фигхтер
Primećen član
- Poruka
- 747
је л` неко гледа?
убедљиво је најбољи цртаћ!
убедљиво је најбољи цртаћ!
Donji video prikazuje kako da instalirate aplikaciju na početni ekran svog uređaja.
Napomena: This feature may not be available in some browsers.
али гледаћу!! 8)Cartman, that fatass... :wink:Vlado_KV:{...}Meni je Kartmen
hi hi hi
obozavam ih!!! (shut the fuckin' face unclefuckers!)<---ne mogu to da izbacim iz glave...ludi su!kada se emituju na b92?ja sam gledala na komp.Incognito:ma ne volim ih... nekako mi je bljutavo (mada scenario ima smisla)...
Ali sam se do suza smejao epizodi sa Monikom Levinski..
- look, Monica is blowing Kenny...
- you bastard!



jesi gledao epizodu kad se oni klinci nesto sunjaju a timi pocne da se dere. onda svi na njega kao daj malo tise , a on pocne da sapuce timmyyyyyyyyyy. ludiloFlea.RHCP:Timmyyyyyyy


bleJntolozi :wink:anakin:a sinoc??? Blentolozi??![]()
![]()