OTVORENO PISMO ŽELjKA MITROVIĆA BOŠKU OBRADOVIĆU

Dali podrzavate zabranu TV Pink i rijalitija?

  • DA

  • NE


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.

Ortar

Aktivan član
Poruka
1.572
OTVORENO PISMO ŽELjKA MITROVIĆA BOŠKU OBRADOVIĆU: Juče je jedan običan majmun ispao pametniji od svih iz vaše stranke

Poštovana gospodo iz Dveri,


- Kako je cela Srbija juče videla kako je jedan običan majmun ispao pametniji, mudriji ali i lucidniji od svih vas iz vaše cenjene partije, koja je istini za volju manja i od broja učesnika u rijalitiju "Zadruga" i sa sve kafe-kuvaricama može stati u jedan malo veći kombi želim da vam napišem i dam par dobronamernih saveta kako sledeći put ne bi bili predmet podsmeha cele Srbije!


Prvo vi koji bi da ukidate, streljate i palite morate da znate da takve ambicije nemaju više ni životinje, a ni majmun koji je juče pokazao celoj Srbiji da je šarmantniji i pametniji od svih vas zajedno uključujući i vašeg nemuštog vođu Boška Obradovića koji još uvek onako uniformisano neinformisan jeftino ulickan nije razumeo da rijaliti programi postoje i u Nemačkoj i u Americi i u Rusiji i u Kini.


Ja lično razumem da je Boškić nervozan jer su ga juče navukli kao majmuna i da je kao takav mogao da možda i uđe u "Zadrugu" u kategoriji primata, ali nažalost mi majmuna u "Zadruzi" već imamo tako da Boškić mora da se prvo dokaže da će kao zadnja "Sojka" pisati saopštenja o stvarima koje se nisu desile, a politički pridikovati onima koji svoje poslove u potpunosti usklađuju sa savremenim svetom!
http://www.novosti.rs/vesti/naslovn...ajmun-ispao-pametniji-od-svih-iz-vase-stranke

:rtfm:
 
Шта све ради уцењен човек чије се име везује за више убистава.

Мора да потписује писма која пише неко неинтелигентно лево сметало из странке малог алека и да их као добошар јавно објављује на својим каналима.

А када већ помиње мајмуне, мора да се гледао у огледало када је потписивао... мајмун само ради, оно што мајмун види
 
OTVORENO PISMO ŽELjKA MITROVIĆA BOŠKU OBRADOVIĆU: Juče je jedan običan majmun ispao pametniji od svih iz vaše stranke

Poštovana gospodo iz Dveri,


- Kako je cela Srbija juče videla kako je jedan običan majmun ispao pametniji, mudriji ali i lucidniji od svih vas iz vaše cenjene partije, koja je istini za volju manja i od broja učesnika u rijalitiju "Zadruga" i sa sve kafe-kuvaricama može stati u jedan malo veći kombi želim da vam napišem i dam par dobronamernih saveta kako sledeći put ne bi bili predmet podsmeha cele Srbije!


Prvo vi koji bi da ukidate, streljate i palite morate da znate da takve ambicije nemaju više ni životinje, a ni majmun koji je juče pokazao celoj Srbiji da je šarmantniji i pametniji od svih vas zajedno uključujući i vašeg nemuštog vođu Boška Obradovića koji još uvek onako uniformisano neinformisan jeftino ulickan nije razumeo da rijaliti programi postoje i u Nemačkoj i u Americi i u Rusiji i u Kini.


Ja lično razumem da je Boškić nervozan jer su ga juče navukli kao majmuna i da je kao takav mogao da možda i uđe u "Zadrugu" u kategoriji primata, ali nažalost mi majmuna u "Zadruzi" već imamo tako da Boškić mora da se prvo dokaže da će kao zadnja "Sojka" pisati saopštenja o stvarima koje se nisu desile, a politički pridikovati onima koji svoje poslove u potpunosti usklađuju sa savremenim svetom!
http://www.novosti.rs/vesti/naslovn...ajmun-ispao-pametniji-od-svih-iz-vase-stranke

:rtfm:

Zeljko se potresao kao porodica one zgzene devojke na pesackom. :confused:
 
On ima neizdrzivu potrebu da bude uz vlast. Nijednom do sada nije bio protiv vlasti, a garniture su se znacajno menjale.

Ili mu nisu sve koze na broju ili njegovi poslovi prevazilaze okvire zakona pa mora da podmazuje poltrone svih boja.

On ima jednu gubitnicko jetku zelju da se sveti svom narodu bombardujuci ga neukusom koji (bar bi trebalo) sam prezire. Privatno drnda barkli standarde na bas gitari, cepao u odlicnom Oktobru1864, a javno zasipa javnost mongoloidnim pecurkama koje nicu na svakom koraku na plodnom tlu drzave decenijama unazad. Jedini problem je sto je u svrhu te a-la-Pechorin osvete, guranja u gusu narodu onih stvari koje je narod njemu sasuo pocetkom tuznih 90ih sam prvi prodao dusu djavolu..prvom, drugom, trecem, i tako redom. kvintesencijalizam mediokritetstva.
 
Željko Mitrović ume da piše?! Nikad ne bih rekao za takvog čobana...

Ma kakav Mitrovic? On to ocigledno objavi kao svoje saopstenje, na Pinku stave njegovu sliku i procita njegov spiker u ozbiljno dramaticnom tonu. Zna se ko je u SNS coporu zaduzen za pisanje ovakvih baljezgarija - krezavo, glavato, patuljasto cudoviste iz Informera.
Da ima "D" od drzave Mitrovic bi vec odavno robijao.
 
Ma kakav Mitrovic? On to ocigledno objavi kao svoje saopstenje, na Pinku stave njegovu sliku i procita njegov spiker u ozbiljno dramaticnom tonu. Zna se ko je u SNS coporu zaduzen za pisanje ovakvih baljezgarija - krezavo, glavato, patuljasto cudoviste iz Informera.
Da ima "D" od drzave Mitrovic bi vec odavno robijao.

Iskreno, do sada mi nije palo to na pamet, ali da, veoma je moguće da si u pravu, i taj rečnik i stilske bravure podsećaju na onu nakazu Vučićevića. Znam da mi je uvek bilo čudno ovo što si pomenuo, šatro Mitrovićeva otvorena pisma, a nigde Mitrovića da lično kaže nešto na zadate teme...
 
Шта све ради уцењен човек чије се име везује за више убистава.

Мора да потписује писма која пише неко неинтелигентно лево сметало из странке малог алека и да их као добошар јавно објављује на својим каналима.

А када већ помиње мајмуне, мора да се гледао у огледало када је потписивао... мајмун само ради, оно што мајмун види

Bravo, tico !
Repka ko šifonjer...
Starinski, od punog drveta !


- - - - - - - - - -

sta on pise a ovamo pusta razna smeca preko njegovih medija

Licemer, narkoman, preletač...
Iz guzice u guzicu !
Iz Mirine u Vučićevu...
Via Tadićeva.
 

Back
Top