Premlatio joj decka, sta dalje?

iz poštovanja prema sestri tj. njnenom izboru nema šta da mlati
ako vidiš da razgovor ide u pravcu koji može da dovede do konfrontacije, a ti ustaneš i odeš i sutra kad se otrezni ljudski mu kažeš šta imaš da mu kažeš, grdnju, kritiku, šta god

U principu si u pravu, al vidiš da kaže da je brat temperamentan. Možda je iz poštovanja prema sestri i trpeo do određene granice, što kaže Nina, ne znamo ni šta je rekao. Mogu da razumem što je tako reagovao.

Jednako su krivi obojica. Ako su dovoljno zreli, izviniće se jedan drugom, reći da su preterali i nastaviti dalje. Sestra, tj. verenica bi trebala samo da posreduje da dođe do tog susreta.
 
nekontrolisanje tj. nemogućnost obuzdavanja sebe ne mogu i ne želim da razumem...

- - - - - - - - - -



tako može

Pa to sam odmah i rekla...

Njih dvojica moraju mirno to da reše, nema drugog načina. Ne treba ona sad da bira između njih dvojice, jer su oni ispali budale. Mada, ja bih mog brata uspela da smirim da se ne potuče... Ne znamo šta je dečkonja trtljao.... Svaka priča ima bar dve strane, ne obavezno iste...
 
a čak i da se sve izgladi, opet u vazduhu ostaje mogućnost da se svaki put kad u braku dođe do razmirica brat uzme pravdu u svoje ruke, pravdu koja je naravno na strani sestre...jer kad se umešao jednom umešaće se i drugi put...i treći
brak u senci zajebanog brata
ma ćao
 
razumeo sam da dečko ima kratak fitilj i da je ustao nakon što ga je brat provocirao... a razlozi mogu da budu razni.. postavlja se pitanje: ako dečko tako, na javnom mestu, ustane bez pardona i uđe u konflikt, kakav je sa devojkom u 4 oka ako mu nešto ne odgovara... dečko je trebalo da ustane i kaže..okej, ovo je tvoj burazer, ako je pijan nek se sredi, izvini, odoh ja.. pa se vidimo..sutra..eventualno preksutra...
 
Pa to sam odmah i rekla...

Njih dvojica moraju mirno to da reše, nema drugog načina. Ne treba ona sad da bira između njih dvojice, jer su oni ispali budale. Mada, ja bih mog brata uspela da smirim da se ne potuče... Ne znamo šta je dečkonja trtljao.... Svaka priča ima bar dve strane, ne obavezno iste...

trtljanje i udarac su dve različite stvari...
možeš da trtljaš du sutra, ali ne bi smeo da udariš...pogotovo ne budućeg zeta...
ako ti se ne sviđa trtljanje a ti ustani i idi
oćeš da zaštitiš sestru od pijanca ? pa ko zna još koliko puta u životu će da se on napije a ona da bude s njim i jel svaki put treba da se meša brat ?
 
a čak i da se sve izgladi, opet u vazduhu ostaje mogućnost da se svaki put kad u braku dođe do razmirica brat uzme pravdu u svoje ruke, pravdu koja je naravno na strani sestre...jer kad se umešao jednom umešaće se i drugi put...i treći
brak u senci zajebanog brata
ma ćao

To ne mora nužno da bude loša stvar. Ako je voli dovoljno da pređe preko ovoga, dečko unapred zna šta ga čeka u budućnosti ako ne bude dobar prema devojci.
 
To ne mora nužno da bude loša stvar. Ako je voli dovoljno da pređe preko ovoga, dečko unapred zna šta ga čeka u budućnosti ako ne bude dobar prema devojci.

to je ono što sam gore napisao - ceo život će njihovi odnosi da budu u senci njenog brata, a to nije to
ja bi se iz te veze udaljio...ne zato što bi se plašio njenog brata nego što ne želim da postoji mogućnost da svaku našu nesuglasicu osim nas dvoje rešava i njen brat
 
U principu si u pravu, al vidiš da kaže da je brat temperamentan. Možda je iz poštovanja prema sestri i trpeo do određene granice, što kaže Nina, ne znamo ni šta je rekao. Mogu da razumem što je tako reagovao.

Jednako su krivi obojica. Ako su dovoljno zreli, izviniće se jedan drugom, reći da su preterali i nastaviti dalje. Sestra, tj. verenica bi trebala samo da posreduje da dođe do tog susreta.

ovo je resenje
 
Najbolje je da se izvunu jedan drugom.Ako ovaj voli sestru a decko nju.
I da jednom mjesecno se viđaju o rucku,ako vec do braka dodje.
A ni mojma se vala nisu svidjali moji momci.
Samo jednog decka jedared sam dovela majci na kafu.....Bio je decko koji obecava,ali ispao je djubre na kraju balade......
 
to je ono što sam gore napisao - ceo život će njihovi odnosi da budu u senci njenog brata, a to nije to
ja bi se iz te veze udaljio...ne zato što bi se plašio njenog brata nego što ne želim da postoji mogućnost da svaku našu nesuglasicu osim nas dvoje rešava i njen brat

Pretera ga sad. Mislim, ne znamo ove ljude i njihove odnose, al teško mi je da poverujem da je brat neko ko će da ih stalno nadzire i meša kad god dođe do problema. Uostalom, scena u kafiću i verovatno pokazuje da to nije slučaj, inače bi dečko pazio šta priča. Umesto toga on se osetio dovoljno komforno da se totalno opusti.
 
Najbolje je da se izvunu jedan drugom.Ako ovaj voli sestru a decko nju.
I da jednom mjesecno se viđaju o rucku,ako vec do braka dodje.
A ni mojma se vala nisu svidjali moji momci.
Samo jednog decka jedared sam dovela majci na kafu.....Bio je decko koji obecava,ali ispao je djubre na kraju balade......

Meni ni jedan nije smetao sestrin dečko... uvek sam bio na nivou, iznad situacije...ali ni nisam izlazio sa njima zajedno, druženje i ostalo.... kad bi naletela na ludaka, onda je bilo, pomagaj bato..i bata je tu da skrati ša ne valja... :

Sve dok je njoj okej, okej i meni...
 
ni jedno muško neće da trpi baticu kao produženu ruku...osim ako ne želiš da se seka zbog tebe razvede

- - - - - - - - - -

ako trpi onda ima sve šanse da postane papuča

- - - - - - - - - -

lepa tema, al mučna

aj ćao
necu ja da zivim sa njima. ali svakako treba da zna da devojka ima oslonac i da lako moze da prodje izlomljenih rebara. Da li mislis da bi toliko zena u srbiji trpelo nasilje da ima oslonac.
 

Back
Top