Besplatne deonice koje je delio Dinkić

mario80

Legenda
Banovan
Poruka
59.883
Pre neki dan devojka i ja plaćamo račune u pošti i ugleda ona onu tablu sa cenama deonica. Pita uredno na šalteru i dobije isplatu DIVIDENDE a bome i ja. Zanimljivo da je neko već podizao novac u moje ime.

Jel neko podizao pare i koliko? Meni je neko maznuo 1500 dinara. Jel imao neko slično iskustvo?

Godišnje je oko 350 dinara pa prostom matematikom dolazimo do toga da prosečnom građaninu treba oko 300 godina kako bi izvukao onih Dinkićevih obećanih 1000 evra svakom građaninu. Gde je taj smrad? Gde se krije? U kojoj državnoj instituciji? Jel ga mlati narod?
 
Pre neki dan devojka i ja plaćamo račune u pošti i ugleda ona onu tablu sa cenama deonica. Pita uredno na šalteru i dobije isplatu DIVIDENDE a bome i ja. Zanimljivo da je neko već podizao novac u moje ime.

Jel neko podizao pare i koliko? Meni je neko maznuo 1500 dinara. Jel imao neko slično iskustvo?

Godišnje je oko 350 dinara pa prostom matematikom dolazimo do toga da prosečnom građaninu treba oko 300 godina kako bi izvukao onih Dinkićevih obećanih 1000 evra svakom građaninu. Gde je taj smrad? Gde se krije? U kojoj državnoj instituciji? Jel ga mlati narod?

Uradio je ono sto ce i mnogi u SNS-u.

Kada je skontao da je dosta, nestao je sa pozornice.

Danas sedi u upravnom odboru ,,Ruske Sberbanke`` i ima privatne firme.
 
On je vaš petolistopadski osloboditelj!!! Nešto se ne sjećam da mu se netko od vas suprotstavio onomad kada je nogom otvarao vrata Narodne banke. Naprotiv, ono bio puko roštilj u sred Skupštine!

Половина нације је палила роштиљ тада. Друга половина није хтела да крене у украјински сценарио мада са данашње перспективе то је било нужно урадити.
 
Нисам се ни замарала да то уписујем.

Сећам се колико су моје колегинице чекале у Пошти, као супер ће нам доћи тих 1000 евра, и колико су после псовале :zcepanje:

А тај што је подигао твоје паре, па видео човек не подижеш, као не треба ти, а њему биле потребне.

Није то мала пара 1.500 динара.
 
Pre neki dan devojka i ja plaćamo račune u pošti i ugleda ona onu tablu sa cenama deonica. Pita uredno na šalteru i dobije isplatu DIVIDENDE a bome i ja. Zanimljivo da je neko već podizao novac u moje ime.

Jel neko podizao pare i koliko? Meni je neko maznuo 1500 dinara. Jel imao neko slično iskustvo?

Godišnje je oko 350 dinara pa prostom matematikom dolazimo do toga da prosečnom građaninu treba oko 300 godina kako bi izvukao onih Dinkićevih obećanih 1000 evra svakom građaninu. Gde je taj smrad? Gde se krije? U kojoj državnoj instituciji? Jel ga mlati narod?

Јес' крац неко на твоје име узимао дивиденду.

Пријавио си свој рачун на који су ти легле паре сваки пут каад је била дивиденда, ал' ниси примећивао јер је био мали износ.

- - - - - - - - - -

Neko ko tamo radi, samo pogleda i ko nije dizao po 4-5 godina hopaaaa očisti jedno par hiljada računa, taman za novi range rover.

Аха. Зинуло дупе некоме за твоју сиротињу.

Ако ти је до пара, продај те акције.

Не знам што сте очекивали тих 1000 евра?
 
Te akcije valjda samo od Telekoma trebalo je da vredii 1000 Evra kako je obećao Dinkić u predizbornoj tišini za predsedničke izbore u kojima su se nadmetla gospoda Tadić i Nikolić.Posle ispalo da ne vrede više od 10 evra,a možda ni toliko možda samo 3 evra pa je tako Dinkić slagao za više od 300 puta.Ono što ni u Africi ne može,kod nas množe.Isti taj Dinkić je nastavio da godinama obavlja "dužnost" ministra u Vladi Republike Srbije.Sve dok jednom na nekim izborima nije dobiio toliko malo glasova ...
 
Poslednja izmena:
On je vaš petolistopadski osloboditelj!!! Nešto se ne sjećam da mu se netko od vas suprotstavio onomad kada je nogom otvarao vrata Narodne banke. Naprotiv, ono bio puko roštilj u sred Skupštine!

Ne bacaj čifte ovuda,
gledaj ti u svog Sanadera...!
Šta će ti bolji primer ?
Ili u onog vola sa brkovima, koji vam je do pre 3-4 god.
bio ministar finansija.
U vladi Jadranke Kosor !

Imal bi kaj registrirat', ti bokca !
 
Pre neki dan devojka i ja plaćamo račune u pošti i ugleda ona onu tablu sa cenama deonica. Pita uredno na šalteru i dobije isplatu DIVIDENDE a bome i ja. Zanimljivo da je neko već podizao novac u moje ime.

Jel neko podizao pare i koliko? Meni je neko maznuo 1500 dinara. Jel imao neko slično iskustvo?

Godišnje je oko 350 dinara pa prostom matematikom dolazimo do toga da prosečnom građaninu treba oko 300 godina kako bi izvukao onih Dinkićevih obećanih 1000 evra svakom građaninu.

Poslednje sto se za pomenutog culo jeste to da je imenovan sa nekakvog vodjinog savetnika, pomocnika... mada kazu da se nijednom nije pojavio na poslu. Sada je u potpunom medijskom mraku, anoniman je taman koliko i ja.

Ne znam kako je neko mogao da mazne bilo sta... Ja sam otisao prosle godine i podigao sve dividende koje su do tada stigle, bilo je nekih 2100 dinara. Jos malo pa cu da vratim investiciju nazad... Investicija se ogledala u tome da sam odmah prvog dana kupio 5 aksija NISa :aha2:
Sto znaci, ako na tv kazu "stize 300 dinara dividende", meni stize 600 :whistling:
Nisam ja genije, nego je Rus iz NISa dao povoljnu izjavu o svemu tome. Svakako, ne verujem samo zato sto je Rus, ali za sada ide sve po planu :aha2:

- - - - - - - - - -

Uradio je ono sto ce i mnogi u SNS-u.

Kada je skontao da je dosta, nestao je sa pozornice.

Danas sedi u upravnom odboru ,,Ruske Sberbanke`` i ima privatne firme.

E da... tacno, to su javili. Na tv se ne pojavljuje.

- - - - - - - - - -

Nisu deonice smrad, Dinkić je smrad !
Tragovi mu smrde nečovještvom....
Žuto cveće. a u stvari smeće !

Nemoj tako, ipak je to vodjin koalicioni partner, 2012 - 2014.

:roll:

- - - - - - - - - -

I narod ga ne mlati na ulici? I one ostale stručnjake? Swašta.

Ma jok. Narod je zauzet planiranjem cerupanja drzave.
Ko ne otima - taj je glup.
Ko otme malo - taj je perspektivan.
Ko otme 'pola Srbije' - njega oznace genijem.

To ti je na liniji bande koja je i dovukla i oterala hitlerovce sa ovih prostora. Upadni, oteraj, otmi, ozakoni pljacku.

- - - - - - - - - -

Te akcije valjda samo od Telekoma trebalo je da vredii 1000 Evra kako je obećao Dinkić u predizbornoj tišini za predsedničke izbore u kojima su se nadmetla gospoda Tadić i Nikolić.Posle ispalo da ne vrede više od 10 evra,a možda ni toliko možda samo 3 evra pa je tako Dinkić slagao za više od 300 puta.Ono što ni u Africi ne može,kod nas množe.Isti taj Dinkić je nastavio da godinama obavlja "dužnost" ministra u Vladi Republike Srbije.Sve dok jednom na nekim izborima nije dobiio toliko malo glasova ...

Dinkic je 2014. propo na izborima, kao i mnogi drugi. Tada smo imali samo 4 liste u skupstini. SNS, SPS, DS, SDS + manjine.

Do Telekoma nismo ni dosli... vodja hoce da to utrapimo nekome a da sirotinja rada dobije jednokratan kes, pominjalo se nekih 50-70 evra i to je sve.
Sada imamo akcije NISa i Aerodroma u Beogradu.

A svakako da je pametnije da se dele akcije. Treba raditi na duze staze.
 

Back
Top