Kome smeta Ravna Gora ? !

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Poruka
21.521
Evo ovde covek lepo kaze Ravna Gora je trebala da ima minimum 50 epizoda medjutim iz EU su nalozili da se serija UKINE . . !! Sta im je to toliko smetalo sto je trebalo da bude u nastavku .. Ja mislim da znam . Genocid hrvata i muslimana nad Srbima . Ta tema bi bila detaljnije obradjena i narod bi shvatio da nije bio agresor i dzelat nego ZRTVA . . ! A cilj nasih okupatora je upravo taj da nam usade u glave da smo mi dzelati i agresori .. pogotovo mladima ...

 
Слугерањски антисрпски олош на власти гмиже и пузи пред осведоченим злочинцима и убицама српског народа............ и труде се да се сви злочини и злочинци преместе у заборав.
 
Evo ovde covek lepo kaze Ravna Gora je trebala da ima minimum 50 epizoda medjutim iz EU su nalozili da se serija UKINE . . !! Sta im je to toliko smetalo sto je trebalo da bude u nastavku .. Ja mislim da znam . Genocid hrvata i muslimana nad Srbima . Ta tema bi bila detaljnije obradjena i narod bi shvatio da nije bio agresor i dzelat nego ZRTVA . . ! A cilj nasih okupatora je upravo taj da nam usade u glave da smo mi dzelati i agresori .. pogotovo mladima ...
,,Равном гором'' нису задовољни партизани и разумљиво зашто. Нису задовољни ни финансијери тог пројекта из дијаспоре. Ево, из Еу стиже и забрана серије.
Очиглрдно да Р.Бајић није умео добро да скроји ту серију или је заборавио да јасно нагласи: Равногорци су данас антифашисти!
Овако сав труд оде у пропаст. А баш се трудио и по цену живота.
 
E ybga, ne mogu da komentarišem Radoša Bajića u pozitivnom kontekstu, nema teorije...a jeste malo iznenađenje, jer njega ovaj režim mazi i pazi, inače bi završio na češljanju babe...i to da ide i da se saginje i viče hvala, hvala...
 
,,Равном гором'' нису задовољни партизани и разумљиво зашто. Нису задовољни ни финансијери тог пројекта из дијаспоре. Ево, из Еу стиже и забрана серије.
Очиглрдно да Р.Бајић није умео добро да скроји ту серију или је заборавио да јасно нагласи: Равногорци су данас антифашисти!
Овако сав труд оде у пропаст. А баш се трудио и по цену живота.

Antifazam nije na spisku evropskih vrednosti.U Italji unuka Benita Musolinija osnivaca i vodje jedine fastisticke stranke koja je ikad postojala,predseva strankom koja bastini ideje njenog dede.Ti si nesrecnice pod uticajem propagande kpj stekao utisak da je antifasizam nesto bitno.To je samo jedna parola bez sadrzaja i smisla.
 
Смета ЕУ, другосрбијанцима, југословенима, црвенима, напредниме, жутима..... смета свој багри којој је Србија небитна или монета за поткусуривање или лично богаћење

П.С.
Оно што смо до сада видели од серије је, искрено, преглупо.

П.П.С.
Због интервенције ЕУ је прекинуто доље снимање серије "Мој рођак са села"
 
Смета ЕУ, другосрбијанцима, југословенима, црвенима, напредниме, жутима..... смета свој багри којој је Србија небитна или монета за поткусуривање или лично богаћење

П.С.
Оно што смо до сада видели од серије је, искрено, преглупо.
Sama ideja da autor Selo gori a baba se ceslja pravi seriju o Drazi i JVuO je ekstremno glupa.
 
У тој комуњарској серији, Радош Бајић је лагао да су Срби започели покоље. Наиме, у филмском прогораму, ко први направи прво убиство и то се експлицитно види, тај је криивац за све. У тој серији, један четник је први убио муслимнана а да се то експлицитно види. Дакле по Бајићу, Срби су започели зличине на почетку рата. А то није тачно, И то није тачно ни приближно. Он је једноставно непсособан, или је лажов. Фалциификатор.
 
Antifazam nije na spisku evropskih vrednosti.U Italji unuka Benita Musolinija osnivaca i vodje jedine fastisticke stranke koja je ikad postojala,predseva strankom koja bastini ideje njenog dede.Ti si nesrecnice pod uticajem propagande kpj stekao utisak da je antifasizam nesto bitno.To je samo jedna parola bez sadrzaja i smisla.
Па што се нео-четници грабе да се учипе у анти-фашаизам!
 
Невероватна је потреба српских комуниста да стављају знак једнакости између четника и усташа.
Ваљда да би себе опрали, каљају друге.
Добро је што постоји знака једнакости између ове две пошасти!
Замисли да га нема и уследи тврдња да су четници били већи крвници од усташа.
 
Па што се нео-четници грабе да се учипе у анти-фашаизам!

..
smil443d18c28dde9.gif
.. ........................
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top