(ne)prikladan poklon?

ranjeni Zoro

Elita
Poruka
21.565
Draga moje ženice, pitao bih vas nešto, pa mi se čini da je i samo pitanje neprikladno, ali evo o čemu se radi..:rumenko:

Moja prijateljica, razvedena, dvoje dece, sama.
Nema partnera (i po svemu sudeći neće ga ni imati jer je probirljiva u pi...msm, bolesno je probirljiva, niko joj nije dobar, hoće ljubav, muškarci su danas svi kreteni bla bla bla..) a opet, veoma je erotična, prelepa rasna žena što bi se reklo, ljudi se okreću za njom itd

Mi pričamo o svemu kao brat i sestra (nisam njen tip ) ali..sad joj ide rođendan

Žao mi je da živi bez seksa tj muškarca. To nije ni zdravo kao što znate pa..mislio sam da (dok ne nađe tog nekog prokletog muškarca, i ako ga uopšte ikada nađe -da joj poklonim jedan lep dildo.

msm šta je sad to "lep" dildo, ja ne znam, ali vidim da ih po sexy shopovima ima SVAKAKVIH

Da li je sad uputno da joj ja to kupim, koji da tražim, da li ima neki unuverzalni sa kojim nema greške?

Hteo sam da je navučem da mi kaže nešto na tu temu, ali nema šanse odmah bi me provalila.

Kakva su vaša iskustva sa tim dildoima i eto, neki savet, možda, hvala? :)
 
ma ona je ookejj. bre..

nema te neke malogađanske tabue isl
sto puta mi je ko nekoj ženi, rekla "treba mi kerec bre" da prostiš..i to dok smo pili vince i smejali se i plakali i sve..

pa reko..biće više prikladno nego neprikladno

samo me zanima oblik, veličina, boja?

Ako ima malo iskusnijih ženica ovde, verujem da znaju šta pričam..
 
ne znam šta su ti tabui ali nije baš lep poklon, probaj neku drugu oblast da pokriješ, valjda radi i nešto drugo u životu

a drugo ima dvoje dece pa zato možda nije lako da nađe novog muškog, a ne zato što ona neće

a ako kupuješ da nije nešto radioaktivno i sl
 
  • Podržavam
Reactions: Tol
ne znam šta su ti tabui ali nije baš lep poklon, probaj neku drugu oblast da pokriješ, valjda radi i nešto drugo u životu

a drugo ima dvoje dece pa zato možda nije lako da nađe novog muškog, a ne zato što ona neće

a ako kupuješ da nije nešto radioaktivno i sl

sve si u pravu, ali..jer njen eros treba da trpi zbog toga?

- - - - - - - - - -

Uzmi joj lelo ora,ima u zvezde da te kuje svaki put

kakokako? šta je to lelo ora?
 

Back
Top