Opsednutost marihuanom od strane zapadnjaka

Umri_muski

Legenda
Poruka
55.074
U filmovima svi kao duvaju...
Na fakultetima svi duvaju.
Na zurkama svi duvaju..

E ono zbog cega ja pizdim, nije to sto sam video mog komsiju kakav postaje posle 4 godine 3 duvke dnevno....
Nego zato sto u skoro svim novijim simulacijama virtuelnog zivota, pominju i nude npr da odes na selo i tamo postajes farmer, kao u after life ili kao u Altis life, ali odmah pominju da mozes da gajis i travu...
U simulaciji laboratorije, pominju da mozes da sintetises crack i neki derivat iz trave, neki thc derivat...

Razume se, recicete, odakle tebi taj uvid...
Pa testirao sam simulacije zivota, job , i simulacije zanimanja...
I naravno da mi smeta sto se u precesto slucajeva unutar simulacije pominje sloboda da gajis travu ili da ekstrahujes nesto iz trave...

- - - - - - - - - -

O zloupotrebama simulacija se mozda moze govoriti, npr simulacija poljoprivrede obuhvata deer teske masine, one sto zahvataju po 20 m odjednom dok rade...i to naravno sugerise malom igracu a sutra nasledniku da to nabavi ako hoce da razvija biznis...
 
U filmovima svi kao duvaju...
Na fakultetima svi duvaju.
Na zurkama svi duvaju..

E ono zbog cega ja pizdim, nije to sto sam video mog komsiju kakav postaje posle 4 godine 3 duvke dnevno....
Nego zato sto u skoro svim novijim simulacijama virtuelnog zivota, pominju i nude npr da odes na selo i tamo postajes farmer, kao u after life ili kao u Altis life, ali odmah pominju da mozes da gajis i travu...
U simulaciji laboratorije, pominju da mozes da sintetises crack i neki derivat iz trave, neki thc derivat...

Razume se, recicete, odakle tebi taj uvid...
Pa testirao sam simulacije zivota, job , i simulacije zanimanja...
I naravno da mi smeta sto se u precesto slucajeva unutar simulacije pominje sloboda da gajis travu ili da ekstrahujes nesto iz trave...

- - - - - - - - - -

O zloupotrebama simulacija se mozda moze govoriti, npr simulacija poljoprivrede obuhvata deer teske masine, one sto zahvataju po 20 m odjednom dok rade...i to naravno sugerise malom igracu a sutra nasledniku da to nabavi ako hoce da razvija biznis...

Kakve to filmove gledaš?
 
Koji god hoces film....tu retko naletim na neki da ne pominju daj duvku , opustanje i tako to....

Mene opuštaju dupli espreso sa šlagom i đus a o tim travama mogu da pričaju koliko god hoće .
Sinoć na satelitskoj baš gledam dokumentarac o marihuani . U americi se u nekim gradovima
prodaje legalno u medicinske svrhe .I kao svima je pomogla a vidim da ne djeluju normalno
ni ovi što prodaju ni ovi koji se kao liječe . Ja bih im dozvolio da duvaju koliko hoće ali ako naprave neki
eksces polomio bih im rebra . Nema ono , naduvao sam se pa nisam znao šta radim .
Nisi znao šta radiš pa si dobio lomljenje rebara u medicinske svrhe .
 
Mene opuštaju dupli espreso sa šlagom i đus a o tim travama mogu da pričaju koliko god hoće .
Sinoć na satelitskoj baš gledam dokumentarac o marihuani . U americi se u nekim gradovima
prodaje legalno u medicinske svrhe .I kao svima je pomogla a vidim da ne djeluju normalno
ni ovi što prodaju ni ovi koji se kao liječe . Ja bih im dozvolio da duvaju koliko hoće ali ako naprave neki
eksces polomio bih im rebra . Nema ono , naduvao sam se pa nisam znao šta radim .
Nisi znao šta radiš pa si dobio lomljenje rebara u medicinske svrhe .

Ti što su bolesni su bili takvi i pre trave, zato je i daju takvim slučajevima. To uzimaju ljudi sa jakim bolovima. Ti sad vidi šta je bolje, šaka lekova svaki dan ili džokavac. Gore je kolega umri muški spomenuo nekog lika koji duva tri puta dnevno, pa da piješ čaj od kamilice tri puta dnevno za mesec dana bi umro!
 
Đokavac je njesra i đibri i kandela ko zmaj! Falaj lepa,probo i pedala!
Indijska konoplja je popularna jer je jeftina,a i sam možeš uzgajati,čak i na terasi!
Imućniji šmrču!
Cela naša estrada,90 % na kokiški!
BIA,VBA,Žandarmerija-svi žive od toga...Ybg,obezbeđuju...Rat ih napravio i zavisnicima i dilerima...
Svi šmrču i svi naduvani-naduvana država!
I šta sad:sve pohapsiti? Ko da hapsi-ovi naduvani?
Ja se redovno "drogiram" češkim pivkanima ,a te opijate nek uzimaju zombiji-to je dobro za njih i inače
nisu ni za šta...:zroll:
Na našu porodičnu žurku,prošlog leta,došao sin ns tajkuna "dobiven" i mi,nas tridesetak zamukli i gledamo ga...
"Dođi ovamo"pozovem ga do ispred kapije,ispratim ga i kažem mu da se vidimo kad se stvarno skine...Nikad više.
Pitam sina šta je s njim,kaže "Čujemo se..."
Ko krene s njima da se ubeđuje-teška budala!
 
Zanimljivo kako je tema postala tema o travi.
Nesto nalik tome sto kad postavis pitanje o losem vodjenju usluge odnosenja djubra, svi skoce i pricaju o SNS , SPS ,DOS i o predsednicima tih partija....

Dobro, isprani mozgovi ovako ili onako....
A zanimljivo je i to sto ja jedini primecujem ogroman broj pominjanja u pozitivi duvanja trave u filmovima...bas zbog toga sto me ne interesuje trava i poznajem stetno dejstvo kroz druge....Mene i nervira suptilna sugestija dobro je uzimati...

Postoji mogucnost da sam dirnuo u osinje gnezdo...kao kad iskljucis coveku TV a navikao na gledanje dnevnika...Ja nisam siguran da u Srbiji ne bih bio upucan bar 20 puta u gradu od 20.000 stanovnika ako bih to ucinio...ugasio TV...

Zakasnela je tema, a i ovako zakasnela je neuocljiva sadrzajno....percepcija se moze drzati do u nedogled slepom na odredjene sadrzaje...Integrisani primitivizam je primer za Time period efekat kod bica (perioda percepcije, sve sto je sporije od neke promene se ne primecuje)
 

Back
Top