Stopiranje

ili Stopirate?
valjda nisam pogresio Podforum:rumenko:
stops.jpg
 
ne vozim al da vozim ne bih povezla nikoga, niti mi je ikada palo na pamet da stopira niti cu, ne znam sta treba da bude da to uradim, tipa ko scenario iz filmova juri me manijak s nozekanjom kroz sumu pa ja istrcim na autoput pa zaustavim bilo koga...eto recimo tad bih :lol:...salu na stranu poenta je da bih samo u nekim extremnim situacijama to uradila, tipa treba mi pomoc i sl...
 
U,mi smo stopirale ko klinke ali srecom nista ruzno nam se nije desilo.Jednom nas povezli neki matorci pa predlozili da svratimo u neki motel na pice.Kako sam se tad oduzela od straha.:roll:To je bio zadnji put da smo stopirale jer smo i ovako to radile iz zezancije.Koje curke
Niti stopiram,niti povezem stopere.Kako je moj drug nahebao zbog toga,nesmem ni da pricam:eek:
 
ja sam sve redom skupljao pored puta :mrgreen: I stare i mlade. Nije problem. Ali, jednom sam stao nekoj zeni sa bebom. I terala me da je vozim do jednog naselja, pa kao aj tu do jednog sela...i ja pogledam kad ono lutka, nema bebe. Uzmem krisom sataru u ruke i reko:"mrs napolje." Ko zna sta li me je cekalo u tom selu, da sam se odvezao. Od tad, samo mladoj, nemocnoj pichetini stajem :cool:
 
ja sam sve redom skupljao pored puta :mrgreen: I stare i mlade. Nije problem. Ali, jednom sam stao nekoj zeni sa bebom. I terala me da je vozim do jednog naselja, pa kao aj tu do jednog sela...i ja pogledam kad ono lutka, nema bebe. Uzmem krisom sataru u ruke i reko:"mrs napolje." Ko zna sta li me je cekalo u tom selu, da sam se odvezao. Od tad, samo mladoj, nemocnoj pichetini stajem :cool:

To mora da je bila veštica :eek: :zcepanje:
 
ne vozim al da vozim ne bih povezla nikoga, niti mi je ikada palo na pamet da stopira niti cu, ne znam sta treba da bude da to uradim, tipa ko scenario iz filmova juri me manijak s nozekanjom kroz sumu pa ja istrcim na autoput pa zaustavim bilo koga...eto recimo tad bih :lol:...salu na stranu poenta je da bih samo u nekim extremnim situacijama to uradila, tipa treba mi pomoc i sl...
Деси се рецимо да у Београду штрајкује ГСП. Сви стопирају.
Деси се да завеје снег, па нема ни буса ни таксија.
Деси се неки штрајк (у ствари, то је уобичајено постало), па људи не могу да стигну кући.
Кад возим, у таквим ситуацијама примам стопере.
Углавном жене с кесама из продавнице и у стању сам да их одвезем до саме куће.
Знам како им је. :(
 
ne ne ne ne
mnogo je manijaka :sad2:
ceo svet je pukao sa mozgom, tako da stvarno ne smem
živim u širem centru grada pa svuda brzo stižem i pešaka :mrgreen:
ako treba da idem negde dalje, taxi nije tako skup i stalno zovem jedno isto udruženje, tako da se već znamo i imam poverenja u njih
 
Sinoc sam po ko zna koji put bila prinudjena da stopiram, prevoz ide retko, vikend, pa jos vece, a hladno i ja kasnim na posao...
Nije mi bilo bas sve jedno, em sedam nekom nepoznatom u kola (a mama me je ucila da ne pricam sa nepoznatima :lol: ), em je vec mrak pao...Ispostavilo se da mi je stao sasvim OK decko, u nekom novom Mercedesu (mada u principu izbegavam da sedam u takva kola), i da smo se lepo ispricali...poso decko na basket :wink:

Elem to mi dade ideju da vas priupitam. Stopirate li? Stajete li stoperima? Jel imate neke tripove, tipa u ova kola ulazim u ova ne ulazim...ovom stajem, ovom ne stajem? Jel su vam se desila neka ruzna ili zanimljiva iskustva u oba slucaja?

NIkada ne stopiram,niti bih ikada usla u tudja kola,coveka kojeg ne poznajem.Nisam vozac,ali i da jesam,ne bih stala,iskreno,jer nikada ne znas zasigurno ko ti seda u kola.
 

Back
Top