Beba u rijalitiju "Zadruga"

Regina Mills

Buduća legenda
Poruka
49.089
Istorijski dogadjaj u Srbiji - pocinje jos jedan rijaliti :neutral:

Nije to tema, neog sledeci clanak:

http://pink.rs/domaci/36473/ekskluz...mitrovic-otkriva-u-zadrugu-ulazi-i-jedna-beba

Znaci, jedan od 33 ucesnika novog rijalitija g-dina Mitrovica je osmomesecna beba. Mozda je ovo neki marketinski trik, nemam pojma, ali sama pomisao da nekome ovako nesto moze da padne na pamet me zgrozava. Za ove 18+ me bas briga, njihov zivot, njihova stvar, neka ucestvuju gde hoce. Ali beba od 8 meseci nema pravo glasa, u njeno ime odlucuju roditelji. kakvi roditelji daju dete za ovako nesto? Ok, kad beda udje na vrata, ljubav izlazi kroz prozor, mozda neko nesto duguje Mitrovicu, pa ovako poravnavaju dugove... Mada opet... Da li je ovo na neki nacin trgovina ljudima?
 
Ма муж оне што је убијена у Борчи док је џогирала на насипу. Како бре не знаш.

Znam ko je ona, ali ne znam njega po imenu :lol:

ovo sa bebom je neki medijski trik, pravi se pompa oko te farme
a, znaci onaj sto je ubio zenu, i on ulazi :roll:

Nije Farma, nego Zadruga :rtfm:

- - - - - - - - - -

Meni je to strašno. Kao i deca manekeni. Pa oni dečiji izbori lepote.
I ovo pevanje na svakom kanalu... Ples, muzika, gluma... jesu umetnost ali se zna kada se prelazi granica.

- - - - - - - - - -

Gde su sada oni što se bore za kojekakva prava!?

Bio je svojevremeno onaj rijalti americki o deci plesacima, sa onom debelom uciteljicom plesa sto se ponasala kao nacista. Na kraju su to ukinuli.

Apropo boldovanog, pa nije niko lud da se kaci sa Mitrovicem, mozda i njima uzme dete i ubaci ga u rijaliti.
 
Istorijski dogadjaj u Srbiji - pocinje jos jedan rijaliti :neutral:

Nije to tema, neog sledeci clanak:

http://pink.rs/domaci/36473/ekskluz...mitrovic-otkriva-u-zadrugu-ulazi-i-jedna-beba

Znaci, jedan od 33 ucesnika novog rijalitija g-dina Mitrovica je osmomesecna beba. Mozda je ovo neki marketinski trik, nemam pojma, ali sama pomisao da nekome ovako nesto moze da padne na pamet me zgrozava. Za ove 18+ me bas briga, njihov zivot, njihova stvar, neka ucestvuju gde hoce. Ali beba od 8 meseci nema pravo glasa, u njeno ime odlucuju roditelji. kakvi roditelji daju dete za ovako nesto? Ok, kad beda udje na vrata, ljubav izlazi kroz prozor, mozda neko nesto duguje Mitrovicu, pa ovako poravnavaju dugove... Mada opet... Da li je ovo na neki nacin trgovina ljudima?

Da ostane beba ukucajte 8 na broj...
 
Znam ko je ona, ali ne znam njega po imenu :lol:



Nije Farma, nego Zadruga :rtfm:

- - - - - - - - - -



Bio je svojevremeno onaj rijalti americki o deci plesacima, sa onom debelom uciteljicom plesa sto se ponasala kao nacista. Na kraju su to ukinuli.

Apropo boldovanog, pa nije niko lud da se kaci sa Mitrovicem, mozda i njima uzme dete i ubaci ga u rijaliti.

Bože, bože... A da su ubacili cvrčka već bi se masa bunila...
 
Po hiljaditi put - Zeljko Mitrovic i Milomir Maric su dva coveka koji su srpskom narodu naneli stete jednako kao Murat, Hitler i Klinton zajedno. Dva Vuciceva dzukca koja su dobili medije i neograniceni budzet da sa njima rade sta hoce i da uz pomoc njih ispoljavaju svoje bolesne i nastrane pedofilno kriminalne sklonosti.
Samo im fali treci dzukac onaj krezubi, odvratni sto upravlja pisanim medijima. Onaj najponizniji.
Narod je kriv zato sto cuti i trpi.
 
Po hiljaditi put - Zeljko Mitrovic i Milomir Maric su dva coveka koji su srpskom narodu naneli stete jednako kao Murat, Hitler i Klinton zajedno. Dva Vuciceva dzukca koja su dobili medije i neograniceni budzet da sa njima rade sta hoce i da uz pomoc njih ispoljavaju svoje bolesne i nastrane pedofilno kriminalne sklonosti.
Samo im fali treci dzukac onaj krezubi, odvratni sto upravlja pisanim medijima. Onaj najponizniji.
Narod je kriv zato sto cuti i trpi.
Vučićević?
 
Po hiljaditi put - Zeljko Mitrovic i Milomir Maric su dva coveka koji su srpskom narodu naneli stete jednako kao Murat, Hitler i Klinton zajedno. Dva Vuciceva dzukca koja su dobili medije i neograniceni budzet da sa njima rade sta hoce i da uz pomoc njih ispoljavaju svoje bolesne i nastrane pedofilno kriminalne sklonosti.
Samo im fali treci dzukac onaj krezubi, odvratni sto upravlja pisanim medijima. Onaj najponizniji.
Narod je kriv zato sto cuti i trpi.

Totalni bolesnici. Onaj Maric isto, covek je devijantan totalno.

- - - - - - - - - -


Covek pirana.
 
ili je to beba koja ulazi sa svojim roditeljima, sto mi je ok, pa nece ostaviti dete kuci a roditelji da udju u taj rijaliti, nece bebi nista faliti, dal je u krevecu u sovojoj kuci il je u krevecu neke tudje kuce isto mu je, vazno da je sa roditeljima

ili je to neka fora, trik, mozda ce neka odrsla osoba da bude beba
jer pominje se u jednoj recenici da ce beba biti u rijalitiju do svojih ozbiljnih godina, sto mene asocira da ce neko odrastao da glumi celu tu transformaciju, od bebe preko deteta do odrasle osobe, a da ce neki ukucani biti mozda kao njegovi roditelji
Ova beba do svojih ozbiljnijih godina neće izaći iz rijalitija

nema sanse da uzme neku bebu da odvoji od roditelja i da ga uvali na cuvanje ucesnicnicima, to sanse nema, cak ni iz doma da uzme ne moze...jednostavno zakonski ne moze, pa digle bi se sve organizacije na noge internacionalno, rascerecili bi ga, ne samo njega no i ove medjunarodne saradnike na projektu....sta se palite, ovo je neki marketinski trik
 

Bas taj.

- - - - - - - - - -

Totalni bolesnici. Onaj Maric isto, covek je devijantan totalno.

- - - - - - - - - -



Covek pirana.

Kriminalac, pedofil i narkoman. Idealan materijal za uglednog medijskog SNS lidera. Svuda u svetu je na snazi masovno zaglupljivanje i medijsko ispiranje mozga ali je Srbija totalno presla igricu. Ovakvo zlo nema ni u Mordoru.
 
Metlo, zapanjila bi se sta sve Mitrovic moze :lol: Da podjemo samo od cinjenice da mu je sin izbegao zatvor iako je pregazio devojku na sred pesackog prelaza.

Kapiram da je neka fora u pitanju, mada sa druge strane roditelji potpisu pristanak (kao i za pinkove zvezdice i sve emisije tog tipa uostalom) i cao zdravo, sve legalno.

Sa druge strane, i da jeste fora, koje dno dna moras da budes da se takvim markentingom koristis? Ok, znamo svi ko je u pitanju, ali sa druge strane kada su njegovi proizvodi u pitanju, njemu reklama nije ni potrebna.
 
Metlo, zapanjila bi se sta sve Mitrovic moze :lol: Da podjemo samo od cinjenice da mu je sin izbegao zatvor iako je pregazio devojku na sred pesackog prelaza.

Kapiram da je neka fora u pitanju, mada sa druge strane roditelji potpisu pristanak (kao i za pinkove zvezdice i sve emisije tog tipa uostalom) i cao zdravo, sve legalno.

Sa druge strane, i da jeste fora, koje dno dna moras da budes da se takvim markentingom koristis? Ok, znamo svi ko je u pitanju, ali sa druge strane kada su njegovi proizvodi u pitanju, njemu reklama nije ni potrebna.

Nije izbegao jer je sudjenje jos u toku. Naravno, dobice neku sitnu kaznu...
 
Istorijski dogadjaj u Srbiji - pocinje jos jedan rijaliti :neutral:

Nije to tema, neog sledeci clanak:

http://pink.rs/domaci/36473/ekskluz...mitrovic-otkriva-u-zadrugu-ulazi-i-jedna-beba

Znaci, jedan od 33 ucesnika novog rijalitija g-dina Mitrovica je osmomesecna beba. Mozda je ovo neki marketinski trik, nemam pojma, ali sama pomisao da nekome ovako nesto moze da padne na pamet me zgrozava. Za ove 18+ me bas briga, njihov zivot, njihova stvar, neka ucestvuju gde hoce. Ali beba od 8 meseci nema pravo glasa, u njeno ime odlucuju roditelji. kakvi roditelji daju dete za ovako nesto? Ok, kad beda udje na vrata, ljubav izlazi kroz prozor, mozda neko nesto duguje Mitrovicu, pa ovako poravnavaju dugove... Mada opet... Da li je ovo na neki nacin trgovina ljudima?

Msm da je to klasicna laz...Jos je i napisano da nece izlaziti iz rijalitija do svojih ozbiljnijih godina...Znaci po toj prici mora da zivi tamo bar 18 godina i toliko treba rijaliti da traje...
A za krace varijante msm da nema te dozvole roditelja na osnovu koje bi beba bila ubacena u takav projekat..
Evo iz nekog clanka:
To će biti odlično za njegovu karijeru. On još ne zna da producenti žele i M.V. u rijalitiju. Ona će uskoro postati punoletna, pa će steći mogućnost da uđe...
 
Msm da je to klasicna laz...Jos je i napisano da nece izlaziti iz rijalitija do svojih ozbiljnijih godina...Znaci po toj prici mora da zivi tamo bar 18 godina i toliko treba rijaliti da traje...
A za krace varijante msm da nema te dozvole roditelja na osnovu koje bi beba bila ubacena u takav projekat..
Evo iz nekog clanka:
To će biti odlično za njegovu karijeru. On još ne zna da producenti žele i M.V. u rijalitiju. Ona će uskoro postati punoletna, pa će steći mogućnost da uđe...

A rijaliti traje 10 meseci :lol:

Ok, slazemo se svi da je marketing u pitanju (ili ne :think: ), ali ajde reci ti meni koji bolid moras da budes da bi na ovakav nacin reklamirao rijaliti? Pri tom ti reklama uopste i ne treba, jer su ti nejgovi cirkusi iovako gledani.

Sto nije okacio doope neke od svojih starleta da ga reklamiraju?
 

Back
Top