7 krug poznanika i nagradna igra

Za sedmicu i pricam. Moja tetka je dobila sesticu, ali sedmica je vec neko drugo. Puno puta sam pitao mnoge ljude da li licno znaju nekoga ko je dobio sedmicu, i niko licno ne zna, nego uvek neko njihov nekoga zna ko nekoga zna, i tako dalje. Ali niko da kaze konkretno.
 
snaja moje koleginice ogrebala na grebalici mercedesa...odmah su ga prodali, kupili polovog golf4, kompjuter i vratili neke dugove
moj sin stanovao na zarkovu kod osobe koja je dobila na bingu tamo neke godine i kupila stan na zarkovu i karaburmi
zena sa dorcola mi tvrdi da zna komsinicu koja je ubola sedmicu...bila ona i u novinama...ali ja ne verujem u to...mozda su joj dali neku kintu da izadje u javnosti i kaze da je kao dobila
 
Ja sam jednom ubola cetvorku na lotou - 400 dindzi al' mi uzeli 100 dinara nekog poreza, provizije, sta li i ostalo mi 300. U ono vreme to je bilo dve paklice Lakija ili dva AS crnjaka i Pepsi sa Bekamom da se olesim sa dve najbolje drugarice :mrgreen:

Znam zenu koja je ogrebala Mercedesa, ali ga je prodala, dodala jos nesto ustedjevine i resila stambeno pitanje. Poznajem i devojku koja je dobila takodje auto u nagradnoj igri koju je organizovao neki proizvodjac mineralne vode, prodala ga i kupila stan u BG-u (verovatno je morala da doda jos love). Neki nasi poznanici i kucni prijatelji su dobijali sitnije nagrade (tehnika) na onom starom Bingu, sto je imao kuce maskotu.

Kada je pre nekoliko godina Bingo ponovo aktiviran, jedna super Bingo nagrada - dva automobila (BMW i cini mi se Citroen) plus neki debeli kes otisla u Sabac ali niko zivi nije znao ko je u pitanju. Nije bilo cak ni govorkanja i nagadjanja, pa sumnjam da je to ipak bila namestaljka.

Drugarica je u Coca Cola nagradnoj igri dobila karte za Bijelo Dugme na hipodromu - nije bila zainteresovana da preuzme nagradu.

Kad je onomad Apatinska pivara organizovala onu Jelen nagradnu igru secam se da je Harley Davidson otisao nekoj sredovecnoj gospodji. Mesec - dva kasnije videla sam ga u oglasima na moto berzi, bio je zacenjen na 14000 evra. Da l' ga je prodavala doticna gospodja ili su joj samo tutnuli neki evric da odglumi srecnu dobitnicu a motocikl ostao organizatorima, pojma nemam.
 
Ja sam jednom ubola cetvorku na lotou - 400 dindzi al' mi uzeli 100 dinara nekog poreza, provizije, sta li i ostalo mi 300. U ono vreme to je bilo dve paklice Lakija ili dva AS crnjaka i Pepsi sa Bekamom da se olesim sa dve najbolje drugarice :mrgreen:

Znam zenu koja je ogrebala Mercedesa, ali ga je prodala, dodala jos nesto ustedjevine i resila stambeno pitanje. Poznajem i devojku koja je dobila takodje auto u nagradnoj igri koju je organizovao neki proizvodjac mineralne vode, prodala ga i kupila stan u BG-u (verovatno je morala da doda jos love). Neki nasi poznanici i kucni prijatelji su dobijali sitnije nagrade (tehnika) na onom starom Bingu, sto je imao kuce maskotu.

Kada je pre nekoliko godina Bingo ponovo aktiviran, jedna super Bingo nagrada - dva automobila (BMW i cini mi se Citroen) plus neki debeli kes otisla u Sabac ali niko zivi nije znao ko je u pitanju. Nije bilo cak ni govorkanja i nagadjanja, pa sumnjam da je to ipak bila namestaljka.

Drugarica je u Coca Cola nagradnoj igri dobila karte za Bijelo Dugme na hipodromu - nije bila zainteresovana da preuzme nagradu.

Kad je onomad Apatinska pivara organizovala onu Jelen nagradnu igru secam se da je Harley Davidson otisao nekoj sredovecnoj gospodji. Mesec - dva kasnije videla sam ga u oglasima na moto berzi, bio je zacenjen na 14000 evra. Da l' ga je prodavala doticna gospodja ili su joj samo tutnuli neki evric da odglumi srecnu dobitnicu a motocikl ostao organizatorima, pojma nemam
.

Motor je otisao u Borski okrug, drugar ga je video na moto-skupu i mislim da je prodat ubrzo.
Jeste cena veca ali je nov Harley, ime ga drzi.

@Tema:
Komsija na nekoj grebalici dobio Golf 5, slupao ga posle posle 2 meseca i dao u otpad.
 
Moj pokojni deda je dobio pre skoro 30 godina yugo floridu, znam dvojcu koji su na loto-u iz mog mesta dobili preko 100 000 dinara do pola miliona, možda i više. Nije sve namešteno očigledno ali je još očiglednije da delom jeste.

Pa i to je namesteno daju sicu da se kaze kako nije,samo kod nas se dobitnici miliona ne pojave u javnosti pod izgovorom reketa,pa sto se ne jave sa sejsela tamo ih niko ne zna
 
Pa i to je namesteno daju sicu da se kaze kako nije,samo kod nas se dobitnici miliona ne pojave u javnosti pod izgovorom reketa,pa sto se ne jave sa sejsela tamo ih niko ne zna

Taj rad. Ja da dobijem, odmah bih se pojavio u javnosti, napravio sebe popularnim likom, i onda pozvao narod na ustanak - ustanak protiv sopstvene gluposti!
Svi u biblioteku, i da knjige vracaju na vreme, inace zatvor! :mrgreen:
 

Back
Top