Onkomafija - vreme izmedju skenera 2

lepe vesti čuvaru plaže, neka tako i ostane :ok:

- - - - - - - - - -

Afrljoko gde si ti? ajde samo jednu reč napiši :heart:

Evo me draga. Grozno se osecam od ove trece terapije. Jutros sam od muke plakala, do sad nisam ni jednom. Stisla me kiselina, dijareja, mucnina i nikako da prodju :sad2:
Cekam i nadam se da ovaj horor prodje pa da idem na skener pocetkom sledeceg meseca i da vidim sta se desilo. Koliko je bilo efekta i da li je dosta bilo ovih muka ili pu, pu, daleko bilo moram jos da se mucim :(
Eto draga moja Nedo to je to :heart:

- - - - - - - - - -

Dosli su ph nalazi moja mama nema više rak.



Affro drži se.

Blago tvojoj mami, neka ga nikad vise ni nema :super:
 
znam kako ti je i jedino što mogu da ti kažem je da se ne predaješ, sve je to strašno da se preživi i gadno je ali se ne opuštaj,

šaljem ti svu moguću pozitivnu energiju i snagu i sve lepe missli kojih mogu da se setim, drž se draga :heart:

Afro, samo hrabro napred. Biće to sve dobro, veruj u to.

Hvala vam puno obema.
Mnogo je tesko, ali naravno da cu dati sve
od sebe da bude sve ok, i nadan se da hoce :zag:
 
Šta se dešava sa afro kada ni slovo ovde ne napiše? Zna li neko?

Nista se nije desavalo Domacice, sem sto sam
sva danima ko g*** pa ne mogu nigde i nista. Valjda i to uskoro prodje, nadam se, bicu bolje.
Zakazali smo skener za 7.06., pa eto od njega sve dalje zavisi. Do tad treba pregurati i ostati razuman...aj valjda bude sve dobro. Moram sa se nadam, da ne flipnem skroz.
:zag:
 
Evo mene, samo da vam se javim i kazem da hemoterapija nije delovala i da su se pronene povecale i to prilicno.
Moja odluka je da to vise necu primati. Ako postoji nesto drugo, nekakvi lekovi ok ako ne nista, ne planiram da okoncam zivot kao biljka pisle par meseci.
Jako sam besna, jako.
Eto ljubim vas sve puno :zag:
 
Evo mene, samo da vam se javim i kazem da hemoterapija nije delovala i da su se pronene povecale i to prilicno.
Moja odluka je da to vise necu primati. Ako postoji nesto drugo, nekakvi lekovi ok ako ne nista, ne planiram da okoncam zivot kao biljka pisle par meseci.
Jako sam besna, jako.
Eto ljubim vas sve puno :zag:

ljubim i ja tebe puno i zelim ti da povratis snagu i istrajes u svojoj borbi..:cmok2:
 

Back
Top