Miriše li ljubav na svakom mjestu isto?

Ko je u pravu

  • U pravu sam potpuno

  • Treba se malo korigovati

  • Treba se više korigovati

  • Muž je u pravu


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.

anja42

Početnik
Poruka
12
Muž mi stalno zvoca zašto se redovno namirišem i dezodoriram kada idem na posao, a kada idemo na "maženje i paženje" ne koristim dezodorans. U većini slućajeva operem se, ali se nerado često tuširam što njemu diže pritisak jer bi se on tuširao svaki dan. Da, smeta mu i što radi pušačkog zadaha koristim Listerin kul mint, a ne koristim ga kad se mazimo. Objasnila sam mu da je normalno da ljudima na poslu ne smrdim na znoj i duvan, pa bar se u kući mogu opustiti i biti kakva želim da budem.
 
Muž mi stalno zvoca zašto se redovno namirišem i dezodoriram kada idem na posao, a kada idemo na "maženje i paženje" ne koristim dezodorans. U većini slućajeva operem se, ali se nerado često tuširam što njemu diže pritisak jer bi se on tuširao svaki dan. Da, smeta mu i što radi pušačkog zadaha koristim Listerin kul mint, a ne koristim ga kad se mazimo. Objasnila sam mu da je normalno da ljudima na poslu ne smrdim na znoj i duvan, pa bar se u kući mogu opustiti i biti kakva želim da budem.

Ženo draga, svako treba da se kupa svaki dan, pobogu u kom veku živimo...
 
Vrhunski smrad je onaj,koji sire muskarci oko sebe,koji piju alkohol i dosta puse.Osim toga,vecina se retko kupa.Kada u gradskom prevozu po neki od muskaraca
podigne ruku,da se uhvati za sipku,razvije se takav smrad,da se covek oseti kao da je u dusegubki u (Boze me prosti) Ausvica.!!!
 
Poslednja izmena:
ja mislim neka romantika ovo ono a vi pričate dal da se plaknete pre điha điha ili ne
o moj bogo
a šta je bilo sa pravim mirisima ljubavi ? otišli niz slivnik

- - - - - - - - - -

ja ne znam u vezi ankete za koga da glasam za muža ili za korekciju!!!? :confused:

Vidis da non stop pokusavaju zenu uciniti sto groznijom osobom :) kao ona je sva bljak ne treba je zeleti i voleti zbog tog i tog razloga koji izmisle G :mrgreen:
 
Muž mi stalno zvoca zašto se redovno namirišem i dezodoriram kada idem na posao, a kada idemo na "maženje i paženje" ne koristim dezodorans. U većini slućajeva operem se, ali se nerado često tuširam što njemu diže pritisak jer bi se on tuširao svaki dan. Da, smeta mu i što radi pušačkog zadaha koristim Listerin kul mint, a ne koristim ga kad se mazimo. Objasnila sam mu da je normalno da ljudima na poslu ne smrdim na znoj i duvan, pa bar se u kući mogu opustiti i biti kakva želim da budem.

Zene i muskarci imaju ista prava
 
Muž mi stalno zvoca zašto se redovno namirišem i dezodoriram kada idem na posao, a kada idemo na "maženje i paženje" ne koristim dezodorans. U većini slućajeva operem se, ali se nerado često tuširam što njemu diže pritisak jer bi se on tuširao svaki dan. Da, smeta mu i što radi pušačkog zadaha koristim Listerin kul mint, a ne koristim ga kad se mazimo. Objasnila sam mu da je normalno da ljudima na poslu ne smrdim na znoj i duvan, pa bar se u kući mogu opustiti i biti kakva želim da budem.

Ma idi bre u pm :lol:

Kakve su ovo teme za ometene u razvoju :lol:
 

Back
Top