Kad se telila krava Milka

-vitamin

Primećen član
Banovan
Poruka
872
Ili šta nam dokazuju političari kad nam u medijima pokazuju svoje umeće pamćenja i baratanja brojkama, procentima, imenima i naslovima organizacija ,svojim vezama sa određenim likovima, i pritom često skreću sa teme na temu .
Jeli to njihovo neverovatno umeće memorisanja ili njihova propaganda pred narodom .
 
Poslednja izmena:
Podaci nude iluziju znanja.

Skupljanje i skladistenje nepotrebnih znanja je bekstvo od osecanja licne bezvrednosti.

- - - - - - - - - -

Cesto se koristi za intelektualnu dominaciju nad jednako nesrecnima.
Skloniti misli sa bolne i zahtevne stvarnosti u svet podataka.
 
tridesetog avgusta 1974 godine u 14sati i 23 minuta padao je grad veličine lešnika i nekom seljaku omlatio kukuruze a to je onaj što je njegova ćerka udata znaš za onoga što je ..................................

* na demonstracije protiv AV izašlo osamhiljadastočetrdesetsedam ljudi ( valjda tu spadaju i zene) ,
Ko je to brojao ? I zar nemaju druga pametnija posla .
BDP 3,47% ; priliv 7,86% ;povećanje 5,42% ;smanjenje 9,014%
70156 kilometara puteva i 247 metara , valjda što su duži po logici moraju biti i uži no o tome se ne priča
WCOBGPMMFICF i kojekakve za narod nebitne svetske organizacije pa onda : gospodin ovaj i onaj , ova i ona , imena i prezimena sa titulama i funkcijama , a elem jedva pamtim desetak likova iz osnovne skole .
Odakle im takva memorija ? I kako žive sa tim.
Kad tako dobro pamte ( a verovatno pri tom , ne mogu zbog pamćenja ni da praštaju ) gde su oni u mikrosoftu
u samsungu , ili nekoj drugoj inteligentnoj firmi gde upravo traze i desetostruko više plaćaju takve inteligentne likove i likuše.
Šta je tu da su njima samo brojke i slova u glavi , pamtite li šta ste , na primer , doručkovali na poslu pre recimo
8 dana , i gde ste kupili burek , lepinju , sendvič sa ruskom i majonezom . Većina se ne zamara sa tim stvarima
osim ako se dobije proljev pa onda se podsećaš gde si - šta si , jel majonez ili salata ili kakva juznoamerička govedina.

Što pišeš ovako da se ljudi spotiču svaki čas.
 
okey , u pravu si nije mudrovanje ako se tema ne razume , pa će da se preformuliše

Razumemo mi poneki ne brini,samo ne vidimo svrhu da ti objasnimo ono što ćeš ti teško razumeti...:mrgreen:
Naime je u pitanju varijanta ničeizma,intelektualna dominacija nadčoveka koji na taj način se postavlja iznad
večine naroda,ali najpre iznad elite kojom vlada...
A šta bi ti,ako bi ti se reklo da većina psihopata to može?
A ima i baš inteligentnih ljudi koji su i emotivno inteligentni,a mogu i to i ohohoj...
I u čemu je problem?
 
"ću ja da razmem" , nego jeli to inteligencija , naravno iza koje stoje večna dela , patenti, otkrića itd ili urođena moć pamćenja koja nema konkretne pozitivne rezultate.
o trećem neću ni da pomišljam , čitanje sa ekrana ili bubice u ušima.
 
"ću ja da razmem" , nego jeli to inteligencija , naravno iza koje stoje večna dela , patenti, otkrića itd ili urođena moć pamćenja koja nema konkretne pozitivne rezultate.
o trećem neću ni da pomišljam , čitanje sa ekrana ili bubice u ušima.

Ne to nema previše veze s lucidnim imaginacijama,mada kod takvih kad se dese ili je veliki izum ili neki ratovi...Loše i dobre strane i
jednog i drugog...Uglavnom,takvi vuku kola civilizacije ybg...

- - - - - - - - - -

Evo ti primer Ranjenog Zoroa...(Lik i nik s ovog foruma...) Imamo sreće što je komformista i lenština inače bi Srbija najebala...
Ili mene na pr.Ja da nisam strastveni pecaroš-ženske bi po NS nosile listom crninu...Ili Marlona...Da nije zaljubljiv i ti bi mu bio sin!:manikir:
 
Ne paranojiši...Vlade u senci su kurtoni...Trilaterale ,masoni i ostale seronje...:mrgreen:
Ja poslujem i bez njih ,a znam neke masone s kojima obrišem bulju...
Nisu mi ni do kolena...Toliko o njima...E sad...Ovi koji kolo vode imaju razgovore koji nisu za javnost i nikad i ne dopru...
Pa nije sve za gologuziju...
 
Opet ne kapiram šta je tema, u faonu pitaš da li su političari zaista pametni? Naravno da nisu, bavljenje politikom je sakupljanje poena kod ljudi koji su dovoljno budalasti da poveruju u sve što im se servira.

Zamisli ih kao molere. Ofarbaju jednu ciglu, a onda 30 televizijskih stanica piše o tome. I to posle što ofarbaju uzmu višnje, gađaju da ostanu tragovi, i onda opet tako. Drže se eto jedne cigle koliko mogu i deru se kao majmuni na svakog ko dođe da proba da odradi ''bolji posao''.

Takoreći, političari su molerska mafija i najviše farbaju ljude. Neke u žuto, neke u belo, a neke, bogami, u crno.
 
Tvoje metafore,poslovićno,ni pas s maslom ne bi pokusao...
Tvrdiš da ,recimo Vučić nije pametan?Tj.inteligentan? Tebi u tom slučaju neke stvari u glavi nisu
baš pod konac...
No .mnogi ga naružuju,jer se time osećaju "na nivou"...
A evo,ja ga razumem...A moguće i on mene...
Samo...Zaista je nedovoljno emotivan,nedostaje mu razvijenija empatija,baš mu zapostavljena...
Inače,vrlo je pametan ,s visokim IQ,a to je pokazao svojevremeno u takmičenju u tv Piramidi gde je
bio i pobednik...
No to nije dovoljno da bi ga ozbiljan čovek simpatisao...
 
Tvoje metafore,poslovićno,ni pas s maslom ne bi pokusao...
Tvrdiš da ,recimo Vučić nije pametan?Tj.inteligentan? Tebi u tom slučaju neke stvari u glavi nisu
baš pod konac...
No .mnogi ga naružuju,jer se time osećaju "na nivou"...
A evo,ja ga razumem...A moguće i on mene...
Samo...Zaista je nedovoljno emotivan,nedostaje mu razvijenija empatija,baš mu zapostavljena...
Inače,vrlo je pametan ,s visokim IQ,a to je pokazao svojevremeno u takmičenju u tv Piramidi gde je
bio i pobednik...
No to nije dovoljno da bi ga ozbiljan čovek simpatisao...

U depresiji si, a? Dosadno ti. Kakva tema, takve metafore.
 
ne razumem te n3 , mislim da je av sigurno pronicljv i sa extra memorijom , ali to nije ujedno pokazatelj karakterne osobine . postoji poslovica koja u skraćenoj verziji kaze da dva loša- miloša.a to znači dai istok i zapad imaju masu av "spavača" i inteligencije na izvolte . no kad se oni izvuku za neke potrebe sigurno da postoji inteligencija nad inteligecijom , koja ih pritom usmerava i ograničava .

ako još ne znaš šta je tema , a to je šta to u ljudskoj prirodi tera ličnosti da se pred drugima nadvisuju svojim darom memorisanja , bilo da je seljak kad mu se telila neka krava bilo da je neki vladar sa moreem procenata i drugih podataka.
 
I ti zaista, 100% smatraš da njemu niko ne vadi te podatke po šemi već to AV ima u malom mozgu umetnuto... Možda ga mešaš sa Šešelj-batom, ali i njemu mnogi donose sve i svašta. AV nije studirao klasičnu istoriju pa da sve informacije mora da zna napamet. Ako si ikada upoznao nekoga ko je studirao i završio klasičnu istoriju, uvidećeš šta je pravo posedovanje informacija.

Kapiram ja šta ti pišeš, ali ne kapiram do kakvog zaključka zeliš stići. Ljudi i ljudska lenjost je glavi problem trenutnog političkog stanja, tu nema šta dalje da se raspravlja, samo se pogleda izlaznost na izbore.

U celoukupnoj prirodi, ne samo ljudskoj, jeste ''nadvisivanje'' i ''nadmudrivanje'' na raznorazne načine.

U današnjne vreme silnih informacija koje se mogu lako pronaći nije neki problem naučiti par stvari napamet i onda smatrati sebe uspešnim ili trendistom.

Inteligencija ne funkcioniše po uzoru ''apsolutne dominacije'' po osnovi informacija. Ono šta i što uspeva da vlada ljudima jeste njihov strah, pogotovo od promena.
 
I ti zaista, 100% smatraš da njemu niko ne vadi te podatke po šemi već to AV ima u malom mozgu umetnuto... Možda ga mešaš sa Šešelj-batom, ali i njemu mnogi donose sve i svašta. AV nije studirao klasičnu istoriju pa da sve informacije mora da zna napamet. Ako si ikada upoznao nekoga ko je studirao i završio klasičnu istoriju, uvidećeš šta je pravo posedovanje informacija.

Kapiram ja šta ti pišeš, ali ne kapiram do kakvog zaključka zeliš stići. Ljudi i ljudska lenjost je glavi problem trenutnog političkog stanja, tu nema šta dalje da se raspravlja, samo se pogleda izlaznost na izbore.

U celoukupnoj prirodi, ne samo ljudskoj, jeste ''nadvisivanje'' i ''nadmudrivanje'' na raznorazne načine.

U današnjne vreme silnih informacija koje se mogu lako pronaći nije neki problem naučiti par stvari napamet i onda smatrati sebe uspešnim ili trendistom.

Inteligencija ne funkcioniše po uzoru ''apsolutne dominacije'' po osnovi informacija. Ono šta i što uspeva da vlada ljudima jeste njihov strah, pogotovo od promena.

Nešto ti se čini da si ubo,ali ti to konfuzno...:hahaha::rotf::mrgreen:
 
to što pričaš , razumem te , ali ja ne uključujem emocije u ovu temu , nemam trunku neke zavisti ili mrznje , samo je pitanje da li je to stvarno tako da neko memoriše more informacija ili je to servirano radi propagande.ako je propaganda
- postoji li tu ideja sopstvene veličine .
 
to što pričaš , razumem te , ali ja ne uključujem emocije u ovu temu , nemam trunku neke zavisti ili mrznje , samo je pitanje da li je to stvarno tako da neko memoriše more informacija ili je to servirano radi propagande.ako je propaganda
- postoji li tu ideja sopstvene veličine .
Stvarno pamte!
A ko to pokazuje i još se time šepuri,svakako da je iskompleksiran...:manikir:
 

Back
Top