih pojava.

Не можемо нечије маштарије проглашавати научним чињеницама. Какво је порекло ових летелица отворено је питање без одговора као и питање шта ће бити објављено, сада у јуну. Обећава онај исказ Luisа Elizondа о матерјалним артефактима које поседује влада а који се тичу ових летелица. Не би он тако нешто изјавио да му није дозвољено да изјави.
Како неко рече, исувише је велика прашина дигнута око овога да би тек тако поново све заташкали, не могу лако вратити мачку у џак, или пасту у тубу.

Али ко зна. Једноставно је тешко замислити да неко народу тек тако саспе у лице постојање НЛО са све матерјалним доказима. То би изазвало панику и разне поремећаје са несагледивим последицама.
 
Не можемо нечије маштарије проглашавати научним чињеницама. Какво је порекло ових летелица отворено је питање без одговора као и питање

Upravo o tome govori Lu Elizondo, da mozemo pricati o svemu, i sve teorije su dobrodosle jer na kraju ce cinjenice dovesti do ispravnih zakljucaka. Sve teorije koje ne odgovaraju cinjenicama ce biti odbacene.
 
Znaci nema dokaza nego samo pretpostavke- sto je babi milo to joj se i snilo - kaze nas narod...

Ima dokaza sad, to i jeste poenta. Dokazi su stvarni, cinjenice su stvarne, ali su nepoznate, neidentifikovane. It is real! But unidentified. Ne mozemo reci sta je, ali znamo da postoji, da je stvarno.

"DOD is releasing the videos in order to clear up any misconceptions by the public on whether or not the footage that has been circulating was real, or whether or not there is more to the videos. The aerial phenomena observed in the videos remain characterized as "unidentified.""
https://www.defense.gov/Newsroom/Re...nse-on-the-release-of-historical-navy-videos/
 
John Brennan, bivsi direktor CIA:

"John Brennan said that while he did not know what the phenomenon was exactly, "It’s a bit presumptuous and arrogant for us to believe that there’s no other form of life anywhere in the entire universe."

"... I think some of the phenomena we’re going to be seeing continues to be unexplained and might, in fact, be some type of phenomenon that is the result of something that we don’t yet understand and that could involve some type of activity that some might say constitutes a different form of life," "
https://www.foxnews.com/science/former-cia-director-unexplained-phenomenon-different-form-of-life
 
Али ко зна. Једноставно је тешко замислити да неко народу тек тако саспе у лице постојање НЛО са све матерјалним доказима. То би изазвало панику и разне поремећаје са несагледивим последицама.
To znači da se istina izgleda nikada neće saznati jer vlada mora da pazi na psihičko zdravlje raje...e jbg. :sad2:
 
To znači da se istina izgleda nikada neće saznati jer vlada mora da pazi na psihičko zdravlje raje...e jbg. :sad2:

Где сам споменуо психичке поремећаје? Обајвљивање вести о НЛО изазваће, без сумње, код неких и такве поремећаје, али пре свега сам мислио на утицај на друштво, на систем у коме живимо. Таква вест је исувише велика промена парадигме о свету и животу.
Управо зато је одавно издат ткз. "Брукингов извештај". Њега је издала Наса педесетих година као препоруку владама уз мишљење како би објављивање вести о постојању ванземаљаца утицало на друштвене системе, религију, цивилизацију уопште. Закључак је да би то било погубно за систем и да се постојање ванземаљаца не сме објављивати народу.

Тај извештај постоји на интернету.. Ево га овде:
http://web.archive.org/web/20060619...trange.net/ufo/updates/1998/may/m01-024.shtml
 

Back
Top