Sta ona hoce?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Petar_Pan

Iskusan
Poruka
6.907
Mail:
"Hellooooooo!!!Evo i mene posle radnog i ludog vikenda....radila sam ovaj vikend a uvece malo cunjala pa do 6h nema kuci hehe.......strasno koliko ne umem da dodjem kuci nikad pre 6h al sta cu kad volem da loodujem.Danas kao odmaram a veceras idem do grada na kafu sa nekim drugom itd.......radim kao crnac....a u dugovima sam do jaja.......ma ne pitaj me nista...ima da predjem u poslovnu pratnju hehehe kinta mi treba a ne znam nikoga da mi pokloni lovu *******.....tezak zivot nas slobodnih umetnika....kissssssssssssenzi.............evo mi moj broj moba posto sam ja tvoj zagubila pa se javni nekad..... 06xxxxxx"
 
I, šta sad, mi kao treba da komentarišemo što tvoja "baba sera" radi kao crnac, nema kintu, a želi da ga puši za kintu malim privrednicima...?
Što bar ne ostavi broj... :P
Pa hoće da se vidite pa da idete u zezanje... jer ona nema kintu...
A možda misli da je ti imaš... A možda je i imaš...
Barem 4180 din, hehe...
 
McMillan:
I, šta sad, mi kao treba da komentarišemo što tvoja "baba sera" radi kao crnac, nema kintu, a želi da ga puši za kintu malim privrednicima...?
Što bar ne ostavi broj... :P
Pa hoće da se vidite pa da idete u zezanje... jer ona nema kintu...
A možda misli da je ti imaš... A možda je i imaš...
Barem 4180 din, hehe...

Nemam šta da dodam...
 
Petar_Pan:
Mail:
"Hellooooooo!!!Evo i mene posle radnog i ludog vikenda....radila sam ovaj vikend a uvece malo cunjala pa do 6h nema kuci hehe.......strasno koliko ne umem da dodjem kuci nikad pre 6h al sta cu kad volem da loodujem.Danas kao odmaram a veceras idem do grada na kafu sa nekim drugom itd.......radim kao crnac....a u dugovima sam do jaja.......ma ne pitaj me nista...ima da predjem u poslovnu pratnju hehehe kinta mi treba a ne znam nikoga da mi pokloni lovu *******.....tezak zivot nas slobodnih umetnika....kissssssssssssenzi.............evo mi moj broj moba posto sam ja tvoj zagubila pa se javni nekad..... 06xxxxxx"

ma htela da ti se pohvali da je sad velika devojchica pa je mama pusta da dolazi kuci tek u 6 :shock:
 
ajde sad svi da stampamo mailove koje smo dobili da razjasnimo sta ljudi hoce od nas...

"Dear students, congratulations on French music concert! Piano Juries will take place on Monday and Tuesday, December 5 and 6,
respectively. This, however, does not excuse from your regular classes,
accompanying, etc. The faculty will try to arrange a Jury schedule to
minimize conflict with regularly scheduled classes, ensembles and
accompanying. You will be kept posted through e-mail and announcements."

evo jos jedan:
Ja sam bila i Srbiji nedelju dana i bolesna odlezala 5- uhvatio me neki jeziv grip tamo- jedva sam ostala ziva!. Imas li planove da ides u Beograd ili u New York? Javi se kad mozes.
P.S.Dobila sam cek za Oktobar do sada 450.00
Puno pozdrava,
M.

a? a? a? kazi Pero, sta ovi ljudi hoce od mene???
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top