Stopiranje

Case Drakos, masovni ubica koji je ubijao u svom autobilu isključivo parove stopere 8-)

Nikad nisam imao naviku da stopiram, nisam bio đak pešak, ali primam ponekad stopere, vojnike, pandure, qrve ne vozim da bih sačuvao čiste presvlake, klinke ne vozim takođe, smaraju.

Ja sam dugo vozio kupe, tako da...bole me uši za stopere
 
ne stopiram vise, mislim da ne bih imala hrabrosti...ali , secam se, kad sam studirala, ustopirale smo coveka (, jer naravno, nismo imale kintu za bus) koji nas je, em dovezao do kuce, em kupio zvake i cokoladice, em dao covek ladno po 10 evra obema, jer je imao cerku , koja je takodje studirala, i zamislio je kako bi se ona snasla u toj situaciji, bez kinte......nista nije trazio zauzvrat. :)))))....naravno svako ko stopira treba prethodno da nauci pravila stopiranja...:))))
 
ok kakve veze ima qpe sa stoperima?....mislim lepo je shto si vozio qpe i sve....al u velikoj vetjini sluchajeva....jedan jedno jedna stopira....al svejedno lepo je shto si vozio qpe....uh shto mi pada rima na pamet....al netju da budem....
 
Ranije sam to radio, trenutno sam motorizovan.
Poslednji put sam stopirao za vreme bombardovanja '99 i tad sam zbog plasljivih vozacha pesachio 18 km usred nedodjije, vazdusne opasnosti i mrklog mraka, dok je iznad mene sevalo.Drustvo mi je pravilo samo jedno kuchence, poslednjih par kilometara i tada sam se uverio da su ljudi, kad je frka, obicna gov.na
A u srecna vremena najbolje je bilo na moru, obidjes sva mesta duz magistrale.
 
E sad si me podsetio sa tim bombardovanjem...Opsti haos, kolaps u gradu, moja keva stopirala i stanu joj panduri sluzbenim kolima...Dovezli je donekle i rekli joj: Mi idemo samo dovde, zao nam je, odvezli bi vas skroz, ali imate mnogo "nezgodan" komsiluk...:lol:

A zbog tog "komsiluka", mom prvom komsiji (pravom) sa druge strane zgrade su izleteli prozori i vrata sa sve stokovima...
 
Nikada ne stopiram,pa makar čekala autobus ceo dan ili išla peške............
To mi je stvarno nešto bez veze,ne kažem ja da su svi manijaci,ali glupavo je skroz voziti se sa nepoznatom osobom..........
Čak se dugo nisam ni taksijem vozila,ali kako sam starija,ponekad to uradim kad se jako žurim..........
 
Zavisi od toga gde se zagine... ako je nuznost onda da.
Takodje zavisi kod koga se ulazi... jer opet ima dosta ludaka...
Tako da nije to bas jednostavno... Inace... Nemam nista protiv toga... :D
 
Ne stopiram, ali pokupim stopera kada mi je dosadno ili kada ga poznajem....

Ja bas nikad nisam prizeljkivala da mi stane neko poznat. Kao, stopiras, i onda, neko koga dobro ne poznajes a ipak te poznaje iz vidjenja, ocekujes da ti bas takav neko stane, i molis se Bogu da ti ne stane neko nepoznat jer se ti u stvari plasis onog pravog stopiranja kad staju nepoznati ljudi nepoznatim stoperima. Mada, moje stopiranje po celoj Srbiji se sad svelo na takvo stopiranje jer su kamiondzije i saobracajni policajci i drugi vozaci koji su stalno na putu jedno carstvo u kome caruje drugarstvo pa me svi sad poznaju, upoznali su jedni druge sa mnom.
 
Jesam ranije..
Kad krenem negde, a hoću da uštedim pare, pa ne idem busom, nego vozom..
Pa još ako do tog mesta ni ne ide voz... onda si prinudjen na stopiranje...
I svaki put sam dobro prošla...
Jednom me pokupio šleper čelarevske pivare pa me šofer celim putem nutkao pivom..
Kepo kažem čoveku da ne pijem pivo, da mi ne prija, a on me napade- te kakva si ti to devojka, današnje devojke samo pivo i piju, današnja omladina samo za pivo zna, te ovo, te ono... izvredja me a da trepnuo nije..
I još kad me je dobacio do odredišta nije hteo da me pusti da izadjem dok nisam uzela ono pakovanje limenki, kao za dečka ako mu ovakva rospija od devojke uopšte daje da pije pivo...:roll:
 
Kamioni su jako udobni za voznju. I sigurniji su od automobila sto se tice sudara. Mada, jedan kamiondzija mi je rekao da o tome ne treba nikad da se razmislja. Kad ustopiras nekog sa putnickim vozilom, to moze da bude obican covek iz naroda, onda on moze da odreaguje burno na tebe, na neku tvoju rec, prisetite se samo kako se ljudi pale kad razgovaraju o politici na slavama, i onda moze da nagazi po gasu i ne daj Boze, svasta moze da se desi, moze da sleti sa puta, da udari u drugi automobil. A kamiondzije su stalno sa ljudima, navikli su na sve i svasta i nikad nece tako nesto da ti se desi sa njima, da izgube kontrolu za volanom.
 

Back
Top