SNAJKE IZ AZIJE SPAS ZA SRBIJU

Žene vole grubi seks, evo šta ih najviše uzbuđuje
OkCupid, internet stranca za spajanje parova, sprovela je istraživanje u kojem je učestvovalo više od 400 hiljada njihovih članova i ovim istraživanjem su došli do zaključka kako 62 posto žena uživa u grubom seksu.
Zašto je ovaj posto tako visok i zašto žene uživaju u tome, objasnila je doktorka Nikol Pros.
– Kada vas neko ugrize, ogrebe ili udari, povećava vam se krvni pritisak i otkucaji srca kao odgovor na bol koju ste doživeli, a kada se to događa tokom seksa, neki tu reakciju tumače kao seksualno uzbuđenje. Postoje delovi u mozgu koji imaju istu reakciju na bol i seksualno uzbuđenje – kaže Pros.

U ovom istraživanju 62 posto žena je reklo da ih uzbuđuje kad ih povuku za kosu, a 60 posto njih voli kada partner preuzme kontrolu.
Na listu nastranih stvari koje vole u krevetu ženu su najčešće navodile da vole da ih partner grize, naziva pogrdnim nazivima i da ih veže.


Ma kako da ne. Ovo zajedno u dzak sa svim ostalim "alternative facts" vestima.
Bas sam se pitala malopre ko piše one nebuloze na krstarici pod kolumnom zena, tipa koje dve reci trebate da kazete muškarcu :zcepanje:. Sad mi je jasno, mora da je neki "biser" poput tebe, sa poslednjim internet istrazivanjima.
Srbiju kao i svet treba da vode žene. Onda biste vi besposleni muškarci radili, zaradjivali i slusali a ne bi provodili vreme pricajuci o stvarima o kojima nemate pojma i ne biste promovisali nasilje i vodili ratove. Svima bi bilo mnogo, mnogo bolje.
Živeo matrijarhat!

- - - - - - - - - -
 
Poslednja izmena od moderatora:
Koliko je degradirajuce da nemam reci...

A zašto je degradirajuće?

- - - - - - - - - -

Are you fu*** kidding me ?!?!?!

Ne mogu da čitam o ovakvim bolidima. Zamislio da zena je kao stoka , pa kupujes , prodaješ ko na stočnoj pijaci. Grrrrr!

Ko o čemu ti o nekakvoj prodaji :D Ovakve stvari ( kao i Albanke, Moldavke, Ruskinje ) su direktna posljedica toga što Srpkinje bježe sa i od sela. Pa ako neće one ima ko hoće. Gledam neko veče Izvedi me na Pinku. Od njih 30 momak nije uspio da izabere jednu. Razlog ne sviđa im se što je sa sela i što se bavi cvjećarstvom. I onda se neko čudi.
 
A zašto je degradirajuće?

- - - - - - - - - -



Ko o čemu ti o nekakvoj prodaji :D Ovakve stvari ( kao i Albanke, Moldavke, Ruskinje ) su direktna posljedica toga što Srpkinje bježe sa i od sela. Pa ako neće one ima ko hoće. Gledam neko veče Izvedi me na Pinku. Od njih 30 momak nije uspio da izabere jednu. Razlog ne sviđa im se što je sa sela i što se bavi cvjećarstvom. I onda se neko čudi.

Da imaju malo mozga to ne bi bio nikakav problem.

Nisu sva sela ista i ne moraju da odu u neku vukoebinu koja je zimi odsecena od sveta i gde se dovikuju od brda na brdo. Takva sela su sada pusta ili su u njima uglavnom starci.

- - - - - - - - - -

a jel daju ove uvezene zenske da ih bijete?

Mozda ima mazohista medju njima :lol:

Oces ti metlice mene da izvezes negde a ja da te vodim na veceru jednom mesecno i da obidjes rodni kraj kad obaraju rekord? ;)
:lol:
 
Da imaju malo mozga to ne bi bio nikakav problem.

Nisu sva sela ista i ne moraju da odu u neku vukoebinu koja je zimi odsecena od sveta i gde se dovikuju od brda na brdo. Takva sela su sada pusta ili su u njima uglavnom starci.

Naravno da nisu. Ima dosta sela uz magistralne puteve ( ili blizu njih ) i blizu većih gradova. Ali opet odumiru. Tako da ne osuđujem one koji "uvezu" mladu.
 
Da imaju malo mozga to ne bi bio nikakav problem.

Nisu sva sela ista i ne moraju da odu u neku vukoebinu koja je zimi odsecena od sveta i gde se dovikuju od brda na brdo. Takva sela su sada pusta ili su u njima uglavnom starci.

- - - - - - - - - -



Mozda ima mazohista medju njima :lol:

Oces ti metlice mene da izvezes negde a ja da te vodim na veceru jednom mesecno i da obidjes rodni kraj kad obaraju rekord? ;)
:lol:

dogovoreno, nabavicemo ti jednu pohotnu zensku u crvenim cizmicama, za uzvrat vodis me na obaranje rekorda :lol:
 
O covece... ovaj svet je nacisto otisao do djavola kad je doslo vreme da se neko na ovom svetu udaje i za nas Srbe zbog papira. Pa sa Srpskim papirima mozes komotno pedu da obrises i to je to.

aa gresis sinak
znas li ti sta je sengen za jednu vijetnamku ili tajlandjanku koja ne moze ni u jednu zemlju bez vize
masala

ona dobija sengen, dobija evropu koju nikad sa svojim kososkim papirima nece videti, rusiju, kinu....a on dobija poslusnog roba

kad nemas nista onda i pisljivi sengen na 90 dana i granicenje sa eu znaci mnogo
 
Na kuriru u hronici, vest, kako su majka i sin poginuli u nekom selu kod Aleksinca, jer su im isključili struju, pa kad su je oni improvizovano ponovo uključili vetar je oborio vod i tako su izginuli. Zimus koliko je bilo slučajeva smrzavanja

Tu smo negde sa Laosom, Burmom, Kambodžom i Bangladešom, samo što oni nemaju mraz i smrzavanje. Vijetnam se za šugavu Srbiju supersila. U Hanoju se otvorio kompleks dečje bolnice koji ih je koštao oko 200 miliona dolara. U zemlji šugavoj Srbiji, jutros jedna žena dolazi kod kardiologa sa uputom u pančevačku boplnicu , saznala je da bi na red kod kardiologa došla u januaru, a na ultrazvuk u sledećem aprilu. Ova zemlja je ovaploćena nesreća za sve koji nisu masnoglavi banditi, stralete i kojekakvi tajkuni. Samo, zadnji idiot bi došao ovde da živi pod bilo kojim predtekstom

Jedine zemlje od kojih smrdljiva Srbija nije siromašnija su Čad, Niger, Nigerija, Obala Slonovače . Šteta što ne postoji neki kanal da se slavna srpska ciganska nacija sa njima nekako obogati
 

Back
Top