TRANSFER BLAMA NAJNAPREDNIJEG KADRA SNS: Smejali smo se provalama Zorana Babića i Gor

devojka ce da se nauci

ceda se naucio, dinkic je bio gori u izrazavanju prvih par godina, cak je i djindjic pricao nesuvisle basne

Vucic je rekao da je Djindjic bio vizionar,

zato je Vucic i predlozio da se u Beogradu podigne spomenik Zoranu Djindjicu, sto recimo DS nije ni pomislio da uradi


a tu je i sef kabineta Zorana Djindjica, DS-ovac, DOS-ovac i primljen u SNS, i clan je Glavnog odbora SNS, na Vucicev predlog.

naravno govorim o gradskom menadzeru, Goranu Vesicu

DS prvoborci rukovode u SNS kao i hiljade drugih DS i G17 funkcionera od lokala, preko gradskih do republickih funkcija, svi u SNS

- - - - - - - - - -

SNS podize spomenik za lidera DS i lidera DOS u centru Beograda


Priceless




Uskoro opsirnije...
 
lep tema, ds malogradjanska tj seljoberska

tako i na forumu malogradjanske ds pictketine traze slovne greske i uzivaju, a vole namirisane ds lopuze

- - - - - - - - - -

srbljanovicka lepo prica, ali trosi opijate

beckovicka jos bolje, ali ne moze dete da vaspita

sergej mnogo lepo prica i pisa i sere po grobovima, bas srpski

basara, knjizevnik, pijana dalabu, propali amasador ha, ha, ha

ova lepa devojka bar ne krade niti laze, niko nije zbog nje ostao bez posla, ni jedna porodica nije zakukala, nijedno dete tranzicionog gubitnika nije zbog nje leglo gladno

Nisu to nikakve slovne greške nego retardi na pozicijama koji su tu zahvaljujući tupavcima poput tebe.
 
postavljac je antibiotik za malu grupu ocvalih dos kontrarevolucionara na forumu

umesi vam tako da gutaju u trku. i ne znajuci, naravno i ne razmisljajuci, vazno je da se nekako uklapa u njihovu dos teoriju `seri po vladi srbije i ne misli puno. istina? istina nije vazna i ne treba`

ili je cro na zadatku ili je onaj pravi sns bot, ali bas bas

- - - - - - - - - -



da. vazno je da ti dupavac nisi na poziciji.

ok, neka tako ostane i ubuduce

Nija vlažna ženska šta je rekla već je vlažna šta oće stvari



SNS podize spomenik za lidera DS i lidera DOS u centru Beograda


Priceless




Uskoro opsirnije...

Jel će ga prave u verziji šta je oblačio godinu dana po dobijanju prvog posla u životu
ili će ga oblače u ono dok je bio bosanski filozof, vizionar i bnd pion - bez gaća?

Ako ga prave bez gaća biće velike uštede na materijalu, zna debe Ružica
Bolje bez gaća - VIZIONARSKI KURATZ i to ispred Skupštine, na Kališu zauzeto
 
Poslednja izmena:
27E:
ako je ovo sve sto znate, mislim stvarno!

skupite lovu i naucicu vas kako da udjete u skupstinu, jer ovako mrka kapa

Ja mogu i peške do Skupštine.

Ajmo ovako - ti meni poso ja tebi 40%, odjebi nekog sa 20% daj mi njegovu platu a ja tebi 40% opa bato

- - - - - - - - - -

pa nek mi ostane 70.000 nema veze
 

Back
Top