Predlozi forumasa i forumasica za pdf Ljubav i Seks

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Добро је што су вратили Еротске приче, то је жешћа комедија, а може се проваљивати у коментарима, читам моје некадашње коментаре и капирам која сам будалетина. :)))) А јбг некад се било опуштеније, ведрије, могло се збијати шала. :)
 
Бих ја Цици да могу, за тако нешто морам бити као Босанац у куплерају, морам бити 'заљубит', и то не оно лептирићи шаренићи него баш, баш хардкор збенављен неком тетом. :) Ето, жао ми је, али стварно нисам у стању. А и питање је да л' би добро испало, једном ми рече бивша симпатија да не би могли да водимо љубав, јер би изгинули од смеха, једним делом зато што смо ми Лале трагикомични љубавници, а и зато што сам неозбиљан чак и кад ми се брадавице подметну малтене под нос. :))
 
obiđoh vam ovaj podforum.
liči na spomenar devojčice u petom razredu kojoj su tek napupeli sisići.

traži se u temama da se opisuju neke sekualne veštine, seksualne komedije, tragedije, poze
pa ko je lud da piše o takvim detaljima iz svog života ....
sve se posmatra sa aspekta sexa. samo sex sex
a ljubav ? jbt pa gde vam je tema o ljubavi?
 
obiđoh vam ovaj podforum.
liči na spomenar devojčice u petom razredu kojoj su tek napupeli sisići.

traži se u temama da se opisuju neke sekualne veštine, seksualne komedije, tragedije, poze
pa ko je lud da piše o takvim detaljima iz svog života ....
sve se posmatra sa aspekta sexa. samo sex sex
a ljubav ? jbt pa gde vam je tema o ljubavi?

Pa nemoj tako, sve moje teme su o ljubavi:rumenko:
Npr moja tema "Zivorad iz Dupljaje" , temilica "Konj", da ne nabrajam dalje:zaljubljena:
 
Ma nisam ja za tu politiku, nego kad bi svako otvorio onakvu temu kakvu želi, aktivno učestvovao na njoj i održavao je, verujem da bi sve dobilo neki novi oblik. Ja ne mogu o ljubavi sad, već sam pokrila perverziju, usamljenost i trojku, gde još ljubav da ubacim. :malav:
jeste redi to pokrivanje je u stvari najveći problem. taj pravnički odnos prema nečemu tako sočnom

- - - - - - - - - -

Samo da napomenem da Živorad iz Dupljaje stvarno postoji:rumenko:

mnogo da ga pozdraviš :lol:
 
ovde je bila jedna ozbiljna ljisovka i jako mi je žao što je otišla s foruma. njene teme su uvek bile sjajne imala je pristup odrasle osobe kada je pisala o ljubavi i sexu. bilo je milina čitati.

Koja perfect?

- - - - - - - - - -

jeste redi to pokrivanje je u stvari najveći problem. taj pravnički odnos prema nečemu tako sočnom

- - - - - - - - - -



mnogo da ga pozdraviš :lol:

Hocu :lol:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top