South park- serija

Serija je super, ali nazalost mnogo ljudi je gleda iz zabave i da bi se smejali glupim Cartmanovim salama.Ja na kraju svake epizode radim analizu i ucim nesto novo.Poucna je serija dosta , ali grese i oni!!! 8)
 
Poredjenje Simpsonova i South Parka je jeres :evil: . Simpsonovi su bili zanimljvi kada smo imali 9 godina :shock: ...Sta reći za South Park :lol: :lol: :lol: . Čisto ludilo, zajebancija i sprdačina svega i svačega... Počevši od američkog, idiotskog načina života pa onda Katoličke crkve, slavnih ličnosti, Jevreja, rasizma... Ma svega, mrzi me da nabrajam.
 
SP je crtani koji kritikuje nase drustvo
ustvari pokazure ruzne licnosti naseg drustva kroz humoristicki sadrzaj
nema sta tu reci kad animatora Sp se naduvaju i prave emisije
i odna nas zabole za pouke
jer tako ?
evo mnogo,mnogo,monogo i mnogo ubistva nase omiljenog lika kennya
 
СП је стварно јединствен и слажем се да га је веома глупо поредити с Симсоновима, прозивају кога стигну, али морам да кажем да умеју да претерају понекад!
 
SP SP SP SP SP SP SP SP
 

Prilozi

  • fart.gif
    fart.gif
    12,6 KB · Pregleda: 99
Bullitt13:
СП је стварно јединствен и слажем се да га је веома глупо поредити с Симсоновима, прозивају кога стигну, али морам да кажем да умеју да претерају понекад!
Da mozda preteraju nekada, meni ne smeta ali oni mogu da nayebu zbog toga, kao ne primer ona epizoda sa Paris Hilton, treba da je pluju al ne daj boze da ona vidi pa mislim da bi ih ojadila na sudu :D
Inace serija je vrh...
 
Па гледао сам интервју са ликовима који раде серију, и кажу да су се у почетку мало зетали да их неко не исцима на суду за увреде, али да су сада толико јаки да их заболе за све итд итд...
 
Ne znam zasto je poredjenje sa Simsonovima jeres? Zato sto je Homerova porodica dosadna, a ovi preterano interesantni?

Obozavam South Park, ali stvarno su skloni preterivanju i to me uzasno nervira kod njih. U svakoj epizodi neko mora da se ispovraca ili isprdi, iako za tim nema nikakve potrebe. Ja kapiram da ta fora ima smisla dva tri puta, ali sve ima svoje granice.

Meni su Simpsonovi do tamo 6-7 sezone genijalnost koja se u crtanom svetu nikada nece nadmasiti. Zato njima dajem 10/10, dok za South Park ide jedna jaka devetka.
 
robespjer:
Ne znam zasto je poredjenje sa Simsonovima jeres? Zato sto je Homerova porodica dosadna, a ovi preterano interesantni?

Obozavam South Park, ali stvarno su skloni preterivanju i to me uzasno nervira kod njih. U svakoj epizodi neko mora da se ispovraca ili isprdi, iako za tim nema nikakve potrebe. Ja kapiram da ta fora ima smisla dva tri puta, ali sve ima svoje granice.

Meni su Simpsonovi do tamo 6-7 sezone genijalnost koja se u crtanom svetu nikada nece nadmasiti. Zato njima dajem 10/10, dok za South Park ide jedna jaka devetka.
slazem se potpuno.
 
Kada je B92 počeo da pre godinu dana objavljuje seriju 10. sezona još nije bila gotova, ali kad su prikazali sve iz devetom došla je deseta na red i objavili su je celu! Tom logikom ne sumnjam da će biti gotova cela 11. sezona dok ne dođu do nje (naravno ako budu objavljivali sve redom) i da će cela 11. sezona biti prikazana. Možda sam ovo malo zakomplikovao, ali drugim rečima: mislim da će biti novih epizoda kad se izređaju ove stare! ;)

Inače ja sam već gledao neke epizode 11. sezone... na primer Kartmen hoće da Baters ispadne gej, ali misli da treba da ga slika kako mu ga pu*i. Ostali mu onda kažu da će on da ispadne gej a ne Baters. A stvari se komplikuju kada Batersov ćale uđe u sobu u trenutku kad ga Kartmen stavi Batersu u usta...

Ili uskršnja epizoda kad se Sten zainati da sazna zašto se za Uskrs boje jaja, i otkrije gomilu stvari koje naravno nemaju veze sa životom...

Od starijih epizoda dobra mi je recimo ona kad se zaglave autobusom na ivici litice, pa Krebtrijeva ode da traži pomoć, a deca prepričavaju događaje iz prošlosti... i svako kad ispriča priču na kraju kaže "Now that's what I call a sticky situation!" Još sam išao u školu kad se to davalo, i meni i mom ortaku se ta rečenica uvukla pod kožu...
 
Ako je neko gledao sinoc (utorak na sredu) South Park na b92 bio bih mu zahvalan da mi kaze koja je epizoda bila

Upravo ova poslednja koju sam ja citirao u prethodnom postu (autobus se zaglavi a Krebtrijeva ode da traži pomoć). To mi je, ko što rekoh, jedna od omiljenih. Zove se "City on the edge of forever" (klikni tu, imaš Vikipedijin članak sa svim podacima koji te interesuju ;-))
 

[Cartman:] Weeelllll,

Kyle's mom's a bitch, she's a big fat bitch,
She's the biggest bitch in the whole wide world,
She's a stupid bitch, if there ever was a bitch,
She's a bitch to all the boys and girls.

On Monday she's a bitch
On Tuesday she's a bitch
On Wednesday thru Saturday she's a bitch
Then on Sunday just to be different,
Shes u super king kamehameha bitch

Have you ever met my friend Kyle's Mom,
She's the biggest bitch in the whole wide world,
She's a mean old bitch, she has stupid hair,
She's a bitch, bitch, bitch, bitch, bitch, bitch, bitch
Bitch, bitch bitch bitch bitch bitch bitch
She's a stupid bitch, Kyle's Mom's a bitch,
And she's such a dirty bitch.

Talk to kids around the world,
It might go a little something like this...

[Sung in three different languages by other children]

Have you ever met my friend Kyle's Mom,
She's the biggest bitch in the whole wide world,
She's a mean old bitch, she has stupid hair,
She's a bitch, bitch, bitch, bitch, bitch, bitch, bitch
Bitch, bitch bitch bitch bitch bitch bitch.
She's a stupid bitch, Kyle's Mom's a bitch,
And she's such a dirty bitch;

I really mean it,
Kyle's Mom, she's a big fat, stinking bitch
Big old fat fuckin' bitch, Kyle's Mommmmmmmmmmm
Yeahhhhh, Chaaaaa
 

Back
Top