Moram da ti kažem

Pinocchio

Veoma poznat
Moderator
Poruka
14.600
Ima tako nekih ljudi, a i dana... kada vam neko nešto kaže, onako u prolazu i ostanete malo zatečeni. Zatečeni ne samo zbog izrečenog nego i zbog saznanja da neko primeti nešto u vama što očima nije vidljivo.
Pre nekog vremena mi je koleginica rekla: "Ti dolaziš čiste duše na posao!"

Da li kažete drugome ono što mislite i da li dovodite u pitanje kada vam neko, ko vam nije posebno blizak i ko vas ne poznaje dugo, nešto kaže, onako u prolazu, a vama nije svakidašnje?

Da li kažete drugome ono što mislite i da li dovodite u pitanje kada vam neko, ko vam nije posebno blizak i ko vas ne poznaje dugo, nešto kaže, onako u prolazu, a vama nije svakidašnje?
Kada mi bilo šta kaže ko me dobro ne poznaje digne mi se pritisak u 200. Negativno naravno. A pozotivnim komentarima nikadq ne pridajem neki značaj.

Da me komentariše mogu samo otac, majka i rođena sestra i niko više. Ostali sa mnom mogu samo da ćaskaju o svemu i svačemu ali o meni nikako.

Treba se više sekirati. Treba stalno misliti o tome šta govore ovi koji nas poznaju, a još više se brinuti oko toga šta kažu ovi što nas ne poznaju.

Jer bez sekiracije nema brige, što bi rekli naši stari.

Treba se više sekirati. Treba stalno misliti o tome šta govore ovi koji nas poznaju, a još više se brinuti oko toga šta kažu ovi što nas ne poznaju.

Jer bez sekiracije nema brige, što bi rekli naši stari.
Osim majke, oca, sestre i pokojne babe niko nije sa mnom pojeo kilo soli. Samo me njihovo mišljenje zanima. Ovo ostalo su čiste gluposti i ne zanima me. Naročito mišljenja nazovi prijatelja i kvazirodbine.

Osim majke, oca, sestre i pokojne babe niko nije sa mnom pojeo kilo soli. Samo me njihovo mišljenje zanima. Ovo ostalo su čiste gluposti i ne zanima me. Naročito mišljenja nazovi prijatelja i kvazirodbine.
Prijatelji su najgori.

To što prijatelji umeju da ti prirede, niko ne ume.

Treba bežati od prijatelja.

Ako ti više osoba, koje ti nisu bliske, skrenu pažnju na nešto što tebi ne prija, da li i to ne uzimaš u obzir?

Ja spadam u te direktne, često bih volela da se ugrizem za jezik i prećutim ponešto, al jače od mene. Jedino što smatram da nisam zlonamerna osoba niti imam neke skrivene namere kada nekome ukažem na nešto ili iz čista mira pohvalim nešto.
Ja retko kada kritikujem više volim da podelim savet kada mi se učini da neko pravi grešku u svom životu.

šta su mi rekli , ko šta i kako
iskreno
interesuje me samo ono što i ko kaže sa unutrašnje strane vrata od stana , samo dotle , dalje već ništa i niko
_a posebno šta mi kažu sinovi jedino njihovo poštujem i cenim_

Back