Brak sa razvedenom ženom

proka

Legenda
Poruka
57.100
Koliko je pametno stupiti u brak sa ženom koji iza sebe ima bracni staz od 5+ godina i jedno ili više sitne dece?

Koje se sve prilike i neprilike radjaju u takvom braku. Kako je biti drugi muškarac u necijem zivotu.. ;)

da je lakše ženama u takvoj situaciji ili obrnuto?

da li veći paket u brak nosi razvedena žena od razvedenog muškarca?




- - - - - - - - - -

p.s. pandam temi Brak sa razvedenim muskarcem



- - - - - - - - - -

da li je isto?

kako izgleda prvi brak muškarcu sa ženom koja je razvedena i ima sitnu ili veliku decu?

- - - - - - - - - -

da li se žene u takvoj situaciji lako odlučuju da rode dete svom novom mužu?
 
Ништа не мора да буде препрека осим слупаности мозга. Ако је нека трауматизована која тражи доктора или тату треба бежати колико те ноге носе.
 
Ситуација је потпуно иста, чак и мало гора, јер су мушкарци сујетнији.

Кад дођу "њена деца" или се јави "бивши", а то је неминовно, свакако ће једног дана доћи до озбиљних расправа.

И као и на оној теми, рећи ћу, не бих препоручила никоме, јер морају мноооого да се воле, па да издрже сва искушења.
 
Koliko je pametno stupiti u brak sa ženom koji iza sebe ima bracni staz od 5+ godina i jedno ili više sitne dece?

Koje se sve prilike i neprilike radjaju u takvom braku. Kako je biti drugi muškarac u necijem zivotu.. ;)

da je lakše ženama u takvoj situaciji ili obrnuto?

da li veći paket u brak nosi razvedena žena od razvedenog muškarca?




- - - - - - - - - -

p.s. pandam temi Brak sa razvedenim muskarcem



- - - - - - - - - -

da li je isto?

kako izgleda prvi brak muškarcu sa ženom koja je razvedena i ima sitnu ili veliku decu?

- - - - - - - - - -

da li se žene u takvoj situaciji lako odlučuju da rode dete svom novom mužu?

Ako volis tu zenu, jednostavno je, samo sacekaj da deca porastu...:lol:
 
Koliko je pametno stupiti u brak sa ženom koji iza sebe ima bracni staz od 5+ godina i jedno ili više sitne dece?

Koje se sve prilike i neprilike radjaju u takvom braku. Kako je biti drugi muškarac u necijem zivotu.. ;)

da je lakše ženama u takvoj situaciji ili obrnuto?

da li veći paket u brak nosi razvedena žena od razvedenog muškarca?




- - - - - - - - - -

p.s. pandam temi Brak sa razvedenim muskarcem



- - - - - - - - - -

da li je isto?

kako izgleda prvi brak muškarcu sa ženom koja je razvedena i ima sitnu ili veliku decu?

- - - - - - - - - -

da li se žene u takvoj situaciji lako odlučuju da rode dete svom novom mužu?

Ja vise nikome decu radjala ne bih
Niti bi se ikada vise udavala
 
или

мушком детету и другој жени и дупе мирише :hahaha:

- - - - - - - - - -

дакле, да ли је тежи брак кад он доведе дете из провг брака или она?

- - - - - - - - - -



можда је то решење ??

Ja zaista mislim da je to jedino ispravno resenje i u ovom a i u onom drugom slucaju..
Samo tako nece biti povredjenih. Deca ce odrasti, svako ce se opredeliti i krenuti svojim putem i eto..sve cisto i bez stresova..
Tek tada mozes da se posvetis novom partneru u pravom smislu te reci...
 
uvek se setim jednog dečijeg razgovora, brat i sestra sede na stepenicam a u prizemlju razgovaraju njihovi roditelji koji su već par godina razvedeni i planiraju da se pomire i da opet svi žive zajedno..

na to će jedno do njih:

kako mi ne možemo da živimo u normalnoj porodici kao ostala deca, sa jednim roditeljem?

pa da imamo dva božića, dve nove godine, dva rodjendana :hahaha:
 
uvek se setim jednog dečijeg razgovora, brat i sestra sede na stepenicam a u prizemlju razgovaraju njihovi roditelji koji su već par godina razvedeni i planiraju da se pomire i da opet svi žive zajedno..

na to će jedno do njih:

kako mi ne možemo da živimo u normalnoj porodici kao ostala deca, sa jednim roditeljem?

pa da imamo dva božića, dve nove godine, dva rodjendana :hahaha:

sve to uvrnuto moj proko...
 
Verovatno propast. Olaksavajuca okolnost bi mozda bila to sto se prvi muz ne bi interesovao za decu (stalno slusamo o takvim primerima), pa onda ne bi bilo senke prvog muza nad njima. A i mislim da zena koja ima 2,3 dece vise ne bi radjala, i onda mu to ne treba.
 
meni je na skali od 1 do 10 bio 20 nivo uzasa i groznosti kad sam cula razvedenog muskarca koji je muvao razedenu zenu (oboje imaju decu) kako je za svoju ex zenu sa kojom ima troje dece pricao da je psihijatrijski slucaj, a dete zene koju je pokusavao da smuva na glas svojatao sa - to je moja cerka
pametna zena, samo ga je otkacila
 
mukami

šta ima da palamudiš...džentlmenski staviš do znanja da ne želiš priču na tu temu i to je to
a ogovaranje bivše žene je degute
i hja bi ga pito pa dobro što si onda s njom izrodio troje dece ako je psihijatrijski slučaj
 
meni je na skali od 1 do 10 bio 20 nivo uzasa i groznosti kad sam cula razvedenog muskarca koji je muvao razedenu zenu (oboje imaju decu) kako je za svoju ex zenu sa kojom ima troje dece pricao da je psihijatrijski slucaj, a dete zene koju je pokusavao da smuva na glas svojatao sa - to je moja cerka
pametna zena, samo ga je otkacila


Zaista? Onda ti je forum na kome
razvedene zene pljuju muskarce od jutra do sutra,
degutantan 300 stepenika ili je to opravdano pljuvanje?
 

Back
Top