Andrew Tate predviđa propast i izumiranje bele rase i krivi žene i feminizam za to

for many Brexit supporters, migration has been a central issue – in large part due to unwarranted fears stoked by politicians and the media. Far from engaging in an informed and participatory debate, both sides of the referendum debate had been focused on fear-based arguments: Leave supporters on the economic and identity threat that the existing (mostly from Central and Eastern Europe) and anticipated (from Turkey and as a result of the refugee crisis)

https://blogs.lse.ac.uk/brexit/2016...d-contestation-over-white-identity-in-the-uk/
Piše i na tarabi...
Generalno ljudi ne vole strance nigde pa makar da su 300km dalje. Englezi pravi problem vide delovima grada gde su muslimanski migranti i gde je opasno proći.

koliko im treba da izumru? jedno 100 godina?

Неће Бели човек изумрети, али ће изгубити својства са којима неће моћи одржавати постојећу културу и цивилизацију.

Пад ће бити неминован

trazi se da bude tzv. melting pot..

Та интернационала јесте довела до пада културе Беле расе.

То ови из либералне интернационале не схватају.

Прогресивизам је појео Западну културу

Ona je prva feministkinja. Ona je i navela, u dosluhu sa zmijom, Adama da pojedu jabuku i time prkose Božjoj Zapovesti.
Prava žena, slobodnog avanturističkog duha.
A i Adam papuča, umesto da joj je odvalio šamarčinu i rekao ,,alo bre, jel znaš ti da nam,je Bog zabranio da jedemo tu jabuku, on reko ,,Ajde, ljubavi, ću da probam i ja“.
Zbog toga danas ispašta Vaskoliki Ljudsk
A šta treba - da bude ulizica, taman i božija.

Има истине наравно
Zene drze muskarce za muda i to je najgore u celoj prici, nije ni toliko stvar oko imanja ili neimanja dece.
Веруј ми, иза тог феминизма не стоје жене. Нису "жене" његови покровитељи

Има истине наравно

Веруј ми, иза тог феминизма не стоје жене. Нису "жене" његови покровитељи
Ja sam i razocaran danasnjim poretkom stvari pa zato tako i reagujem nekad.
Znam da nisu ali se ta agenda gura i forsira vec duze vreme.

Ja sam i razocaran danasnjim poretkom stvari pa zato tako i reagujem nekad.
Znam da nisu ali se ta agenda gura i forsira vec duze vreme.
Најлакше је ударити на породицу. А веруј ми кад кренеш и ти по женама, колико год био зарочаран, радиш у њихову корист и ниси ништа бољи од фемињара

Најлакше је ударити на породицу. А веруј ми кад кренеш и ти по женама, колико год био зарочаран, радиш у њихову корист и ниси ништа бољи од фемињара
Da u pravu si ali bilo je ovde na forumu takvih pojava, sad vec toga skoro da nema.

Što je time ljudski rod bačen u beznađe to te ne dotiče?
Dobro, dotiče me.
Al za to je kriv krvožedni osvetoljubivi Bog što je prokleo ceo ljudski rod zbog hbne jabuke
Smerna i poslušna...
Odnosilo se na Adama.
Dakle jel Adam treba da bude radoznalo, misleće, slobodno hrabro biće ili poslušna božija ulizica.

Back