Fitnes forumasice

pazi kik boks joj slab, više voli tekvando :lol:
bokte jebbo kakvi ste se likovi nakupili ovde :lol:

Nisam nigde napisala da je slab..samo da vise volim tekvondo. Neko voli dzudo, aikido...meni se.to ne svidja uopste. Kik box je ok za treniranje, ali deo bez kacige ne prihvatam. A tekvondo je moja ljubav.

- - - - - - - - - -

Recimo meni je dzudo uzasan..moras da.se vatas tamo sa nekim..ja vise volim ove udaracke sportove.
 
Odem ja tako na jedan trening kik box, al kad sam vec bila dovoljno odrasla...i sve super bilo i na kraju kaze meni trener u fazonu da bih mogla da treniram za ring. E i ja odem i ne vratim se vise.:lol: tjah prvo sam pitala dal se nose kacige, mada sam prerpostavila odgovor..... prvi decko mi je bio kik boxer:mrgreen:, al tad sam bila mlada i looda i htela da treniram. keva histerisala po kuci, a ni on nije bio odusevljen. :lol:
Mada ja vise volim tkd

- - - - - - - - - -

Msm, ja nema sanse da bih pristala na udarce u glavu bez kacige :lol: a sad je i to diskutabilno.:mrgreen:

- - - - - - - - - -

Ka mislim andjo da ako oces ring moraces i u teretanu :D

Ako radis amaterki imas kacigu i stitnike a profi je bez kacige,pa sad ti mozes da biras,mada i kod profi mozes da se dogovoris da nosis kacigu ako pristane i druga devojka.
 
@tema
klip nisam gledala, a nisam nikakav fitnes tip, u životu sam trenirala 3 sporta, gimnatiku & rukomet (što je uključivalo i teretanu) totalne suprotnosti, a uz sve to i šah.
To je bilo negde do 20. godine, kasnije sam išla samo na trčanje. Bicikl sam uvek vozila. A, šah kao šah retko mu se sada posvetim, jer mi je umro deda sa kojim sam obožavala da igram šah.
Sada godinama samo vozim bicikl i ponekad rolere, to iz moje vizure nije sport, jer nemam nikakve ambicije i ne obaram nikakve rekorde, već mi jednostavno prija. Ček, ne računam ni sezonsko plivanje.
 

Back
Top