SRBIJA ENGLESKA GUBERNIJA !!!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Poruka
24.415
Dakle ovde cemo pricati o tome zasto je Srbija gotovo citav vek ako ne i duze postala i ostala engleska prcija ?


1) "Srpska" Kraljevska porodica = u sluzbi Engleske Krune

2) Beba Popovic koji upravlja zivotom i smrti u Srbiji i Crnoj Gori = Agent Mi6-a

3) Predsednik = bio na "usavrsavanju" u Engleskoj...

4) Premijerka = Takodje bila na "usavrsavanju" u Engleskoj...


Da ne pricamo koliko ljudi iz vojske i policije te i same SPC... je na fonu sa Londonom...


I ajde da smo mi od toga imali ikakve koristi...nego SVO TO VREME, CITAV VEK, MI PROPADAMO KAO DRZAVA, NAROD I DRUSTVO !!!


Kako izaci iz kandzi Engleske kraljevske sekte ?!


....
 
Нађо' на Википедици.

Школовање[уреди]
Завршио је Прву београдску гимназију где му је психологију предавао Борис Тадић. Дипломирао теоријску и експерименталну физику 1998. године на Кембриџу. Мастер диплому у сфери државне администрације и међународног развоја (Master in Public Administration in International Develop стиче 2003. године на Харварду (Harvard Kennedy School)

https://sr.wikipedia.org/sr/Вук_Јеремићment)
 
Dakle ovde cemo pricati o tome zasto je Srbija gotovo citav vek ako ne i duze postala i ostala engleska prcija ?


1) "Srpska" Kraljevska porodica = u sluzbi Engleske Krune

2) Beba Popovic koji upravlja zivotom i smrti u Srbiji i Crnoj Gori = Agent Mi6-a

3) Predsednik = bio na "usavrsavanju" u Engleskoj...

4) Premijerka = Takodje bila na "usavrsavanju" u Engleskoj...


Da ne pricamo koliko ljudi iz vojske i policije te i same SPC... je na fonu sa Londonom...


I ajde da smo mi od toga imali ikakve koristi...nego SVO TO VREME, CITAV VEK, MI PROPADAMO KAO DRZAVA, NAROD I DRUSTVO !!!


Kako izaci iz kandzi Engleske kraljevske sekte ?!


....

Nice try, but... >>> http://www.muncarad.de/web/sr/nemacke-firme-u-srbiji

Nemačke kompanije u Srbiji su sa godišnjim obimom inostrane trgovine od oko 2 milijarde evra i investicijama u vrednosti od oko 1,5 milijarde evra dobro zastupljene u skoro svim privrednim granama. U Srbiji je registrovano oko 400 nemačkih firmi. One zapošljavaju preko 20 hiljada radnika, a u oblasti proizvodnje godišnje privređuju preko 400 miliona evra. Neki od primera nemačkih firmi sa pogonima za proizvodnju u Srbiji su: Henkel, Siemens, Knauf Insulation, Messer, Stada i Fresenius. (...)

p.s. Чему лагање у времену нета? :think:
 
Је л' беше и Вук Јеремић звани Пиздерац, енглески ђак?

Ђинђић је био немачки ђак, докторирао у Западној Немачкој, а он је био главни вођа параде у "жутима" - све док није убијен од стране клана састављеног од остатака Милошевићевог дебеа, мафије, и по свему судећи извесних политичара.
BND је претпостављам знао за припрему али није спречио атентат јер их је заврнуо за Сартид.
 
Ђинђић је био немачки ђак, докторирао у Западној Немачкој, а он је био главни вођа параде у "жутима" - све док није убијен од стране клана састављеног од остатака Милошевићевог дебеа, мафије, и по свему судећи извесних политичара.
BND је претпостављам знао за припрему али није спречио атентат јер их је заврнуо за Сартид.

are you sure?
 
наша славна Република је република. што значи да већ по дефиницији није ни под чијом круном.

у то име, живео нам наш мудри Председник, јер светлост његовог лика обасјава душе нашег напаћеног, али срећног народа.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top