AUTORSKI TEKST ALEKSANDRA VUČIĆA: Ne greši samo onaj ko spava

Poruka
24.414
...


AUTORSKI TEKST PREDSEDNIKA SRBIJE ALEKSANDRA VUČIĆA: Ne greši samo onaj ko spava
http://www.telegraf.rs/vesti/politi...aleksandra-vucica-ne-gresi-samo-onaj-ko-spava



Da li je normalno da PREDSEDNIK drzave bude PR i PROMOTER/KA strane kompanije? :eek::eek::eek:


„Ikee“ nema tamo gde nema bar želje da se razmišlja i radi na nov, drugačiji način.

„Ikea“ ne trpi stajanje u mestu, odustajanje od cilja, zaustavljanje zbog problema. Ona podrazumeva da nema odustajanja, nema neostvarivog, nemogućeg, nedostižnog.

Ona polaže na svakog čoveka, od svojih zaposlenih do poslednjeg kupca, i na njihovu želju i sposobnost da učine korak više, da urade stvar više i da veruju da je još više i te kako moguće, ali da zavisi, pre svega, od njihovog uloženog truda i posvećenosti.

Priča o „Ikei“ i o Ingvaru Kampradu, njenom osnivaču, nije ništa drugo nego dokaz da rad, trud, skromnost i fokusiranost mogu da urade baš ono što svi drugi proglase za nemoguće.

I upravo to se i dogodilo kada je 1953. Kamprad otvorio prvi „šou rum“ u Elmhultu, gradiću u Švedskoj koji je brojao tek nešto više od 8.000 stanovnika.

Zamislite to? Početak jedne od najvećih svetskih kompanija, u zabačenom seocetu. Dokaz volje, posvećenosti i fantastičnog rada.



:eek::eek::think::eek::eek:


Predsednik drzave kao PROMOTERKA strane kompanije?! :eek:


Da li tu ima sukoba interesa?! :think::think::think:



....
 
једног дана ће та његова шкрабања да се сакупе у сабрана дела под насловом- Велика (не)дела Малог Алека илити Од Бугојна до Бродвеја :lol:
Једнога дана ће његове шкработине и шизофрена лупетања бити саставни део његове оптужнице за велеиздају!
 
Pa sto ga ne porazite na izborima kad toliko ne valja... Mrzelo vas da izlazite?
Nisam glasao za njega.Ni iz Laze kada bi me pustili,al sta vredi,kada se opozicija,umesto da se udruze,oni se jos vise rasturaju.I ode glas dzabe,kao i da nisam glasao.On je za meni isti onaj Vucic iz '90-ih,a protiv njih sam se tada zustro borio,da ih smaknem s vlasti.
 
Poslednja izmena:
Ajde, sve razumem...
Ali, jedna mi stvar kod njega nije jasna.
Otkud mu tolika energija da dugotrajno i neprekidno vara ceo narod ?
Svih 8 miliona, ili kol'ko nas već ima ?
Kako nešto ne zaboravi, pa se upetlja ?
Eto, i to dokazuje da je čovek zreo za zvaničnu dijagnozu !

On je prosao neku specijalnu obuku.

Verovatno ima tim savetnika koji vode racuna o tome.

Preko noci je od SRS Vucica postao Napredni Vucic.
 

Back
Top