Frekvencija WIFI i Mikrotalasne ista - da li je moguce da niko ovo ne vidi?

Dnevnik

ајд базне станице, него поставили у сваки дом отворену микроталасну (читај вајфај рутер)

пс. увек се сетим онога што сам раније на писао на овој теми: "када сам био у УСА, у једном великом граду скоро у центру нема, али НЕМА, покривености мобилне телефоније!!!!" - шта то говори!!
- - - - - - - - - -
и још једно правило којем се повинујем у свом животу, које се показало врло делотворно је: НЕ КУПУЈ НИШТА ОД ВЕЛИКИ ФИРМИ јер је то легло зла и сатанизма!!, овај новца и моћи...
 
Dejvid Ajk je sportski komentator koji je ukrao ideje nekih drugih i namlatio se para na glupostima.

Dejvid Ajk je globusar, tvrdi da je Zemlja lopta ali je poznatiji po teorijama o gusterima koji uzimaju ljudske oblike i vladaju ljudima. Ta teorija o gusterima propagira za gustersko da je sposobno uzeti covekov oblik, na tom je stupnju tehnologije i razvoja da moze uzeti drugi oblik ali napravi gresku tako sto slucajno u nekoj emisiji zapalaca jezikom ili im se oci pretvore u reptilske pa ih onda provale lovci na gustere.

Neki americki anonimus postavi video neke voditeljke kojoj fotosopira oci, posle se Zoran i ekipa pitaju da li stvarno postoje gusteri i pisu o celebriti ljudima za koje sumnjaju da su gusteri iz svemira.

Imaju teoriju i o nekoj planeti sa koje su gusteri dosli, isto lopta, a tvrde da ni danasnji ljudi nisu sa Zemlje vec isto dosli sa neke lopte a ovde su dovedeni po kazni, samo se u medjuvremenu razmnozili pa ih ima nekoliko milijardi. Na maticnoj planeti nesto zgresili i doveli ih ovde svemirskim brodom.
 
Dejvid Ajk je budala na nivou ravnozemljaša. Prava je parodija kad se ravnozemljaši pozivaju na Davida Ickea, čije knjige nisu ni pročitali. Ja sam ih pročitao sve do jedne. Nigde nema nikakvih ravnozemljaških teorija. Čak i sam najpoznatiji britanski teoretičar zavera sektu ravnozemljaša u zadnjoj knjizi proziva kao prevarante.

Zoran se sprda sa vama, čak je napisao da se izlegao iz jajeta, jer svi reptili tako dolaze na svet. A ti, GMO sojonjo, navali na ove "posne" margarine, pune mleka i "tragova mleka", šta god ti bili ti tragovi:

Ravnozemljaši, razbio vas Kale kao staru kantu. :lol:



Ravnozemljaši. :rida: Ali "ravnozemljaši". :cepanje:
 
Samo na blentavom internetu se moze procitati da su vakcine opasne, zemlja ravna i da je dobro sto Wi-Fi postoji i zraci. Sve to pisu jedni isti zombiji. Zato bi jedini logican predlog bio da se ovo s*anje potpuno zabrani.

16595483_303.jpg
 
Zato sto je internet ocigledno oruzje sa ispiranje uma, ne samo elektromagnetnim nego i informacionim putem. Dezinformacije imaju mnogo jaci efekat kada se kombinuju sa ovim prvim, pa zato ljudi vise nista ne znaju.

Imate u novom broju casopisa "Planeta" feljton o tome kako je IT sekta nametnula ideologiju transhumanizma (u stvari posthumanizma) kao globalno prihvcenu, iako ona nema nikakvo naucno vec samo ideolosko, takoreci religiozno uporiste.
 
Mene ništa od ovoga ne zanima. Ja kao raw vegan neću da jedem apsolutno ništa što neko napravi i spakuje u bilo kakvu kutiju. Samo ono što uberem, odnosno što napravi priroda. Iz tog razloga neću da koristim ništa od mafije u belim mantilima (lekara), od lekova do vakcina.

Eto dokaza više da me ne mogu manipulisati. Ne dam na sebe bre. Baš me briga za njih i njihove interese. Ende.
 
O čemu se radi?... O ovome...

Jadni ravnozemljaši (ali “ravnozemljaši, aha ha ha ha ha ha ha, kako neko sam sebe može tako da nazove), izmislili su kako je profesor i doktor fizike Božidar Nikolić ravnozemljaš... pa kad je jadni profa saznao za to morao je da ih demantuje...


Ravnozemljaši, razbio vas Kale kao staru kantu. :lol:



Ravnozemljaši. :rida: Ali "ravnozemljaši". :cepanje:

Bog te tvoj, jel ja doživljavam deža vi svaki put kad vidim tvoj nick, ili si ovaj isti deo napisao u jedno 20 različitih poruka?
 
Bog te tvoj, jel ja doživljavam deža vi svaki put kad vidim tvoj nick, ili si ovaj isti deo napisao u jedno 20 različitih poruka?

Na svakoj strani gde se govori o "ravnoj Zemlji", koja ne postoji. Najglupljim ravnozemljašima na svetu, ovima iz Srbije, ovo što su pokušali da podmetnu profesoru Božidaru, ovu priču treba svakodnevno nabijati na nos, da nemaju šanse da propagiraju bilo kakve srednjovekovne nebuloze. Ja sam za njih penicilin.
 
Mene ništa od ovoga ne zanima. Ja kao raw vegan neću da jedem apsolutno ništa što neko napravi i spakuje u bilo kakvu kutiju. Samo ono što uberem, odnosno što napravi priroda. Ende.

U buducnosti nece biti prirode, tj moci ce da se bira izmedju skakavaca, vestackog mesa i algi za dnevni meni. pa da te vidimo.

2018-01-22_insects.jpg
 
Poslednja izmena:
U buducnosti nece biti prirode, tj moci ce da se bira izmedju skakavaca, vestackog mesa i algi za dnevni meni. pa da te vidimo.

2018-01-22_insects.jpg

Hoće, biće, za mog života. Ako nestane sve pomenuto, tamo nekada, onda će nestati i sam život. A za to me baš briga, kao što me je briga što se Evropa i Severna Amerika pretvaraju u muslimanske kontinente - https://www.krstarica.com/vesti/svet/frapantno-evropa-ce-biti-muslimanski-kontinent - jer ionako ne dam potomstvo ljudskom društvu, da ni slučajno ne bi postali ni jihad ratnici a ni arapska raja. Vidiš kako sam proračunat i bezobrazan. Nisam gadljiv na ove gluposti na ovim sličicama, ma nimalo. Ja sam postao vegan iz inata trovačima. Ja sam unikatan. Nisam kao jadni obeleženi (tetovirani i pirsingovani) robovi koji proždiru GMO salame, kobasice i paštete od svinjskih creva i tumora - https://image.ibb.co/jgyvAw/pig_cancer.jpg - zatim žderu GMO jaja sa farme puna petlove sperme i kokošje menstruacije - https://image.ibb.co/mWiZ3G/chicken_egg_sperm.jpg - (viđajdere ovu beličastu masu na žumancetu, ala se pevac iskipovao) i nalivaju se industrijskim GMO mlekom sa farme punim kravlje krvi i gnoja - https://image.ibb.co/hWJHOG/cow_blood_in_milk.jpg - jer mi se može tako. Ali to ovde nije tema. Ojha. Ende.
 
Najnoviji uspeh Japanska svemirska agencija postigla je slanjem dva kilovata električne energije mikrotalasnim zračenjem na razdaljinu od 55 metara.

Ambiciozan projekat izgradnje svemirske centrale pokrenut je 2009, a istraživanja su počela još 1998. godine.

Struju bi proizvodili ogromni fotonaponski paneli kakvi se već koriste za pretvaranje energije sunca u električnu, a godišnji kapacitet postrojenja u orbiti bi bio pet do deset puta veći nego istovetnog, u atmosferi, na površini Zemlje.

Električna struja bi se potom pretvarala u "energetsi fluks" (tok) koji bi se laserom ili mikrotalasno prenosio na Zemlju gde bi ga "hvatala" posebna džinovska satelitska antena i pretvarala u električnu struju.

Japanska svemirska agencija navodi da ova tehologija neće biti primenjiva pre 2040. godine.

"Budući da je Sunce izvor čiste, neiscrpne energije, verujemo da ovaj sistem može da pomogne u rešavanju problema nedostatka energije i zagrevanja klime na Zemlji", objasnila je istraživačka firma Micubišija (Mitsubishi Heavy Industries, MHI), specijalizovana za vazduhoplovnu i svemirsku tehnologiju.

Ministarstva privrede, trgovine i industrije (METI), i nauke i tehnologije (MEKST) su 2009. godine razvoj uređaja i raznih eksperimentalnih elemenata potrebnih za to, poverila jednom institutu specijalizovanom za svemir, i grupi firmi Micubiši, NEC, Fudžicu i Sharp, kao i mnogim drugim proizvođačima.
https://www.blic.rs/vesti/svet/japanci-uspesno-poslali-struju-mikrotalasnim-zracenjem/5f8bq1q
 
Poslednja izmena:
Ne postoji elektromagnetna hipersenzitivnost. Niko je nije potvrdio, a bilo je dosta istraživanja na tu temu. Umišljena bolest.

Elektromagnetne talase je vrlo lako osetiti, posebno kad se vidi gde se prostiru. Na primer ja sam imao simptom da mi lupa srce u blizini strujnih provodnika i nisam nikako mogao da povezem o cemu se radi dok nisam slucajno izmerio gde se ti talasi nalaze (gde su u medijima saveti da se stedi struja izvlacenjem kablova iz uticnica??).

To je klasican stres, svaki doktor ce potvrditi da kad govori o stresu gobvori o takvim "faktorima spoljasnje sredine". A do hipersenzitivnosti dolazi nakon duge izlozenosti jednim istim poljima, sve je to opste poznato i priznato svuda osim u IT sektoru koji nazalost kontrolise i medije.


Glupe li vesti iz 2015., samo IT fanatici mogu ovako nesto da prenesu. Glavni izvor elektromagnetnog zracenja u stanovima nisu predajnici nego strujne instalacije, preko njih (metalnih provodnika) se cesto prenose i neke visoke frekvencije.
Velika je zabluda da predajnici igraju kljucnu ulogu kad kompjuter ili bezicni telefon mogu da zrace mnogo vise od bilo kog predajnika u blizini, samo se infopmacije o konkretnim uredjajima ne mogu pronaci u medijima da ekonomija ne bi pretrpela gubitke.
 
Poslednja izmena:

Back
Top