NEKADA KADAR JUL-a, DANAS "LJUTA" OPOZICIJA Sudija Vladimir Vučinić "proslavio" se su

Mračak@

Elita
Poruka
24.612
Jedna od novijih ličnosti na opozicionoj sceni je Vladimir Vučinić, bivši sudija, sada advokat i član Predsedništva Narodne stranke Vuka Jeremića.

Danas poznat kao sudija u slučaju protiv Miroslava Miškovića koji je biznismenu vratio pasoši i dobio epitet svetlog primera kako sudija sudi po zakonu, a ne kako mu je naložio režim, Vučinić je, međutim, tokom svoje karijere imao sasvim drugačije poteze. Sada opozicionar i bliski saradnik Jeremića, Vučinić je u vreme režima Slobodana Miloševića bio jedna od perjanica JUL-a u pravosuđu. Kao „kadar Jugoslovenske levice“ iz nekadašnjeg Petog opštinskog suda prebačen je u Prvi opštinski sud sa posebnim zadatkom - suđenje otporašima.

Prema saznanjima „Blica“, odmah po prelasku dobio je slučaj tada jednog od najglasnijih protivnika Miloševićevog režima - Čedomira Jovanovića. Slučaj K broj 153/2000 završio se presudom u to vreme istaknutom vođi demokratske opozicije sa kaznom zatvora od pet meseci, uslovno tri godine.


 
Ne spamuj temu.

:rotf:

a gde su radikali bez bedža?
ljuti nedavaoci Kosova i davaoci tudje krvi?
mislim, smetao im jedan moderator da oni istresu svoje vidjenje patriotizma za 2007-mu...
deset godina kasnije - NOVI MOMNETI U STAVOVIMA
pa nećemo sad da se vraćamo u 2007-mu pobogu.
 
Poslednja izmena:
Тја ... где ли су сада љуте гује демократске Горан Весић, Јелена Триван.. па мадам Зока из обора Г17... па и Чеда прашак инкогнито

Mada sam ljut na tebe zbog onoga... ali dao si mi ideju

Kosovka Trivanka dobila lepu pozišn posle svih onih milozvučnih izjava o Aleksandru Vučiću

Sad ću ja njemu to na SMS pa će i mene da zaposl u neku instituciju

Rados-Ljusic-i-Jelena-Trivan.jpg

JA TO REKLA? Božeeee.... Dajte taj snimak sa kamere da vidim :D

- - - - - - - - - -

SMS ZA VUČIĆA:

“СНС нема програм нити идеологију, већ је вођен само жељом да дође на власт, што је показао и формирањем коалиције са Новом Србијом, Покретом социјалиста и Покретом Снага Србије. Реч је о странци и коалицији које воде бригу о сопственим фотељама и амбицијама, а при томе нису представиле ниједну идеју како би грађанима у Србији могло бити боље.”


SMS ZA VUČIĆA

“Ми с политиком напредњака немамо ама баш ништа заједничко.”


SMS ZA VUČIĆA

ми СНС видимо као други пол политичке сцене који нам није близак и који по нашем уверењу не може бити добар за Србију.”



SMS ZA VUČIĆA

“СНС се годинама није усуђивао ни да формулише јасан став о сарадњи са Хашким трибуналом и хапшењу Ратка Младића зато што је иза тога стајао покушај да се и стари бирачи, који су носили плакате ‚Сигурна кућа за Младића‘ и нови европејци обједине у истој странци, што је немогуће.”



SMS ZA VUČIĆA

Путовања у Брисел не чине СНС европејцима.”




SMS ZA VUČIĆA

Вучић је тренутно звезда међу лидерима ЕУ, о њему пишу ‚Индепендент‘, ‚Економист‘, хвале га сви. Да би му неко нудио побољшање имиџа треба да буде ретардиран, а ја у такве не спадам,

- - - - - - - - - -

TRT SMS ZA VUČIĆA

Јелена Триван: Вучић има огроман легитимитет и већину који му дају могућност да доноси храбре одлуке
 
Jedna od novijih ličnosti na opozicionoj sceni je Vladimir Vučinić, bivši sudija, sada advokat i član Predsedništva Narodne stranke Vuka Jeremića.

Danas poznat kao sudija u slučaju protiv Miroslava Miškovića koji je biznismenu vratio pasoši i dobio epitet svetlog primera kako sudija sudi po zakonu, a ne kako mu je naložio režim, Vučinić je, međutim, tokom svoje karijere imao sasvim drugačije poteze. Sada opozicionar i bliski saradnik Jeremića, Vučinić je u vreme režima Slobodana Miloševića bio jedna od perjanica JUL-a u pravosuđu. Kao „kadar Jugoslovenske levice“ iz nekadašnjeg Petog opštinskog suda prebačen je u Prvi opštinski sud sa posebnim zadatkom - suđenje otporašima.

Prema saznanjima „Blica“, odmah po prelasku dobio je slučaj tada jednog od najglasnijih protivnika Miloševićevog režima - Čedomira Jovanovića. Slučaj K broj 153/2000 završio se presudom u to vreme istaknutom vođi demokratske opozicije sa kaznom zatvora od pet meseci, uslovno tri godine.


Prirodna saradnja - i jedan i drugi su komesarski kadar.
 
AKO ME VUČIĆ POSLE OVIH SMS-OVA NE UBACI NA NEKE DRŽAVNE SISE DA KAŽEM DA JE RETARDIRANI MAJMUN I DEGENIRK KOM JE BITNIJE DA NAPUNI SVOE DŽEPOVE NEGO BRIGA O NARODU

valjda je ovo sad dovoljno za bolju poziciju... NAČELNIK FOTOKOPIR SLUŽBE U MINISTARSTVU npr..


Триванова је у изјави Танјугу рекла да је за похвалу спремност владе да између оних који имају квалитет и оних који злоупотребљавају партијску књижицу, изабере прве.

“За сваку власт најопаснији су они којима је страначка књижица главна препорука и то углавном за личне послове”, рекла је она.


Ко су “мистериозни плави људи” који воле Триванку?!

Бивши директор “Службеног гласника” Радош Љушић изјавио је да не би поднео оставку да је знао да ће на његово место доћи Јелена Триван.

“Желео бих да грешим када кажем да оваквим потезима Српска напредна странка (не)свесно нарушава свој углед”, рекао је Љушић новинарима на примопредаји дужности.

Љушић је за “Блиц” раније изјавио да је он “замољен да се повуче и да ћути” и додао да “има нешто јаче од политике и политичара“. Како је рекао, нису успели да га смене ни “жути” нападима у штампи, ни “црвени” потајним радњама, него “плави”.

Још увек није јасно ко су ти мистериозни плави људи моћнији од политике и политичара.
Европкса унија?
Полиција?
Ко ће га знати…

Evropska Unija nije JER JE STOPIRALA AKCIJU NJENOG HAZBENDA INAČE PANDURA

teli da ubace svoje privatno sekuritu-obezbedenje ni manje ni više nego u SPECIJALAN SUD

EU DALA PARE a SELJACI Sa KOSOVA DA NADGLEDAJU?
pa da javljaju medjusobno ko ulazi ko izlazi...
pa da budu sačekuše jel...

EVROPSKA UNIJA REKLA - ODJEBI SELJANO ZATUCANA
 

Back
Top