DAČIĆ JE SAD ZA RAZGRANIČENJE SA KOSOVOM!

Veliki pirat

Poznat
Poruka
8.437
http://www.rtv.rs/sr_lat/politika/d...osovom-uz-zastitu-manastira-i-zso_844203.html

Imaju li ti nazovi političari ikakve granice u vređanju srpske inteligencije?

Sad ,TAJ, koji je -juče- sve u Briselu učinio da se ukine Sjeverno Kosovo,
razgraničenje vojnički ostvareno, ponovo zagovara razgraničenje.

I niko to ko ludilo ne primjećuje, da li je iole razuma u Srbiji ostalo, il' su Vođe sav razum popile!
 
Камо среће да је остварено војнички, то разграничење је остварено након што је војска побегла, официри се сместили у своје простране и удобне виле и станове у београду, где би другде, а цивили се организовали и одбранили совје куће, и од UÇK, и од КФОР, и од НАТО; и од УМНИК-а и од осталих акрепа.

Крмак за то време носао коферчиће са по 700.000€ Београдом, и гледао где ће коју привилегију да уграби.
 
Камо среће да је остварено војнички, то разграничење је остварено након што је војска побегла, официри се сместили у своје простране и удобне виле и станове у београду, где би другде, а цивили се организовали и одбранили совје куће, и од UÇK, и од КФОР, и од НАТО; и од УМНИК-а и од осталих акрепа.

Крмак за то време носао коферчиће са по 700.000€ Београдом, и гледао где ће коју привилегију да уграби.

Znam, znam to,.....s tim sa ja ZMIJAMA još davno prije toga posla ima',
narod, naravno narod al vojnički, to sam mislio....
 
Дачек свира у исту фрулу као и остатак политичке и интелектуалне "елите".

Ће каже на крају, 'тео сам, имао сам и добру идеју, патриотску, али шта'ш, није Тачи 'тео ни да прича о томе. И наравно, мазнуће опет неко министарско место, па ће за пар година да износи идеје о подели Војводине, с тим што ће бити још дебљи и нафатиранији него што је данас.
 
natrpati mu bananu u usta i u cmar! ali crnacku!

- - - - - - - - - -

Ће каже на крају, 'тео сам, имао сам и добру идеју, патриотску, али шта'ш, није Тачи 'тео ни да прича о томе. И наравно, мазнуће опет неко министарско место, па ће за пар година да износи идеје о подели Војводине, с тим што ће бити још дебљи и нафатиранији него што је данас.

a mi necemo nista uraditi?

moramo, jednostavno moramo...

ili odosmo ljudi u pm potpuno...
 
Према Уставу, територија Републике Србије је јединствена и недељива. Граница Републике Србије је неповредива, а мења се по поступку предвиђеном за промену Устава. Тај поступак их обавезује, између осталог, и да распишу републички референдум. Питање је да ли су нам испрали мозак па да подржимо такву издају. Или ће да заврше све а да нас нико ништа не пита. Онда би их требало све похапсити.
 
Према Уставу, територија Републике Србије је јединствена и недељива. Граница Републике Србије је неповредива, а мења се по поступку предвиђеном за промену Устава. Тај поступак их обавезује, између осталог, и да распишу републички референдум. Питање је да ли су нам испрали мозак па да подржимо такву издају. Или ће да заврше све а да нас нико ништа не пита. Онда би их требало све похапсити.

da, to hapsenje ce morati narod da ucini, skidanjem bagre.

nista oni bez referenduma ne bi smeli da urade. e sad jasno je da su izdajnici koje klinton tapse po ramenu i krenuli su izjavama da pripremaju teren, moguce je da se drznu i samovoljno smute...

to je opravdan razlog narodu za puc, govnjivu motku u ruke, i tamburanje , braneci ustav!!!


nece moci *******i a da ti to ne dodje glave, zajebo si se...
 
Da covek ne poveruje da neko jos uvek glasa za SPS.

Treba da idu ispod cenzusa jednom za svagda.

Вероватно сви они који су партијски запошљени за све ове године власти СПС, као и њихове породице које имају корист од тога. И ето, то је тај број отприлике..
 
Према Уставу, територија Републике Србије је јединствена и недељива. Граница Републике Србије је неповредива, а мења се по поступку предвиђеном за промену Устава. Тај поступак их обавезује, између осталог, и да распишу републички референдум. Питање је да ли су нам испрали мозак па да подржимо такву издају. Или ће да заврше све а да нас нико ништа не пита. Онда би их требало све похапсити.

Baš sam zbog toga i postavlja temu o MEHANIZMIMA KRAĐE IZBORNE VOLJE,
jer evo već se koalicije za beogradske izbore prave,
a fingirana opozicija ne postavlja pitanje regularnosti izbora u sistemu koji je legalizova krađu naroda i prodaju države,
a ne neće mehanizme za krađu izbora, ........NARAVNO POD PATRONATOM I ISTOKA I ZAPADA
 
pa normalno da je i prasac sada za otvorenu izdaju . Predpostavljam da su im ameri rekli da su veleizdajnici zbog briselskog potpisa i da ako žele da prežive moraju izdaju da prebace na teret naroda .

Taktika kojom je vućko vladao sada mu se obija o glavu . A taktika je bila sledeća , nađe lopova i razbojnika i pusti ga u vlast i tako ga drži u šaci .

E tako su ameri pustili ove da prekrše Ustav i sada ih drže u šaci .
 
http://www.rtv.rs/sr_lat/politika/d...osovom-uz-zastitu-manastira-i-zso_844203.html

Imaju li ti nazovi političari ikakve granice u vređanju srpske inteligencije?

Sad ,TAJ, koji je -juče- sve u Briselu učinio da se ukine Sjeverno Kosovo,
razgraničenje vojnički ostvareno, ponovo zagovara razgraničenje.

I niko to ko ludilo ne primjećuje, da li je iole razuma u Srbiji ostalo, il' su Vođe sav razum popile!

Kako ne shvatate da vas Dacic, Vucic i Lezbejka zajebavaju do koske.
 
Poslednja izmena:
Камо среће да је остварено војнички, то разграничење је остварено након што је војска побегла, официри се сместили у своје простране и удобне виле и станове у београду, где би другде, а цивили се организовали и одбранили совје куће, и од UÇK, и од КФОР, и од НАТО; и од УМНИК-а и од осталих акрепа.

Крмак за то време носао коферчиће са по 700.000€ Београдом, и гледао где ће коју привилегију да уграби.

Pusti ti to da nije bilo vojske-takve vojske 99' ko zna sta bi bilo.
 
Док се Дачић премишља хоће-неће, чујем да се у БЈР Србији припремају нове замене регистарских таблица. Наводно, не може гајевица на таблице, тако да ће власници возила опет канути у празну државну касу по, како такође чујем, 6.000 динара за нове таблице. На више од милион возила, то је више од шест милијарди динара возања овима на власти. Разграничено, или не, њих то превише и не занима, јер су они своју фамилију сместили сви у Београд, а ви Срби што сте расути ко ракова деца, показујте пасоше на сваких педесет километара...
 

Back
Top