mala motorola i najgora nocna mora...

gost 39034

Elita
Poruka
20.782
Na koju melodiju forumashima zvoni mobilni? Kad god neko izvadi "supersonicni" telefon koji zvoni na "mala motorola i najskuplja nova kola", a bar tri ribice po automatizmu dignu ruke i pocnu da vrckaju guzom, meni pripadne muka....Dakle, pitanja su sledeca-kako vam se cuje "zvrrrr" na telefonu i da li imamo kulturu koriscenja mobilnih telefona?
 
snaja88:
Jel onaj ZvRRRRRRRRR... :lol:
Jednom je Milica to stavila i poceo da joj zvoni mob na matisu! Kako sam se prepala od tog jakog zvuka,covece........ :grin:

E bash taj :lol:
Taj telefon sam koristio dok sam bio u armiji.
I snimim ja na fon jednog ortaka iz cete kako urla na telefon i to podesio da mi bude zvono kad on zove.
Otisao sam do zice (kraj ograde u kasarni tu imaju da se kupe pljeskavice i trafika) da tamo nesto pazarim.I sad tu bila jos dva vojnika iz neke druge cete.
Cekamo mi u tisini da donese zena pljeskavice i ovaj ortak me zove i telefon pocinje da urla.
Kako su se ova dvojica preplasili samo to da ste videli crkli bi od smeha :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
 
malavelika:
Na koju melodiju forumashima zvoni mobilni? Kad god neko izvadi "supersonicni" telefon koji zvoni na "mala motorola i najskuplja nova kola", a bar tri ribice po automatizmu dignu ruke i pocnu da vrckaju guzom, meni pripadne muka....Dakle, pitanja su sledeca-kako vam se cuje "zvrrrr" na telefonu i da li imamo kulturu koriscenja mobilnih telefona?
Povratak otpisanih ...
 

Back
Top