KAKO STE NAVIJALI NA IZBORIMA 2012-TE?

ZA KOGA STE NAVIJALI?

  • ZA TADICA I BANDU

  • ZA TOMU I BANDU

  • DRUGU BANDU


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.

Arkania

Poznat
Poruka
9.069
Vlast stalno prebacuje odgovornost na vlast koje nema vec 5 godina, tako i forumasi ovde.

U jednoj temi sam ispao i zuti i SNS bot na maltene istoj stranici....


Ali to na stranu, da se vratimo 5 godina unazad

2012-te dve stvari su bile zanimljive,

Izbori i Smak sveta.:D


Secam se forumasa koji su se ( kao i ja da priznam) radovali konacom porazu Tadica i zutih.

Bilo nam je dosta lazi i polusposobnih lopuza.

Ali bezveze smo se radovali...:think:



Za koga ste vi navijali i sta ste tada mislili?:per:
 
opet tema o prebacivaju odgovornosti sa ds rezima na sns

bilo koja vlada posle ds rezima ce biti u dovnima, problem do problema, a nema prihoda.

ds rezim je sa lakocom unistio sve cega se dotakao, a tako je tesko izgraditi bilo sta. za to trebaju decenije

znaci kad neko postavi ovakvu temu ili je ds jurisnik ili je potpuno neobrazovan za politiku i ekonomiju

mada, nije ni to problem, jer narod vise i ne glasa za ds male partije. pisanje na krsti niti je opametno niti ce doneti glasove
 
opet tema o prebacivaju odgovornosti sa ds rezima na sns

bilo koja vlada posle ds rezima ce biti u dovnima, problem do problema, a nema prihoda.

ds rezim je sa lakocom unistio sve cega se dotakao, a tako je tesko izgraditi bilo sta. za to trebaju decenije

znaci kad neko postavi ovakvu temu ili je ds jurisnik ili je potpuno neobrazovan za politiku i ekonomiju

mada, nije ni to problem, jer narod vise i ne glasa za ds male partije. pisanje na krsti niti je opametno niti ce doneti glasove

I leti prva optuzba, kao sto sam napisao na pocetku.
 
Glasao za Dveri i za Glišića kao predsedničkog kandidata u prvom krugu. Nakon toga, jako dobro se sećam Vučićeve izjave u kojoj poziva i simpatizere Dveri da podrže Nikolića u drugom krugu. Mnogo sam u onom momentu mrzeo "žute", ali da se nateram da glasam za Nikolića nisam mogao, tako da sam drugi krug preskočio.
 
Ovo je internet forum, a najveći broj onih koji izlaze na glasanje nisu baš poznati kao strastveni korisnici interneta. Takvi ne znaju ni smisao reči "forum".

Moj teča ima svoj forum pred seoskom prodavnicom. Tamo se ankete prave tako da se uloži po koja banka na nekog. Nećete verovati koliko su tačni. Kad će izbori, nazovem teču i pitam kako će da bude i tko bude.

Tako da ne potcenjujte pamet mog teče i seljaka koji nemaju pojma o internetu. ali imaju itekako pojma da razumeju srpskog čoveka.
 
To ti je tako jbg, oni koji su glasali za Slobu prvi put posle pet godina su ga pljuvali sve u 16.

Isto je bilo sa Koštunicom, Djindjićem i Tadićem.

Isto je sa Vučićem.

Al ko god je došao na vlast posle je stvorio novu armiju glasača pa mu nisu bili više potrebni ti što su glasali za njega prvi put kad je pobedio.
 
Da, da i ja sam mislio da ce biti nesposobni i samo to.

Kad ono drug Vu je u tom nekom vremenu dobio makeover.

Meni je bilo neshvatljivo da neko nakon cirkuske tačke u Feketiću ili sednice na otvorenom (ispred rudnika) dobije i jedan glas.O svakodnevnim lažima za imbecile da i ne govorim...No,prevario sam se.Imbecila je i suviše,što je i razlog zašto je država imbecilna.Sada mi je jasno.Ovaj narod je zaslužio vučića.Treba da vlada doživotno,a Srbi da polako silaze sa pozornice...
 
Meni je bilo neshvatljivo da neko nakon cirkuske tačke u Feketiću ili sednice na otvorenom (ispred rudnika) dobije i jedan glas.O svakodnevnim lažima za imbecile da i ne govorim...No,prevario sam se.Imbecila je i suviše,što je i razlog zašto je država imbecilna.Sada mi je jasno.Ovaj narod je zaslužio vučića.Treba da vlada doživotno,a Srbi da polako silaze sa pozornice...


Stvari mogu da se posmatraju potpuno suprotno.
 
Meni je bilo neshvatljivo da neko nakon cirkuske tačke u Feketiću ili sednice na otvorenom (ispred rudnika) dobije i jedan glas.O svakodnevnim lažima za imbecile da i ne govorim...No,prevario sam se.Imbecila je i suviše,što je i razlog zašto je država imbecilna.Sada mi je jasno.Ovaj narod je zaslužio vučića.Treba da vlada doživotno,a Srbi da polako silaze sa pozornice...

I meni nije jasno, buduci da su najvece afere ipak dospele u medije.

Eno Kurir vrti najvece afere non stop u novinama.

Ali treba imati na umu da upravo oni koji bi glasali protiv Vucica najvise i odlaze.
 

Back
Top