Rupa V

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Otvorila ja bih ja da je moguce, ali nije, to su ti oni stakleni soliteri, sve je zatvoreno.
Sto nije ni cudo, s obzirom na hladnoce, prosto su naucili da zive sa tim i da se prilagodjavaju.

Мрзим те зграде од стакла...не знам ко их измисли, лети прокуваш, зими се смрзнеш.

Наша зграда је таква, никад доброг од ње.
 
+7 je danas, nije hladno, a ima virusa i inace i kad je -35.
Ja radim sa ljudima, dovoljno da jedan student zakaci neki virus, ceo koledz ce u krug da bude bolestan.
A sve zgrade imaju onu centralnu ventilaciju, msm, ove poslovne zgrade, ne otvaraju se prozori, ja sam oduvek bila ubedjena da se virusi samo setkaju kroz tu ventilaciju, bez obzira na sve filtere.

ne samo virusi nego i bakterije :aha:

joj ja seljanka srpska se u orlandu zaletela da otvorim prozor, pa sam se skucala u njega jer je to staklo fiksirano, nije prozor
ulecem ko furija sva zadihana zajapuena i po navici kao otvoricu prozor
oces djoku...mozes ga samo poljubiti
ukljuci centralnu klimu brajko i toliko
da popizdis
 
Ја увек мислим да у тим хладним пределима нико не може да се прехлади, и да тамо нема вируса , поубија их минус све :lol:

Е, и ми смо на факултету могли да пијемо кафу, пушимо, најнормалније, једино нисмо јели :D

Мени пар дана нешто чудно, али ја не обраћам пажњу, ждерем бели лук и цепам прополис, ваљда ћу га савладати.

Koristi i meni beli luk, nije svemoguc u borbi protiv viroza, ali pomaze. Samo sto ga ne volim, i kad se nateram da ga tokom zime redovnije konzumiram to bude podvig. :) Ali cim malo otopli, nekako s proljeca, jedva docekam da ga eliminisem iz menija i tad me po pravilu zdrma neki od onih poslednjih talasa gripcuge, i onda do maja, juna umirem. Jedino da ga cepam i tokom prolecnih dana.
 
Znači, sapun za kosu je sr.anje. Oprala sam njime, super peni i to, stavila pakovanje na krajeve kao i obično, ali kad sam počela da sušim, kosa mi je bila kao metla, suva, a nekako teška, ne znam ni da opišem. Onda sam u 1h noćas morala da perem opet. Skroz sam se izbedačila. :rida:
 
meni je biomelem super
a probala sam i mnoge skuplje
davno sam koristila i vichy okej je ali ništa bolji od ovog

- - - - - - - - - -

onaj sa medom nacrtanim
ostali mi ne odgovaraju
 
ka dgod sam uzela protiv peruti ja dobijem

nemam perut nego ćale koristi h&s mentol meni nestalo i uzmem taj kad perut

- - - - - - - - - -

ovaj regeneriše i meni odgovara
ne slepi kosu
balzam ne koristim
 
Nemam ni ja sad, perem onom Šaumom za farbanu kosu, ali mi se brzo masti.... Uvek imam h&s, da se oporavim kad eksperimentišem sa novim šamponima, samo nikako mentol, on mi ne odgovara.
 
Sampon za suvo pranje je samo za emerdzenci situacije

- - - - - - - - - -

Ja sam prala kod sestra se koprivom, ona samo to koristi jer ima prirodnu boju sada, tanka dlaka i masti se
 
Znači, sapun za kosu je sr.anje. Oprala sam njime, super peni i to, stavila pakovanje na krajeve kao i obično, ali kad sam počela da sušim, kosa mi je bila kao metla, suva, a nekako teška, ne znam ni da opišem. Onda sam u 1h noćas morala da perem opet. Skroz sam se izbedačila. :rida:

Рекла сам ти, увоштено скроз...боља је и сода, па ставиш сирће уместо регенератора и свиленкасто као шампон.

- - - - - - - - - -

Sampon za suvo pranje je samo za emerdzenci situacije

- - - - - - - - - -

Ja sam prala kod sestra se koprivom, ona samo to koristi jer ima prirodnu boju sada, tanka dlaka i masti se

А мени се од коприве појави перут, много ми осуши кожу главе...иако ми се коса масти на два дана...
 
Рекла сам ти, увоштено скроз...боља је и сода, па ставиш сирће уместо регенератора и свиленкасто као шампон.

- - - - - - - - - -



А мени се од коприве појави перут, много ми осуши кожу главе...иако ми се коса масти на два дана...

Ma idi, grozno. Gore od sode, a tek to što je bila avantura...
Ne znam šta ću, ali zakupila sam celu stranu ovde sa svojom kosom .... :lol:

- - - - - - - - - -

nemam ni ja retku koliko mi je tanka dlaka

- - - - - - - - - -

a šampon za suvo pranje nije uopšt eloša stvar

Verujem da nije, ali ja volim da mi kosa bude čista, ne samo da tako izgleda... I nemam ni tanku dlaku...
 
Da li se vama čini da se birokratija ponaša izuzetno kretenski u ovoj državi (čast izuzetcima)?
Dakle, krade se koliko god se može, pokušavaju SVI da izvaćare što više mogu...Dok se svima "na čestita nove godine" čovek izgubi volju za životom ovde..
Evo ja sam bio klinac 90-tih pa se i ne sećam baš, ali jel postojalo još neko vreme u kome si morao da hvataš za gušu svaku budalu koja misli da je bitna, te joj loš dan pa se izdrkava nad ljudima...kad razum popusti sila progovori
 
Juče ne mogu poslati običan paket iz pošte jer oni ne znaju šta je to, zamisli..Svi papiri uredni, sve..pa kako mi je stiglo nabijem vas.
Danas mi stigao račun za telefon i net i kažu isključiće ako se ne plati neka cifra?! Šta da platim sestro dana nisam ništa kasnio o čemu vi to? Sve uplatnice imam..Ne vredi za svaku sitnicu moraš zvati advokata, ali za svaku...i uvek je neko nešto "zaturio" " pa jao nismo znali itd"...more majku vam
 
Da li se vama čini da se birokratija ponaša izuzetno kretenski u ovoj državi (čast izuzetcima)?
Dakle, krade se koliko god se može, pokušavaju SVI da izvaćare što više mogu...Dok se svima "na čestita nove godine" čovek izgubi volju za životom ovde..
Evo ja sam bio klinac 90-tih pa se i ne sećam baš, ali jel postojalo još neko vreme u kome si morao da hvataš za gušu svaku budalu koja misli da je bitna, te joj loš dan pa se izdrkava nad ljudima...kad razum popusti sila progovori
Tako sam ja slala vino u Ameriku... :lol:
Sou :lol:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top