Rupa V

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Jao sto meni idu na zivce ljudi koji se pred svima izdrkavaju na jednu osobu, to im valjda hrani ego, sta li.
Nekad mi ih dodje zao, jer im tacno fali nesto, normalni nemaju potrebe za tim.
Popricas u cetiri, ili tri oka i to je to....


A vi i dalje o jovani, jbt hehe
 
Jao sto meni idu na zivce ljudi koji se pred svima izdrkavaju na jednu osobu, to im valjda hrani ego, sta li.
Nekad mi ih dodje zao, jer im tacno fali nesto, normalni nemaju potrebe za tim.
Popricas u cetiri, ili tri oka i to je to....


A vi i dalje o jovani, jbt hehe

:lol:
A likovi koji se izdrkavaju na više osoba? Šta misliš o njima?
 
Ma nije vazno.
Jedna, dve ili tri.
Nego ono pred svima kad napusavaju nekoga, teatralno, prosto da narod moze da prepricava posle i da se nasladjuje....
Jadno.
Pogotovo u kolektivima poput mog.... to je tako normalno
 
Ma nije vazno.
Jedna, dve ili tri.
Nego ono pred svima kad napusavaju nekoga, teatralno, prosto da narod moze da prepricava posle i da se nasladjuje....
Jadno.
Pogotovo u kolektivima poput mog.... to je tako normalno

Pa to ke retko, jedino razumem kad neko napravi idiotsku grešku. Jednom sam prisustvovao tom teatralnom napušavanju na poslu koje sa zamalo završilo tučom. Bio sam kivan na ove što su ih razdvajali, zanimalo me gde je prelaz iz teatra u real. :lol:
 
uopste nije bitno na kojim poslovima je ko rasporedjen, da li je spremacica, stalski radnik, personalni trener
ako si kao zaposleno lice upoznat sa standradima, za njihovo grubo krsenje mozes da ocekujes samo javnu kritiku
ponavljam, zasto bi strasnije bila kritika od toga da ti nepripremljen sa sendvicem u rukama dolazis u vezbaonicu kod klijenta koji je unapred uplatio paket od deset treninga, jer je poverovao u informacije koje je dobio na pocetku - da tu moze da dobije vrhunsku, profesionalnu uslugu za svoj novac
i sad je strasnije sto trener dobije javnu krtiku pred klijentom da je neprofesionalan i nevaspitan sto na cas dolazi bez uradjenog programa, sa hranom u rukama gde iz klijenta treba da izvuce maksimum na treningu, strasnije je sto devojka dobije kritiku sto je otvorila tunjevinu na info desku, jede je iz konzerve i siri jak miris hrane umesto da je otisla na galeriju u kancelariju koja je predvidjna za pauze i obroke, od grubog prestupa koji su oni napravili

jovanu mozete da volite ili mrzite, moze da vam se svidja ili ne, ali je cinjenica da zena ima autorsku emisiju koju zahvaljujuci upravo standardu koji ima, moze da plasira pod dobrim uslovima na bilo koju televiziju..i zasto bi ona tolerisala neprofesionalizam i aljkavost u sakupljanju potrebnih informacija od strane onih koji zele da budu deo te emisije?

Onda treba sponzori da joj upadnu u emisiju i očitaju joj bukvicu za njenu glupu opasku, a ljudi daju pare. Kakvo debilno pitanje, šta ako sneg bude padao dva meseca. Pa šta ako bude, a svi znamo da neće. Po snegu će krpiti rupe jel... Kao da smo Norveška, evo sve se bojim padaće dva meseca. Pa to u lokalnim medijima ne bi neki neuk novinar pitao, a kamoli neko ko je prošao školu na rts-u, a ili bk, aj to da ne računamo.
 
Onda treba sponzori da joj upadnu u emisiju i očitaju joj bukvicu za njenu glupu opasku, a ljudi daju pare. Kakvo debilno pitanje, šta ako sneg bude padao dva meseca. Pa šta ako bude, a svi znamo da neće. Po snegu će krpiti rupe jel... Kao da smo Norveška, evo sve se bojim padaće dva meseca. Pa to u lokalnim medijima ne bi neki neuk novinar pitao, a kamoli neko ko je prošao školu na rts-u, a ili bk, aj to da ne računamo.

ja to njeno pitanje uopste nisam dozivela na takav nacin
shvatila sam ga kao - novinar pita odgovorne u gradu o skakljivoj temi, pa izbegava pitanje koje moze vlast da ga stavi u nezgodnu situaciju
koliko obecanja u ovom gradu nije ispunjeno od strane svih ministarstava
kad je televizija u pitanju, pred kamerama se prave svecana otvaranja svega i svacega da bi stanovnicima bile zamazane oci za sredstva izvucena iz budzeta, a grad nikad u gorem stanju
pocevsi od bgd na vodi, preko koridora..da ne navodim dalje
ona kao novinar je ocekuje da cuje rok - do kada ce rupe u gradu da budu zakrpljene
nema dok ne prodje sneg, kazi do maja 2019 pa da imas odgovornost sa rokom koji si postavio
 
ja to njeno pitanje uopste nisam dozivela na takav nacin
shvatila sam ga kao - novinar pita odgovorne u gradu o skakljivoj temi, pa izbegava pitanje koje moze vlast da ga stavi u nezgodnu situaciju
koliko obecanja u ovom gradu nije ispunjeno od strane svih ministarstava
kad je televizija u pitanju, pred kamerama se prave svecana otvaranja svega i svacega da bi stanovnicima bile zamazane oci za sredstva izvucena iz budzeta, a grad nikad u gorem stanju
pocevsi od bgd na vodi, preko koridora..da ne navodim dalje
ona kao novinar je ocekuje da cuje rok - do kada ce rupe u gradu da budu zakrpljene
nema dok ne prodje sneg, kazi do maja 2019 pa da imas odgovornost sa rokom koji si postavio

Ne znam o kojim rupama je reč, svim ili nekim konkretno u nekoj ulici. Ali svejedno, to se pitanje ni ne postavlja kad napada sneg kad je onako saobraćaj u kolapsu. Ako su manji radovi može da se uhvati par dana da se malo popravi neka ulica ako je kritična. Za sve veće radove logično je da se čeka leto. Inače će ceo sabraćaj da kolabira, a o kvalitetu rada po lošem vremenu tek.
Nek dovede odgovorne za ta i ostala pitanja u emisiju pa nek ih pita, da li stvarno očekuješ da će neki novinar napraviti reportažu koja daje sve te odgovore i obećanja.
To ako neko hoće da joj dođe, poslednji put kad sam uhvatila emisiju sa njom gostila je Vendi i neku ekipu iz rijalitija.
Ovo je bilo nešto lično, animozitet i zloupotreba položaja.
 
Rečeno je da će krpiti rupe kada prestane sneg, šta tu nije jasno?
Da li treba da krpe rupe dok pada sneg? Preko snega?
Nego hebo pitanje što joj je glupo, ali faca što joj je jadna. Jel to profesionalizam, taj njen izraz lica? Pa nije u rijalitiju nego u informacionoj emisiji, ali se ženska kanda zanela.
 
Rečeno je da će krpiti rupe kada prestane sneg, šta tu nije jasno?
Da li treba da krpe rupe dok pada sneg? Preko snega?
Nego hebo pitanje što joj je glupo, ali faca što joj je jadna. Jel to profesionalizam, taj njen izraz lica? Pa nije u rijalitiju nego u informacionoj emisiji, ali se ženska kanda zanela.
Da, lepo kažeš, aj što je pitanje glupo, ali ona intonacija i faca i glupo aaaaaa.
To nije ponašanje ni za pijacu, kamoli u emisiji gde želi da ostavi utisak odgovornosti i profesionalnosti.
 
:lol:
eto imamo podeljene utiske
ja i dalje imam utisak profesionalzima
iako je ne volim
ali to nema veze sa onim sto radi, mogu da je ne volim ali da postujem njen rad
 
:lol:
eto imamo podeljene utiske
ja i dalje imam utisak profesionalzima
iako je ne volim
ali to nema veze sa onim sto radi, mogu da je ne volim ali da postujem njen rad

Њен рад нисам пратила довољно да бих имала шта да поштујем или не поштујем, али мало мало па изађе неко њено спуштање, као прошлог пута са Јеленом Розгом.

Колики ретард мораш бити да пред камерама жени која је болесна и која се бори да добије дете говориш о откуцавању биолошког сата или такве неке глупости?

Чак и ако сте пријатељице?
 
ja nisam pogledala video.i zzabole me za temu
dosla sam da kazem da su visnje koje sam dobila da napravim pitu sa kosticama
e pa...ima da ih tako strpam u kore

Уф, па како ћете тако да једете и да пљуцкате :lol:
 
Jao sto meni idu na zivce ljudi koji se pred svima izdrkavaju na jednu osobu, to im valjda hrani ego, sta li.
Nekad mi ih dodje zao, jer im tacno fali nesto, normalni nemaju potrebe za tim.
Popricas u cetiri, ili tri oka i to je to....


A vi i dalje o jovani, jbt hehe

Ma iskompleksirana je i bezobrazna. A u ovoj jbn drzavi je postalo moderno da se bude glasan, drzak i bezobrazan, pa se onda to sve fino poturi pod „samopuzdanje“. A koliko su „samopouzdani“ svi ti iskompleksirani agresivci vidis cim malo zagrebes po povrsini i uzvratis im cvrstim i jasnim stavom. Dobijes citav raspad sistema i dramu.
Kad bi ona naisla na nekog ko bi joj uzvratio hladno i trezveno i pitao je sta takvo ponasanje treba da znaci, kakvo je to pitanje i da li je to profesionalno ona bi se otimala, a na kraju bi plakala i glumila „neznu dusicu“.
Samo sto normalan covek, koji ne boluje od takvih ego tripova precesto ostane zatecen tudjim bezobrazlukom, pa i ne odreaguje ili odreaguje zbunjeno.
 
Њен рад нисам пратила довољно да бих имала шта да поштујем или не поштујем, али мало мало па изађе неко њено спуштање, као прошлог пута са Јеленом Розгом.

Колики ретард мораш бити да пред камерама жени која је болесна и која се бори да добије дете говориш о откуцавању биолошког сата или такве неке глупости?

Чак и ако сте пријатељице?

Ni ja ne pratim šta radi, ne gledam TV uopšte, ali sam na FB naišla na snimak koji je podelila Vanda. Na tom snimku je bila grozna prema Igoru Juriću, ocu ubijene Tijane Jurić. Smrkla mi se za sva vremena.
 
ali smo bili danas svi zajedno kod nji,a idemo i sutra.ja nosim ruckove.moja deca velika,svako na svoju stranu,bas i ne slusaju previse,ali zato ni jedan vikend ne preskacu ledince.a pet godina smo vodali i obe snajke.sad nam je pusto i tuzno bez njih

- - - - - - - - - -

Јел сад бар боље спава ноћу?

zavisi kako koja noc
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top