bi i ...

Nizak sam rastom a ove visoke peglam sa najvećim zadovoljstvom .
Što višlja tim slađa .:rumenko:
Takav mi bio i tatko . Još niži a oženio Crnogorku .
 
Poslednja izmena:
propelerke su računam male, a bedevije velike ? :think:

Valjda znaš koje su koje Dee.

Propelerke su one žene koje možeš da zavrtiš kad su, da se izrazim u skladu s novim zakonom, postavljene na osovinu (po starom zakonu to glasi - nataknute na Q...) :rumenko:
Bedevija je vrsta krupne, rasne i lepe kobile, često se koristi da opiše krupnu, visoku i lepo građenu ženu. Izraz koji se znao naći i u medijima, najčešće povezan sa likom i delom Lepe Brene
 
0MAR9573.jpg
 

zamišljam sebe kada bih stao ispred njih izvadio kitu i rekao im deste devojke kako ste mislile ste da sam ja kukavica a malo ste se prevarile

- - - - - - - - - -

i onda bih im rekao kapiten da istupi da prvi preuzme pehar

- - - - - - - - - -

a one onako srećno nasmejano pitaju me,jel sve?:D
a ja velim,sve:cool:
 
zamišljam sebe kada bih stao ispred njih izvadio kitu i rekao im deste devojke kako ste mislile ste da sam ja kukavica a malo ste se prevarile

- - - - - - - - - -

i onda bih im rekao kapiten da istupi da prvi preuzme pehar

- - - - - - - - - -

a one onako srećno nasmejano pitaju me,jel sve?:D
a ja velim,sve:cool:

Kako bre možeš, ovo su deca :(

Mislim, sigurno je da ove devojke vole sex ako su zdrave i normalne (a pošto su sportistkinje onda jesu zdrave i normalne) ali ipak... Ne znam, i ja sam licemeran - kad bi umesto ovih devojaka bila slika njihovih vršnjakinja, ali sa nekog splava ili iz diskoteke, mislim da mi pomisao na gore opisanu scenu ne bi toliko smetala... :neutral:
 
prasnuli zensku visu od sebe ? msm u krevetu je ionako svejedo .

Nekako mi baš čudno dođe, pošto sam i sam visok(196), kada naiđem na visočije od mene, ali jesam i, uglavnom, nisu zgodne (teško je nositi visinu, naročito kod žena).
Ali, skoro sam video jednu, karatistkinja, vižljasta, crna, a plave oči; kuštrava, prava o strela, zgodna u pm...
Niža je, možda, malo u odnosu na mene...
No, zabranjena voćka :)...
Ma, sve i da je višlja od mene(a i pored svih zabrana :))...
Uf.... :)
 

Back
Top