SRPSKI DŽEK TRBOSEK, NAJVEĆI MONSTRUM BIVŠE JUGOSLAVIJE MOGAO BI DA SE NAĐE NA SLOBOD

Novosadski Mič

Iskusan
Banovan
Poruka
6.684
SRPSKI DŽEK TRBOSEK, NAJVEĆI MONSTRUM BIVŠE JUGOSLAVIJE MOGAO BI DA SE NAĐE NA SLOBODI?


Marinko Magda, bivši pripadnik Legije stranaca, koji je presudom mađarskog suda osuđen na kaznu doživotnog zatvora, mogao bi da bude pušten na slobodu. Mađarski sud će krajem januara 2019. godine, 25 godina od izricanja presude, da utvrđuje jesu li ispunjeni uslovi za Magdino puštanje iz zatvora koje propisuje tamošnji zakon.


Od kada je sa svojim eskadronom smrti, kako su mediji nazvali Magdine saučesnike, u januaru 1994. godine, u Subotici i Paliću počeo svoj krvavi pir, javnost nije prestala da intrigira priča o ovom Subotičaninu.

Meštani ovog grada pamte ga kao čoveka koji je umeo da na belom konju protutnji gradskim korzoom i koji je konobare, koji bi napojili njegovog ljubimca, bogato čašćavao.


http://www.espreso.rs/vesti/hronika...koljac-dece-i-13-struki-ubica-ponovo-u-srbiji
 
SRPSKI DŽEK TRBOSEK, NAJVEĆI MONSTRUM BIVŠE JUGOSLAVIJE MOGAO BI DA SE NAĐE NA SLOBODI?


Marinko Magda, bivši pripadnik Legije stranaca, koji je presudom mađarskog suda osuđen na kaznu doživotnog zatvora, mogao bi da bude pušten na slobodu. Mađarski sud će krajem januara 2019. godine, 25 godina od izricanja presude, da utvrđuje jesu li ispunjeni uslovi za Magdino puštanje iz zatvora koje propisuje tamošnji zakon.


Od kada je sa svojim eskadronom smrti, kako su mediji nazvali Magdine saučesnike, u januaru 1994. godine, u Subotici i Paliću počeo svoj krvavi pir, javnost nije prestala da intrigira priča o ovom Subotičaninu.

Meštani ovog grada pamte ga kao čoveka koji je umeo da na belom konju protutnji gradskim korzoom i koji je konobare, koji bi napojili njegovog ljubimca, bogato čašćavao.


http://www.espreso.rs/vesti/hronika...koljac-dece-i-13-struki-ubica-ponovo-u-srbiji

Drugovi i Drugarice forumaši, biću kratak,

mi ovde moramo da razdvojimo dve stvari jer se bezrazložno guraju u isti čabar.

Kao prvo Legija stranaca i Madjarski sud su civilizacijske tekovine Evropske Unije tj njenih članica.

Džek Trbosek je deda od Vinstona Čerčila i zahvaljujući ritualnom klanju prostitutki
koje su bile oplodjene od prinčeva sa dvora, dobio je ufur u englesku gospodu.

A Magda... čovek se zajebava... sve su to produkti civilizacije...
i sad bi svi da peru ruke, kao nisu oni ludi nego je on...
nije nego...

- - - - - - - - - -

mislim jel znate vi za šta sam ja sve ovde banovan?
 
Poslednja izmena:
Neverujem da ce ga pustiti.Ipak je to kolko tolko ozbiljna drzava.
Eto zasto treba uvesti kaznu dozivotnog zatvora(sto predlaze Igor Juric).Ovaj monstrum bi po nasim zakonima svakako bio pusten za 40 godina tj 2034.

Zato je metak zlato.
Tu nema smanjenja zbog dobrog vladanja.
Da se dobro vladao ne bi ni bio tu gde jeste.
Stoga, ovakvog pred petoricu...
Namrštenih i sa brkovima.
I - "BUM" !
L gotovo...
Sad neka mu smanjuje ćaća što ga sklep'o takvog !
 
Drugovi i Drugarice forumaši, biću kratak,

mi ovde moramo da razdvojimo dve stvari jer se bezrazložno guraju u isti čabar.

Kao prvo Legija stranaca i Madjarski sud su civilizacijske tekovine Evropske Unije tj njenih članica.

Džek Trbosek je deda od Vinstona Čerčila i zahvaljujući ritualnom klanju prostitutki
koje su bile oplodjene od prinčeva sa dvora, dobio je ufur u englesku gospodu.

A Magda... čovek se zajebava... sve su to produkti civilizacije...
i sad bi svi da peru ruke, kao nisu oni ludi nego je on...
nije nego...

- - - - - - - - - -

mislim jel znate vi za šta sam ja sve ovde banovan?

E moj ti budu srećan što te samo banuju u ona naša-vaša zlatna komunistička vremena za takve zajebancije već bi te pojeo mrak,a magda,džek trbosek i ostali bi bili uvaženi drugovi iz tame sa više pasoša
 
Poslednja izmena:
Zato je metak zlato.
Tu nema smanjenja zbog dobrog vladanja.
Da se dobro vladao ne bi ni bio tu gde jeste.
Stoga, ovakvog pred petoricu...
Namrštenih i sa brkovima.
I - "BUM" !
L gotovo...
Sad neka mu smanjuje ćaća što ga sklep'o takvog !

U USA smrtnu kaznu izvrse posle mnogo godina.Pa i 30 godina.Zamisli da je ovaj monstrum osudjen na smrtnu i da danas slusamo vest:*Bice pogubljen sutra .Danas ima poslednji obrok po izboru...*.
Opet ja sam licno protiv smrtne kazne.Dozivotna bez mogucnosti pomilovanja da.
 
Pomilovaće ga Gospodar da bi postao vođa navijača. Sad kad je Sale Mutavi ubijen, oni bi mogli da se otmu kontroli.

Ali on robija u Madjarskoj ne u Srbiji.Kao sto sam vec napisao u Srbiji bi svakako 2034 izasao.Sve i da sada uvedu kaznu dozivotnog zatvora on(a i svi ostali osudjenici na maksimalnu kaznu)bi izasao jer se kazna ne moze primenjivati retroaktivno.Tako i u Madjarskoj po njihovom starom zakonu Maksimalna kazna je bila dozivotna sa mogucnoscu pomilovanja posle 25 godina.Po novom nema mogucnosti pomilovanja,ali za njega ima jer je izvrsio zlocin kad taj zakon nije bio na snazi.
 
Ali on robija u Madjarskoj ne u Srbiji.Kao sto sam vec napisao u Srbiji bi svakako 2034 izasao.Sve i da sada uvedu kaznu dozivotnog zatvora on(a i svi ostali osudjenici na maksimalnu kaznu)bi izasao jer se kazna ne moze primenjivati retroaktivno.Tako i u Madjarskoj po njihovom starom zakonu Maksimalna kazna je bila dozivotna sa mogucnoscu pomilovanja posle 25 godina.Po novom nema mogucnosti pomilovanja,ali za njega ima jer je izvrsio zlocin kad taj zakon nije bio na snazi.





Tako je
 
SRPSKI DŽEK TRBOSEK, NAJVEĆI MONSTRUM BIVŠE JUGOSLAVIJE MOGAO BI DA SE NAĐE NA SLOBODI?


Marinko Magda, bivši pripadnik Legije stranaca, koji je presudom mađarskog suda osuđen na kaznu doživotnog zatvora, mogao bi da bude pušten na slobodu. Mađarski sud će krajem januara 2019. godine, 25 godina od izricanja presude, da utvrđuje jesu li ispunjeni uslovi za Magdino puštanje iz zatvora koje propisuje tamošnji zakon.


Od kada je sa svojim eskadronom smrti, kako su mediji nazvali Magdine saučesnike, u januaru 1994. godine, u Subotici i Paliću počeo svoj krvavi pir, javnost nije prestala da intrigira priča o ovom Subotičaninu.

Meštani ovog grada pamte ga kao čoveka koji je umeo da na belom konju protutnji gradskim korzoom i koji je konobare, koji bi napojili njegovog ljubimca, bogato čašćavao.


http://www.espreso.rs/vesti/hronika...koljac-dece-i-13-struki-ubica-ponovo-u-srbiji

У, бре, Вокере. Код вас у Црној Гори сваки трећи је трипут гори кабадахија а убијате се редовно и сад ти смета што ће овоме да разматрају пуштање на слободу после дваеспет године.
 
Robert_Leclerc_Jack_Haig.jpeg
 
E moj ti budu srećan što te samo banuju u ona naša-vaša zlatna komunistička vremena za takve zajebancije već bi te pojeo mrak,a magda,džek trbosek i ostali bi bili uvaženi drugovi iz tame sa više pasoša

Pa mene neki banuju zato što im je to maksimum ovlašćenja
Kada bi im dali dozvolu i da ubijaju e onda bih se ja malo uozbiljio

ORUDJA SU DRUGA AL METODA JE ISTA

- - - - - - - - - -

Нисам Вокер ја сам Ненад


Gospode obožavam ovaj forum! :super:
 

Back
Top