Проблем са гугл мапом

Гамбино

Veoma poznat
Poruka
14.663
Зашто када сачувам неке локације оне нестану после пар дана, док на телефону на истој гугл мапи, дакле на истом налогу те локације остану сачуване ?

Урадио сам и офлајн мапе те области, које се ажурирају сваких 30 дана, али и даље на деск топ рачунару немам сачуване локације.

Да ли је то био проблем што сам прво морао да данлодујем офлајн мапу, па тек онда да кренем са обележивањем локација ? Мада опет како апликација на мобилном памти сваку, а деск топ обрисао све, док памти неке старе од пре пар година ?
 
Не треба мени навигација нити било каква мапа за андроид, јер here апликација je савршена, а гугл мапа ми дође као нека помоћна.
Међутим проблем ми је рачунар на коме гугл мапа брише те сачуване локације после пар дана.
 
Found the Fix!! - On your mobile, restart phone - go to System -> Apps -> Maps -> Select "Clear Cache". Sign back into google maps, done. All stars both from desktop or mobile show.
Mислим да сам нашао решење, али пошто мене андроид слуша, морам да избришем кеш меморију на рачунару.

Е сад како да то урадим на рачунару, за андроид знам.
 
Found the Fix!! - On your mobile, restart phone - go to System -> Apps -> Maps -> Select "Clear Cache". Sign back into google maps, done. All stars both from desktop or mobile show.
Mислим да сам нашао решење, али пошто мене андроид слуша, морам да избришем кеш меморију на рачунару.

Е сад како да то урадим на рачунару, за андроид знам.
CCleanerom.A evo kako mozes jos sa posebnim Browserima:http://www.kakopedija.com/9277/kako-ocistiti-kes-memoriju-i-ubrzati-rad-pretrazivaca/
 
Poslednja izmena:

Back
Top