Dnevnik na Pinku, da li ste gledali nesto primitivnije na TV?

Na Pinku pogledam nekji film ali zakacio sam par puta njihov Dnevnik i Vesti minut dva. Brine me sto sve cesce prekidam gledanje tako sto skacem na daljinski,npr,ne mogu da podnesem Selo gori ...sad kada vidim onaj Dnevnik na Pinku a to jos gore ,Sta je ovo ,zar nema ni malo objektivnosti u nasim medijima.?Gde su oni pravi novinari,

Obkektivnos dolazi preko sloboda.. Sloboda nema ukinuo Vučić..
 
zadruga.jpg
 
Po meni i mom shvatanju,smatram da svi oni,koji uopste gledaju,bilo sta na TV Pinku,da ispiraju svoj mozak,necistom mutnom vodom.Danas,to mogu slobodno

da kazem,ima samo jedna televizija,koja slobodno i objektivno izvestava,iz svih sfera,svakodnevnog zivota.Ta televizijja je TV N1.Sve ostale TV stanice,duboko

su zagazile u neobjektivnost i nepotrebnu propagandu neukusa i loseg programa.:think::sad2:
 
Na Pinku pogledam nekji film ali zakacio sam par puta njihov Dnevnik i Vesti minut dva. Brine me sto sve cesce prekidam gledanje tako sto skacem na daljinski,npr,ne mogu da podnesem Selo gori ...sad kada vidim onaj Dnevnik na Pinku a to jos gore ,Sta je ovo ,zar nema ni malo objektivnosti u nasim medijima.?Gde su oni pravi novinari,

Не гледам тв али ценим да је у рангу У92 и жуте принцезе Оље.
 
Sve je to prepisano od Amerike u suštini.

Tamo imaš FOX koji je uvek za republikance i CNN koji je uvek za demokrate pa makar i nešto debelo zasrali.

I onda tako ratuju.

To su ti kod nas Pink i N1, Kurir nedavno, samo je to kod nas sve primitivnije jer smo takav narod.

Nije ni čudo što se sve više ljudi okreće objektivnim jutjuberima koje svi ti mediji guše.
 
Poslednja izmena:
Sve je to prepisano od Amerike u suštini.

Tamo imaš FOX koji je uvek za republikance i CNN koji je uvek za demokrate pa makar i nešto debelo zasrali.

I onda tako ratuju.

To su ti kod nas Pink i N1, Kurir nedavno, samo je to kod nas sve primitivnije jer smo takav narod.

Nije ni čudo što se sve više ljudi okreće objektivnim jutjuberima koje svi ti mediji guše.

Znam ali nismo mi toliko primitivan narod,Gledam danas pominju pisanje ,nemam kvacicu ali razumete ,Znam da postoji neki Ratel koji bi trebalo da reaguje ali mrka kapa kao i od onog zastitnika,
 
obisao sam juce deo srbije, beograd,paracin, krusevac, vrnjacka banja, kraljevo, cacak. beograd. vozilom srebrne boje sa onom trokrakom zvezdom, preko 150ph

i srbija je dobro, ni traga od frustriranih polikitinih ds i cro forumasa, koji kunu i lazu, danima, ujutru i nocu. niko ne gleda b92 ni prvu, za n1 i ne znaju

srbiija je lepa, priroda je lepa, obilje povrca i voca, kukuruz je malo slabije, ali ima i gde je dobar

sve u svemu mozda najlepsi deo godine.

- - - - - - - - - -

i naravno slusaju se narodnjaci
 
Poslednja izmena:
obisao sam juce deo srbije, beograd,paracin, kreusevac, vrnjacka banja, kraljevo, cacak. beograd. volizlom srebrne boje sa onom trokrakom zvezdom, preko 159ph

i srbija je dobro, ni traga od frustriranih polikitinih ds i cro forumasa, koji kunu i lazu, danima, ujutru i nocu. nike ne gleda b92 ni prvu, za n1 i ne znaju

srbiija je lepa, priroda je lepa, obilje povrca i voca, kukuruz je malo slabije, ali ima i gde je dobar

sve u svemu mozda najlepsi deo godine.

- - - - - - - - - -

i naravno slusaju se narodnjaci

Prica covek koga je Vucic zaposlio.
 

Back
Top