ljubljenje dece u usta

Tako što ćeš ih naučiti da je to opasno, da će se povrediti, tako što pričaš, pokazuješ, ponavljaš, pričaš, jel sam rekla pričaš. Nezgode se mogu desiti i kad si na metar od njih... Sedi na stoličici, na pr. zaklacka se, padne na leđa, udari glavu... X stvari može da se dogodi i kad si tu...

Naravno... nikad ne mozes biti dovoljno oprezan kad su takve stvari u pitanju
 
Vaspitanje svakako, ali opet otkud znas sta ce da mu padne na pamet, radoznalost je radoznalost.
Ili ako su dva deteta, vrlo lako moze da se desi da se pokace oko necega. Naravno da se sa decom moze postici dogovor, ali deca nisu toliko pouzdana po tom pitanju
Ali eto, kao sto elektrika rece, i u nekoj bezazlenoj situaciji se moze desiti svasta

Na decu mozes uvek da racunas, na matore ne. :)
 
Vaspitanje svakako, ali opet otkud znas sta ce da mu padne na pamet, radoznalost je radoznalost.
Ili ako su dva deteta, vrlo lako moze da se desi da se pokace oko necega. Naravno da se sa decom moze postici dogovor, ali deca nisu toliko pouzdana po tom pitanju
Ali eto, kao sto elektrika rece, i u nekoj bezazlenoj situaciji se moze desiti svasta

Pa to. Deca su brza, nepredvidiva i nedovoljno svesna potencijalnih opasnosti.
 
"SVOJE DETE LJUBIM U USTA i uvek ću!" Mnoge poznate ličnosti u Srbiji su počele ovo da rade

U Americi je već odavno zastupljen trend da roditelji svoju decu ljube u usta i do danas se vodi polemika o tome da li je ovakav potez roditelja higijenski i da li je u redu tako nešto raditi.

pgHktkpTURBXy8yMjg3MWY5NTg3MGVjYjJhZDgxNGU0NTM1ZmMwMDg5NC5wbmeTlQLNAxQAwsOVAs0B1gDCw5UH2TIvcHVsc2Ntcy9NREFfLzFkNzRjYjQxNzA1OTUwNDM2NjI5Y2FiZDYwNmY1MGY2LnBuZwfCAA
Foto: InstagramAlesandra Ambrosio

Taj trend je stigao i kod nas


Nataša Bekvalac

Među prvima je bila Nataša Bekvalac koja je ćerku Hanu počela da ljubi na taj način. Ona ne preza od toga da takve fotografije sa Hanom deli na društvenim mrežama.
- Da, svoje dete ljubim u usta i uvek ću - rekla je jednom prilikom Nataša Bekvalac.

063e243966fbb2a3d0252a2ebc0cbf31.png


Emina Jahović

Najnoviji primer je Natašina koleginica Emina Jahović, koja je sina Javuza poljubila u javnosti.
- Konstantno se krećem između toga da budeš moja beba zauvek i činjenice da sam uzbuđena zbog svih stvari koje ćeš uraditi u životu, Javuze - napisala je Emina.

dbe5ab8ebd886fce49c668303b38b5f7.png



Severina Kojić

Mnogo pre Emine, Severina Kojić se našla na meti kritika jer je sina Aleksandra u Parizu na ovaj način poljubila ispred Ajfelovog tornja. Iako je dobila brojne kritike, Severina to nikada nije komentarisala.

90bc1cc4ba2286fa9620d0acd0888bd3.png



Viktorija Bekam

Viktorija i Dejvid Bekam, svako na svoj način, pokazali su ljubav prema malenoj Harper Seven Bekam.

93382f21d5c17365abdaf455b735f98b.png



Dejvid Bekam

- Kritikovali su me zbog toga što sam poljubio usne svoje ćerke. Ja svu svoju decu ljubim u usta. Dobro, možda ne Bruklina. On ima 18 godina, pa bi to smatrao čudnim. Ali, ja sam veoma privržen svojoj deci. I Viktorija i ja smo tako odgajani i takvi smo i sa svojom decom. Želimo da im pokažemo da ih volimo i štitimo, da pazimo na njih, da ih podržavamo i da smo im veoma privrženi - rekao je tada Dejvid Bekam.

b2eb172c8e67023d663357fd676e761a.png









Postali smo paranoicni. Sumnjamo u dobronamernost. Podrazumevaju se lose osobinea cim je neko fin, pristojan... cudimo se u sumnjamo u namere.
Tako i sa decom. Ako im se samo nasmesis, roditelji te gledaju kao potencijalnog pedofila.
Kada se setim one hajke ne roditelje zbog golisavih decijih slika, a svi ih imamo.

Tako i ovo. Nije mi nenormalno. Ali je moje dete veliko i ne ljubimo se tako.
 
"SVOJE DETE LJUBIM U USTA i uvek ću!" Mnoge poznate ličnosti u Srbiji su počele ovo da rade

U Americi je već odavno zastupljen trend da roditelji svoju decu ljube u usta i do danas se vodi polemika o tome da li je ovakav potez roditelja higijenski i da li je u redu tako nešto raditi.sandra Ambrosio

Taj trend je stigao i kod nas



To sto dolazi do nas, ne znaci i da je to ok...Severina ljubi sina u usta,kao i Natasa Bekvalac cerku i sada svi treba da pocnemo to isto da radimo..
Sebe smatram srecnom sto me roditelji nisu ljubili u usta,niti setali goli u mom prisustvu, od higijenskih do etickih razloga , niti bih ja svoje dete ljubila u usta
 
Postali smo paranoicni. Sumnjamo u dobronamernost. Podrazumevaju se lose osobinea cim je neko fin, pristojan... cudimo se u sumnjamo u namere.
Tako i sa decom. Ako im se samo nasmesis, roditelji te gledaju kao potencijalnog pedofila.
Kada se setim one hajke ne roditelje zbog golisavih decijih slika, a svi ih imamo.

Tako i ovo. Nije mi nenormalno. Ali je moje dete veliko i ne ljubimo se tako.

Zbog slika roditelja koji kupaju svoju malu decu i postavljaju ih na Facebook, dosta njih je završilo u zatvoru zbog kako kažu na zapadu-pedofilije.

- - - - - - - - - -

To sto dolazi do nas, ne znaci i da je to ok...Severina ljubi sina u usta,kao i Natasa Bekvalac cerku i sada svi treba da pocnemo to isto da radimo..
Sebe smatram srecnom sto me roditelji nisu ljubili u usta,niti setali goli u mom prisustvu, od higijenskih do etickih razloga , niti bih ja svoje dete ljubila u usta
Ja se ni sa ženom ne ljubim više u usta, a kamoli sa decom.
 
Uz rizik da budem pogrešno shvaćena, moram da pitam gde se ljubiš sa ženom? :dontunderstand:

:hahaha:

- - - - - - - - - -

Естрадне сељанчуре сваког дана измишљају неки нови шок.

Ако није нови муж или пуњено дупе - и дете може да послужи.

Pa da, a onda imas ljude kojima su te seljancure uzori, pa pocnu i oni tako
@Milos 13 je dobro rekao
 
Hm...žene ne smeš da se gadiš i moraš da imaš poverenja u nju inače brak ili veza nemaju smisla.S druge strane, pošto dete kopira roditelje, ljubljenje u usta često ima ili može da ima negativne vaspitne pa i zdravstvene posledice.

Dete ne sme da kopira roditelje, kao što reče Duško Radović, kada vidis da dete liči na tebe, tuci ga.
 

Back
Top