f33 i lekovi

Pegazz

Zainteresovan član
Poruka
208
Bio sam danas kod psihaijatra i dobio Dijagnozu f33 i lekove Ksalol, Elicea i Eftil
Je li F33 srednja ili teža depresija i kakva su iskustva sa gore navedenim lekovima i da li spadaju u jače antiepresive? Na internetu piše da u početku mogu da pojačaju anksioznost, depesivnost i suicidalne ideje zbog čega sam jako zabrinut.pošto neću biti u gradu neko duže vreme.
 
Pose 33 treba da ima tacka pa jos neki broj od 0 do 9, tu onda ima osredjenije da li jak, slabo i sl, ako uopste napisu to.

Sta si jos imao/imas od dijagnoza? Pa ako nisi rekao doktoru da ces ici negde reci mu, pogotovo ako nisi pio slicno.

Jaki su , eftil je valjda antipsihotik, antiepileptik, ako je vezano za depresiju on bi mozda za napade, bipolarni, ma da valjda uglavnom ide za psihoze.
 
Kupaj se naizmenicno hladnom i toplom vodom. Uradi pravilan klistir. Proverena metoda.

Proverena glupost.

Nemoj zamajavati psihijatrijske pacijente i ispirati im mozak tim sektaskim new age religijama i nadrimedicinom. Pa nije vam nista presveto bre, cak ni ljudi sa mentalnim bolestima.

Kakva crna "proverena metoda" klistiranje za lecenje mentalnih bolesti? Da li si ti normalna?

Ne propagirajte nadrilekarske glupe savete, ljudima koji se mnogo muce i pate, to vam je lek i za one sa kancerima i za pacijente u psihopatologiji i za sve, svuda isto gurate to sektasko hindu-budisticko new age KLISTIRANJE.

Samo bi bre da nabijate nesto u anus, totalno ste fixirani u Frojdovoj analnoj fazi.

Ne spopadaj vise bolesnike sa mentalnim problemima i ne vrbuj ih na ove religiozno-sektaske gluposti.
To nije lek za F33 niti pomaze ni 0,00001% za F33.
 
Nije to lek, vec droga koja sluzi kao podloga za hipnozu i ispiranje mozga. Ovako isperes creva i mozak ti se razbistri. Klistirom se poboljsava stanje i kod autisticnih ljudi. Ne lozim se na analac, niti je klistiranje prijatno za izvodjenje, ali je nesto u sta se kunem.
 
Bio sam danas kod psihaijatra i dobio Dijagnozu f33 i lekove Ksalol, Elicea i Eftil
Je li F33 srednja ili teža depresija i kakva su iskustva sa gore navedenim lekovima i da li spadaju u jače antiepresive? Na internetu piše da u početku mogu da pojačaju anksioznost, depesivnost i suicidalne ideje zbog čega sam jako zabrinut.pošto neću biti u gradu neko duže vreme.

Gotovo u svakom pakovanju lekova na upustvu stoje navedene moguce nus pojave. I sve su zastrasujuce. To je vise pravna zastita za farmaceutsku firmu, nego pravo stanje stvari.
Noviji antidepresivi, koje si i ti dobio, reaguju polako, tako da neku veliku promenu na bolje nemoj ocekivati u prve tri nedelje, jer im treba izmedju 3 i 6 nedelja da lagano uspostave hemijsku "harmoniju" u telu. Veruj svom doktoru.
Evo ti jedna zanimljiva i dobra stranica.
http://www.anksioznost.net/izlecenje-anksioznosti
Pogledaj sa strane. Imas dosta dobrih saveta. :)
 
Proverena glupost.

Nemoj zamajavati psihijatrijske pacijente i ispirati im mozak tim sektaskim new age religijama i nadrimedicinom. Pa nije vam nista presveto bre, cak ni ljudi sa mentalnim bolestima.

Kakva crna "proverena metoda" klistiranje za lecenje mentalnih bolesti? Da li si ti normalna?

Ne propagirajte nadrilekarske glupe savete, ljudima koji se mnogo muce i pate, to vam je lek i za one sa kancerima i za pacijente u psihopatologiji i za sve, svuda isto gurate to sektasko hindu-budisticko new age KLISTIRANJE.

Samo bi bre da nabijate nesto u anus, totalno ste fixirani u Frojdovoj analnoj fazi.

Ne spopadaj vise bolesnike sa mentalnim problemima i ne vrbuj ih na ove religiozno-sektaske gluposti.
To nije lek za F33 niti pomaze ni 0,00001% za F33.

ti ako mislis da budes objektivan prvo ga primi u bulju pa onda komentarisi
 
Bio sam danas kod psihaijatra i dobio Dijagnozu f33 i lekove Ksalol, Elicea i Eftil
Je li F33 srednja ili teža depresija i kakva su iskustva sa gore navedenim lekovima i da li spadaju u jače antiepresive? Na internetu piše da u početku mogu da pojačaju anksioznost, depesivnost i suicidalne ideje zbog čega sam jako zabrinut.pošto neću biti u gradu neko duže vreme.


Pitaj Cakanu, ona može da doktorira na tu temu
 

Back
Top