Fitnes forumasice

jsjbt

Poznat
Banovan
Poruka
7.183
ovaj sa klipa izgleda ko onaj malisan jedan od likova iz nekog bezveznog boj benda
misicavo moze al ne nesto preterano max. ovako

giphy.gif

:per:

generalno nase zene su krsh genetika turska tako da...ceca je ceca s bicepsom ili bez svejedno vam
bolje nastavite onda da krkate kolache i sladolede jer vecina nashih siromaha voli debelo (ko i crnchuge)
mnogobrojne bakice odavde mogu onako lagano rekreativno za duzi zivot...ono...u bazenu plicak pa patkica na naduvavanje i levo desno jedan dva...

Troja

Buduća legenda
Poruka
26.197
ovaj sa klipa izgleda ko onaj malisan jedan od likova iz nekog bezveznog boj benda
misicavo moze al ne nesto preterano max. ovako

giphy.gif

:per:

generalno nase zene su krsh genetika turska tako da...ceca je ceca s bicepsom ili bez svejedno vam
bolje nastavite onda da krkate kolache i sladolede jer vecina nashih siromaha voli debelo (ko i crnchuge)
mnogobrojne bakice odavde mogu onako lagano rekreativno za duzi zivot...ono...u bazenu plicak pa patkica na naduvavanje i levo desno jedan dva...

Nemoj da mi spamuje temu, niko te nije pitao sto ti volis.
Za pocetak- ti si fitness basic bitch.
Bolje pisi sta si vezbao danas?

BubaSmrda

Aktivan član
Poruka
1.456
ja samo cucnjeeve razlicite

ali sad ne radim a trebala bih

jer sam se sjebala sa opterecenjem dok sam trenirala, bildovala dupe jel :mrgreen:

i sad kako ne treniram izgubilo volumen

imam sipku od oko 15ak kg, pa cu sa njom
mozda na jesen i u teretanu

- - - - - - - - - -

evo veceras pocinjem :mrgreen:

gost 243178

Veoma poznat
Poruka
12.084
Samo bajs, hodanje i plivanje.
E, i dosta igram, onako za svoju dušu, kod kuće, sam svoj DJ fazon.

Zaboravih zašto: bajs, hodanje i igranje volim, a plivanje sam ubacila kad sam shvatila da sam sredovečna
i da ako ne postanem aktivnija neću smeti ništa da jedem ni da se alkoholišem jer se usporio metabolizam
a to bi bilo strašno :eek:

ali na svu sreću volim i plivanje

Poslednja izmena:

Metla na vestici

Zaslužan član
Poruka
113.504
da mi nije sjebane noge vratila bih se plesu
uz muziku volim da igram pa povremeno kuci odradim nesto kao dance aerobic, prilagodjeno mojoj situaciji
jako volim bajs i to srecom mogu
idem na brzi hod povremeno, isla bih cesce da smem
zimi idem u teretanu kardio deo najvise, povremeno sprave cisto zbog vezbanja misica
nisam opterecena izgledom, niti vezbanjem, niti mi se dan vrti oko kalorija tegova i misica
aktivna sam jer tako volim i to mi prija, a ne u sluzbi zadatka

klip mi je smor zesci, na preskok sam gledala, melje ko vodinica, naporan je

Poslednja izmena:
Da biste mogli da kreirate nove teme, trajno koristite svoje ime i ne pogađate stalno slike - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.