ČIST FAŠIZAM! PAJTIĆ SEBE DOŽIVLJAVA KAO ELITU, A SVE DRUGE KAO NIŽU RASU:

villaret

Veoma poznat
Banovan
Poruka
13.303
U intervjuu za "Dojče vele" Bojan Pajtić najstrašnije izvređao srpski narod... Radun: On sebe doživljava kao elitu, a sve ostale kao nižu rasu

Doskorašnji šef demokrata poručio je opoziciji u Srbiji da ne računa na 'glupe Srbe', već da radikalno udari i izazove haos u državi!

"Mi više nemamo ni predsednika vlade ni predsednika države, mi imamo Vučića. Zato govorim opoziciji da je vreme za radikalno drugačiji pristup, za delegitimizaciju kvaziinstitucija i kvazidemokratije u Srbiji jer ovakav režim može jako dugo trajati... Naivno je verovati da će osiromašenom i zatupljenom narodu pući film i da će se sam dići protiv režima", rekao je doslovce Pajtić u intervjuu za "Dojče vele".

i ovo govance,sljam,otpad za nesto se pitalo u drzavi i bilo nekakvo mudo..zasto se ne iseli iz ove zemlje kad sebe dozivljava kao nekog bajnog arijevca ..

http://informer.rs/vesti/politika/1...-DOZIVLJAVA-KAO-ELITU-SVE-DRUGE-KAO-NIZU-RASU
 
jel to ovaj 'srndac'

afera.jpg
 
Hajde botine, treba zaraditi podrigušu!!!

Realno, osobe koje protumače Pajtićevu izjavu kao postavljač teme i jesu funkcionalno nepismene!!

- - - - - - - - - -

jel to ovaj 'srndac'

afera.jpg

Druže, predsednik stranke ti je upravo postavio lezbu za premijera.
Isti taj Višekruna u Tabloidu (koji je smeće kao i informer) u nastavcima svedoči o pederima u SNS-u.

Po njegovom svedočenju, biti derpe je najbrži put za napredovanje u SNS-u
Šta ćemo sa tim?
 
Poslednja izmena:
..osiromašenom i zatupljenom narodu...

Пајтић најбоље зна шта су он и његова клика направили народу. Само су се заебали кад су мислили да ће владати довека, а нису мислили да својим понашањем утиру пут следећим скакавцима.
 
U intervjuu za "Dojče vele" Bojan Pajtić najstrašnije izvređao srpski narod... Radun: On sebe doživljava kao elitu, a sve ostale kao nižu rasu

Doskorašnji šef demokrata poručio je opoziciji u Srbiji da ne računa na 'glupe Srbe', već da radikalno udari i izazove haos u državi!

"Mi više nemamo ni predsednika vlade ni predsednika države, mi imamo Vučića. Zato govorim opoziciji da je vreme za radikalno drugačiji pristup, za delegitimizaciju kvaziinstitucija i kvazidemokratije u Srbiji jer ovakav režim može jako dugo trajati... Naivno je verovati da će osiromašenom i zatupljenom narodu pući film i da će se sam dići protiv režima", rekao je doslovce Pajtić u intervjuu za "Dojče vele".

i ovo govance,sljam,otpad za nesto se pitalo u drzavi i bilo nekakvo mudo..zasto se ne iseli iz ove zemlje kad sebe dozivljava kao nekog bajnog arijevca ..

http://informer.rs/vesti/politika/1...-DOZIVLJAVA-KAO-ELITU-SVE-DRUGE-KAO-NIZU-RASU

A to ti Vucicevic reko da je pajta reko da su srbi glupi?
 
Пајтић најбоље зна шта су он и његова клика направили народу. Само су се заебали кад су мислили да ће владати довека, а нису мислили да својим понашањем утиру пут следећим скакавцима.
Мени личи на хапшење у најави, па сад таласа, да избоксује себи статус "дисидента", и да први како је политички прогоњен. Фора руских тајкуна...
 
Мени личи на хапшење у најави, па сад таласа, да избоксује себи статус "дисидента", и да први како је политички прогоњен. Фора руских тајкуна...

ma bas ce lopove da hapse...otimaju od sirotinje sigurnija im je tako buducnost...ako budu hapsili prethodne lopove i njih ce neko da hapsi pa nece
 
Мени личи на хапшење у најави, па сад таласа, да избоксује себи статус "дисидента", и да први како је политички прогоњен. Фора руских тајкуна...

Sumnjam da će ga hapsiti, kada nisu do sada.
Realno, Pajtić im više ne predstavlja nikakvu pretnju.
 
Hajde botine, treba zaraditi podrigušu!!!

Realno, osobe koje protumače Pajtićevu izjavu kao postavljač teme i jesu funkcionalno nepismene!!

- - - - - - - - - -



Druže, predsednik stranke ti je upravo postavio lezbu za premijera.
Isti taj Višekruna u Tabloidu (koji je smeće kao i informer) u nastavcima svedoči o pederima u SNS-u.

Po njegovom svedočenju, biti derpe je najbrži put za napredovanje u SNS-u
Šta ćemo sa tim?


Lezba ti smeta a ovaj derpe ti ne smeta, kako to?

Moze biti zato sto je derpe tvoj, jel tako?
 
realno cela ta ekipa od prethodne vlasti nikad vise nece doci ni blizu vlasti a i oni su toga svesni....valjda sad glume neku opoziciju ...ma njima je super, ne odgovaraju ni za sta mirno grickaju opljackano i zahebavaju nas svi zajedno

Upravo tako.
A Vučić je i došao na vlast kao neko ko će da se obračunava sa lopovima iz predhodne vlasti.
A onda uhapsi 3 čoveka koji odleže po pola godine.
 

Back
Top