OVAKO SE VODI ZASTRAŠUJUĆI SPECIJALNI INFORMACIONI RAT U SRBIJI!

Истина ти смешна? ок

Sine, imaš problem ako kurirac uzimaš zaozbiljno. Roda je do guše u gofnima i sad se batrga. Dobio je verovatno bog zna odakle neku sitnu kintu da ovako ćurak okrene. Nije valjo i za urac dok je bio u AV shoopku, a sad pogotovo kad je nepoznato u čijem je. Nije zdravo To čitati...
 
Sine, imaš problem ako kurirac uzimaš zaozbiljno. Roda je do guše u gofnima i sad se batrga. Dobio je verovatno bog zna odakle neku sitnu kintu da ovako ćurak okrene. Nije valjo i za urac dok je bio u AV shoopku, a sad pogotovo kad je nepoznato u čijem je. Nije zdravo To čitati...

Све написано је тачно. Што се тиче гофана изгледа да је твој преЦедник Вучић нервозан... КурирЧе га жуља... ако, ако.. :super:

- - - - - - - - - -

Тамо на телеграфу у року 1 минута преко 100 коментара..снс ботова... Хаос како су провидни.. све исти шаблон...:hahaha: Само штанцају поруке... :sad2: Добиће ланч пакет..:rotf:
 
Све написано је тачно. Што се тиче гофана изгледа да је твој преЦедник Вучић нервозан... КурирЧе га жуља... ако, ако.. :super:

- - - - - - - - - -

Тамо на телеграфу у року 1 минута преко 100 коментара..снс ботова... Хаос како су провидни.. све исти шаблон...:hahaha: Само штанцају поруке... :sad2: Добиће ланч пакет..:rotf:

AV je više tvoj nego moj ako ćemo po vremenu provedenom u Srbiji. Kažem ti, nije zdravo...
 
Све написано је тачно. Што се тиче гофана изгледа да је твој преЦедник Вучић нервозан... КурирЧе га жуља... ако, ако.. :super:

- - - - - - - - - -

Тамо на телеграфу у року 1 минута преко 100 коментара..снс ботова... Хаос како су провидни.. све исти шаблон...:hahaha: Само штанцају поруке... :sad2: Добиће ланч пакет..:rotf:

Evo nesto se i Seselj zali, kaze: "moja porodica je vtva tajnih svzbi"! :hahaha:
 
Све написано је тачно. Што се тиче гофана изгледа да је твој преЦедник Вучић нервозан... КурирЧе га жуља... ако, ако.. :super:

- - - - - - - - - -

Тамо на телеграфу у року 1 минута преко 100 коментара..снс ботова... Хаос како су провидни.. све исти шаблон...:hahaha: Само штанцају поруке... :sad2: Добиће ланч пакет..:rotf:

to je tek pocetak..sad na nagrne vojska botova na krsti svi ce te promeniti nik i postati naprasno napredni..:rotf:
 
Страначка машинерија, ботови напредњачки. Ваља прочитати следећи текст.

Шта је ту чудно ботови још откад су дошли снс-овци харају и владају по одређеним порталима задужени за лупање - а кад неко каже за алека одма лупају +
 
a kao frka sto te zapisavaju sa vazduh..:
vas milion a ja sama sve cu vas sjebem..:rotf:

Kao što možeš da primetiš, jedini način na koji možeš nešto da sjebeš je da neprestano kucaš poruke i time gušiš raspravu. Ja da te sprečim ne mogu, ali mogu da zapišavam, pa ti kad odeš iz smene mokra kući, ne budi tužna, sve si nas sjebala :D
 
Шта је ту чудно ботови још откад су дошли снс-овци харају и владају по одређеним порталима задужени за лупање - а кад неко каже за алека одма лупају +

Питам једног снс бота... колико вас плаћају... Каже слушај вамо бићу искрен не говори много даље...: ми који лупамо само лајк, дислајк добијемо сендвич обично паризер и парадајз, а ови што пишу коментаре обично ланч пакет.. уље, шећер и ћурећа паштета. :cepanje:
 
Питам једног снс бота... колико вас плаћају... Каже слушај вамо бићу искрен не говори много даље...: ми који лупамо само лајк, дислајк добијемо сендвич обично паризер и парадајз, а ови што пишу коментаре обично ланч пакет.. уље, шећер и ћурећа паштета. :cepanje:

a oni što zajebu neki komentar, npr. pobrkaju muško-ženski nick sa pisanjem,
dobiju - kureću paštetu


:lol:
 
Питам једног снс бота... колико вас плаћају... Каже слушај вамо бићу искрен не говори много даље...: ми који лупамо само лајк, дислајк добијемо сендвич обично паризер и парадајз, а ови што пишу коментаре обично ланч пакет.. уље, шећер и ћурећа паштета. :cepanje:

ел сам вам реко да је паризер у питање-не мож' да га нађеш да ти је свети петар веза:per::rotf:
 

Back
Top