КАКО ПОБЕДИТИ ВУЧИЋА?

Каква је власт А. Вучића?

  • 1. Штеточинска

  • 2. Лоша

  • 3. Слаба

  • 4. Осредња

  • 5. Релативно добра


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Poruka
19.134
Очигледно је, ма колико се неки упињали да докажу како су само они "права опозиција", да у Србији не постоји политичка снага способна да угрози неприкосновену власт А. Вучића и његовог "тима", иако се већина слаже да је промена власти неопходна, јер Вучић влада лоше (цитирам већину, бар на овом форуму).
зашто је то тако- сви имамо некакво мишљење и разлоге, око којих се углавном не слажемо, као што се не слаже ни такозвана опозиција.
Мислим да би за Србију било најбоље да нестане комплетна опозиција, јер, оваква каква је (по мом мишљењу- компромитована, неспособна и намерно исфрагментирана на безопасне "политикантске фронцле") и да се на тај начин створи простор за некакве нове политичке организације, са новим именима, програмима и идејама.
Какви би ти програми требали да буду?
Леви, десни, национални, анационални, економски или политички и у којој мери?
Поставићу и анкету, у којој ћете оценити Вучићеву власт оценама од 1 до 5, којој је 1- штетна власт, а 5- најбоља могућа. Јер, верујем да ће се већина сложити- ми добру власт не можемо да имамо, у ситуацији у којој смо...
 
Очигледно је, ма колико се неки упињали да докажу како су само они "права опозиција", да у Србији не постоји политичка снага способна да угрози неприкосновену власт А. Вучића и његовог "тима", иако се већина слаже да је промена власти неопходна, јер Вучић влада лоше (цитирам већину, бар на овом форуму).
зашто је то тако- сви имамо некакво мишљење и разлоге, око којих се углавном не слажемо, као што се не слаже ни такозвана опозиција.
Мислим да би за Србију било најбоље да нестане комплетна опозиција, јер, оваква каква је (по мом мишљењу- компромитована, неспособна и намерно исфрагментирана на безопасне "политикантске фронцле") и да се на тај начин створи простор за некакве нове политичке организације, са новим именима, програмима и идејама.
Какви би ти програми требали да буду?
Леви, десни, национални, анационални, економски или политички и у којој мери?
Поставићу и анкету, у којој ћете оценити Вучићеву власт оценама од 1 до 5, којој је 1- штетна власт, а 5- најбоља могућа. Јер, верујем да ће се већина сложити- ми добру власт не можемо да имамо, у ситуацији у којој смо...

Odgovorio sam na ovo pitanje više puta, tj. moje mišljenje.

Tako što mu socijalisti okrenu leđa. Nema druge opcije. Ostalo je zavaravanje (mada, naravno, početak bi bio gubitak vlasti u Beogradu).
 
Tako što mu socijalisti okrenu leđa. Nema druge opcije. Ostalo je zavaravanje (mada, naravno, početak bi bio gubitak vlasti u Beogradu).
Ок, то би био један од механизама распада те коалиције.
Моја питања су знатно другачијег смисла, па да не понављам- прочитај пажљивије...
 
Program i stranke bi trebalo da dođu iz narodnih interesa i potreba, a tako i novi lideri. Ne jedan, već armija mlađih i sposobnih na svim poljima. Danas imamo liderčiće koji sve znaju i sami su sebi dovoljni. Samo tako će većina i da bude na pravoj strani. To je kod nas veoma teško jer inteligentni, vredni i pošteni po pravilu nisu i najglasniju, ne viču kako sve znaju pa ih i ne znamo. Ima jedna knjiga koju je napisao banjaluški profesor Gugo lazarević s naslovom Bez prava na ćutanje upućena baš ovim vrednim i poštenim ljudima koja je poziv da progovore kako bi narod saznao za njih. To bi trebalo da bude obavezno štivo na svim fakultetima.
 
Није проблем у Вучићу, проблем је у окупационом систему који нам доводи Вучића и Вучиће.

Србија је под окупацијом од 5. октобра 2000. Од тада почињу сви дегенеративни процеси: педеризација, пљачка и деиндустријализација, ЕУ и НАТО интеграције, лизање скута ММФ-у, циганизација итд.
 
Poslednja izmena od moderatora:
у Србији не постоји политичка снага способна да угрози неприкосновену власт А. Вучића и његовог "тима"

Ovo kao kad bi rekao: "U periodu 1941-1944. u Srbiji nije postojala vojna snaga sposobna da ugrozi neprikosnovenu nemacku vlast".

Ni sam Musliju nikada ne bi dosao na vlast da se nije obratio stranim centrima moci.

A ti centri moci ce da ga sklone kao sto su ga i doveli.
 
Ovo kao kad bi rekao: "U periodu 1941-1944. u Srbiji nije postojala vojna snaga sposobna da ugrozi neprikosnovenu nemacku vlast".

Ni sam Musliju nikada ne bi dosao na vlast da se nije obratio stranim centrima moci.

A ti centri moci ce da ga sklone kao sto su ga i doveli.

И довешће неког Крадуловића или Јанкељу (евентуално Поздерчића) да даље уништавају Србију.
 
Ovo kao kad bi rekao: "U periodu 1941-1944. u Srbiji nije postojala vojna snaga sposobna da ugrozi neprikosnovenu nemacku vlast".

Ni sam Musliju nikada ne bi dosao na vlast da se nije obratio stranim centrima moci.

A ti centri moci ce da ga sklone kao sto su ga i doveli.
Ок, потпуно си сигуран у то?:roll:

Видим да нико није ни погледао остала питања, која су суштина ове теме...:lol:
 
За такво рушење ти треба прилична гомила новца и којечега.

Понекад је довољан и гнев народа, и то онај који више ништа не може да трпи, који је спреман да се бори и на смрт. Али знајући нашу трпељиву природу, тешко да ће бити ишта. Наш народ је буквално задовољан малим - СНС банда му да једну црвену да гласа за њих и он задовољан. Таква менталитет онда ционисти и њихове марионете обилно користе да би се иживљавали над нама. :( :(
 
Ок, потпуно си сигуран у то?:roll:

Видим да нико није ни погледао остала питања, која су суштина ове теме...:lol:

a ko ovde pa čita?

ovde su podeljene karte KO POSTAVLJA TEME i KO ODMAH ODGOVARA

ti i ja možemo do sutra... sem ako nam neki retardinjo ne primeni Pravilnik jer eto mi nismo za postavljanje tema
 
Poslednja izmena:
Понекад је довољан и гнев народа, и то онај који више ништа не може да трпи, који је спреман да се бори и на смрт. Али знајући нашу трпељиву природу, тешко да ће бити ишта. Наш народ је буквално задовољан малим - СНС банда му да једну црвену да гласа за њих и он задовољан. Таква менталитет онда ционисти и њихове марионете обилно користе да би се иживљавали над нама. :( :(

Ови момчићи из Панчева су твоју мисао преточили у стих. Прилично добро одрађено.


п.с. Шерпа плави сако, сви знамо ко носи.
 
Vučko je u suštini dobio blagoslov inostranih obaveštajnih službi, to je potvrdio Briselskim sporazumom i zbog toga mu je ostavljeno da radi po Srbiji što hoće. Kad dođe vreme zameniće ga novim modelom i cela priča će se nastaviti dalje. Neki će se radovati promeni ali prave promene u suštini neće biti. I dobro, valjda ćemo preživeti i to
 
Очигледно је, ма колико се неки упињали да докажу како су само они "права опозиција", да у Србији не постоји политичка снага способна да угрози неприкосновену власт А. Вучића и његовог "тима", иако се већина слаже да је промена власти неопходна, јер Вучић влада лоше (цитирам већину, бар на овом форуму). ...
Ko da većina na ovom forumu nešto zna:zblesav:
A da Vučića treba pobediti, možda i treba, al ja to ne bih po svaku cenu. Recimo po cenu da treba da se udružujem sa svakakim mentolima:zblesav:
 
Vučko je u suštini dobio blagoslov inostranih obaveštajnih službi, to je potvrdio Briselskim sporazumom i zbog toga mu je ostavljeno da radi po Srbiji što hoće. Kad dođe vreme zameniće ga novim modelom i cela priča će se nastaviti dalje. Neki će se radovati promeni ali prave promene u suštini neće biti. I dobro, valjda ćemo preživeti i to

Плус најгоре је што ову битангу подржавају и на Западу и на Истоку - "свети Путин" је јавно подржао Вучићеву кандидатуру за председника, баш као и Тадију и Коштуњару својевремено. Док је Слоба, упркос свим манама ипак био последњи полунезависни владар полунезависне Србије и зато је сметао свима (осим донекле Кине).
 

Back
Top