Ugrozena prava Hrvatske i Madjatske manjine u Vojvodini
Strana 1 od 4 1234 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 85

Tema: Ugrozena prava Hrvatske i Madjatske manjine u Vojvodini

Primećen član crni djordje (avatar)
    Učlanjen
    30.09.2004.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    7
    Reputaciona moć
    57

Cool Ugrozena prava Hrvatske i Madjatske manjine u Vojvodini

Au ljudi,pa je li to moguce?Pa ovo je ludnica!Ne znam tacno koji datum bese EU dade zeleno svetlo za integraciju Srbije u EU.I pazi sad,odmah sutradan,Madjari kukaju kako su im ugrozena prava.1+1=2,pa im se pridruzise i Hrvati iz Vojvodine...Drago mi je sto se neprijatelji konacno otkrivaju,pravi neprijatelji.Cinjenica je da nije bilo zranja u SFRJ da bi mi Srbi i dalje isli na soping u Madjarsku,kupovali jeftin kackavalj,prodavali im zacin C i ostale gluposti.Standard nam je bre bio 10 puta veci od njihovog!I onda ratovi,gluposti,odjednom Madjarska postade najbogatija(posle Slovenije na ovim prostorima).Pa jos nam i vize uvedose.Ukakise se ljudi koji im kroje politiku da opet ne krenemo na safari po Madjarskoj kad udjemo u EU.A sto se mene tice,faka mi se za EU,bas!!!
    I oni bednici Hrvati izVojvodine.Kakva je to politika podrivanja,prljavstina,ljiga...Nemam reci!
    Sta su se usrali sto ce na kraju sve doci na svoje mesto.A i Milo odmah pravi novu strategiju i trazi novo dupe da se u njega uvuce.Toliko od mene,eremita,king,nexus i zaboravih ime onom liku iz Vrbasa puno pozdrava,a i svima ostalima koje ne mogu da se setim posto sam iz trece pravo dosao u internet kafe.A ostali neistomisljenici,recite vreme i mesto da se obracunamo kako god hocete,verbalno,fizicki,yamb,sah,pikado,basket jedan na jedan...
    Aj pa uzdravlje idem da spavam
    ...ej konju misli na generaciju potonju a ne samo kako da napunis klonju i pre nego sto izadjes ostavi poruku bolju....

Primećen član crni djordje (avatar)
    Učlanjen
    30.09.2004.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    7
    Reputaciona moć
    57

Podrazumevano Re: Ugrozena prava Hrvatske i Madjatske manjine u Vojvodini

E da veKsla lave tebe sam zaboravio.I dalje vazi onaj poziv na pivo
    ...ej konju misli na generaciju potonju a ne samo kako da napunis klonju i pre nego sto izadjes ostavi poruku bolju....

Zainteresovan član ЧИЧА ДРАЖА (avatar)
    Učlanjen
    27.10.2005.
    Reputaciona moć
    47

Lightbulb Re: Ugrozena prava Hrvatske i Madjatske manjine u Vojvodini

Citat Original postavio crni djordje
    Au ljudi,pa je li to moguce?Pa ovo je ludnica!Ne znam tacno koji datum bese EU dade zeleno svetlo za integraciju Srbije u EU.I pazi sad,odmah sutradan,Madjari kukaju kako su im ugrozena prava.1+1=2,pa im se pridruzise i Hrvati iz Vojvodine...Drago mi je sto se neprijatelji konacno otkrivaju,pravi neprijatelji.Cinjenica je da nije bilo zranja u SFRJ da bi mi Srbi i dalje isli na soping u Madjarsku,kupovali jeftin kackavalj,prodavali im zacin C i ostale gluposti.Standard nam je bre bio 10 puta veci od njihovog!I onda ratovi,gluposti,odjednom Madjarska postade najbogatija(posle Slovenije na ovim prostorima).Pa jos nam i vize uvedose.Ukakise se ljudi koji im kroje politiku da opet ne krenemo na safari po Madjarskoj kad udjemo u EU.A sto se mene tice,faka mi se za EU,bas!!!
    I oni bednici Hrvati izVojvodine.Kakva je to politika podrivanja,prljavstina,ljiga...Nemam reci!
    Sta su se usrali sto ce na kraju sve doci na svoje mesto.A i Milo odmah pravi novu strategiju i trazi novo dupe da se u njega uvuce.Toliko od mene,eremita,king,nexus i zaboravih ime onom liku iz Vrbasa puno pozdrava,a i svima ostalima koje ne mogu da se setim posto sam iz trece pravo dosao u internet kafe.A ostali neistomisljenici,recite vreme i mesto da se obracunamo kako god hocete,verbalno,fizicki,yamb,sah,pikado,basket jedan na jedan...
    Aj pa uzdravlje idem da spavam
    Ево шта треба да им допустимо:људска права усташа,очување усташких традиционалних обележја..... па неће бити угрожени!!!

http://forum.krstarica.com/attachment.php?attachmentid=1042&stc=1

Zainteresovan član Ekiman (avatar)
    Učlanjen
    06.08.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    51

pa nemoj sad tako...
    majdari su se zaista opako razvili ali su daleko od npr. jedne francuske,holandije i u nekim segmentima sa nemcima....EU nije sra.nje i nebi tako pricao da si posetio gore spomenute drzave a ako i jesi onda si video kako ljudi zive dok mi ovde ko poslednji bednici...stalno su nam krivi tek madjari,tek hrvati...dok oni krupnim koracima idu ka evropi-svetu mi ovde beremo bostan....exxx otreznite se ljudi i zapamtite nas niko nece cekati a kamoli moliti,a vama sad kako je drago...samo nemojte plakati kad vam dete trazi novi komp,internet putovanja u grcku,italiju,firmiranu odecu a mi nemao ni za mleko....
    keep u driving boy-o!!!

Elita Marty Misterija (avatar)
    Učlanjen
    14.02.2005.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    273

EU SAKS
    Европска унија је ватиканско-масонски пројекат. Она треба да поунијати православне.
    “Mors tua, vita mea”

Učlanjen
    06.08.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    51

pa onda ti silni katolicki-masoni zive ko carevi dok mi ko poslednja gov*a+ne vidim da se grcka buni a rusija, bugaska,rumunija.... su na kolenima molila evropu i ameriku da im se pridruze odnosno da rusi udju G-8...
    sifra:naivko
    keep u driving boy-o!!!

Učlanjen
    14.02.2005.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    273

Продаде ти веру за вечеру
    “Mors tua, vita mea”

Domaćin JABUCHILO (avatar)
    Učlanjen
    24.08.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    94

a kakve veze ima ulazak u eu i ulazak u g8, u koji je rusija na kolenima pozivana da bi mogli da joj kontrolisu untrasnju trgovinu svojim 'zajebnickim' standardima, za pocetak cene benzina i komunalnih usluga? a i tu su promasili, posto ti standardi nisu u rusiji usvojeni, pa je sada pitanje sto klece i pu.e rusiji i dalje ako su sami drobili da bez toga nema nista od g8.
    a kako carski zive mogu da ti ispricaju nemci.
    batina ima dva kraja,
    k___c ima jedan kraj -
    a praznom divanu nigde kraja.

Učlanjen
    14.02.2005.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    273

Управо, причају ми да су се млади германи почели враћати кућама да живе са родитељима, пошто више немогу од плате ни самостално да живе.
    “Mors tua, vita mea”

Učlanjen
    27.10.2005.
    Reputaciona moć
    47

Citat Original postavio Ekiman
    pa nemoj sad tako...
    majdari su se zaista opako razvili ali su daleko od npr. jedne francuske,holandije i u nekim segmentima sa nemcima....EU nije sra.nje i nebi tako pricao da si posetio gore spomenute drzave a ako i jesi onda si video kako ljudi zive dok mi ovde ko poslednji bednici...stalno su nam krivi tek madjari,tek hrvati...dok oni krupnim koracima idu ka evropi-svetu mi ovde beremo bostan....exxx otreznite se ljudi i zapamtite nas niko nece cekati a kamoli moliti,a vama sad kako je drago...samo nemojte plakati kad vam dete trazi novi komp,internet putovanja u grcku,italiju,firmiranu odecu a mi nemao ni za mleko....
    majdari su se zaista opako razvili ali su daleko od npr. jedne francuske,holandije i u nekim segmentima sa nemcima..

Дали ти мислиш на мађарице поред аутопута и у порнићима,кад идем за аустрију и немачку и кад се враћам из тих земаља обавезно ***** те мађарице чисто из принципа !

За 20 еура ***** мађарицу а мислиш да ***** читаву Европску заједницу који су те ***** и примили у своје друштво!

Iskusan King 7 (avatar)
    Učlanjen
    23.05.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    103

Ljudi, prosla su vremena kada na granicu dolaze tenkovi i ultimatumi. To jos samo Ameri rade ali tek kada dobro procene gde mogu da "upadnu". Sada prvo dolaze ljudska prava pa onda prava na otcepljenje a pre toga naravno, ide autonomija, zastave, himne... Vojvodina je isuvise dobar komad zemlje a Srbija je isuvise zapostavila. Sada bar znamo gde ce se graniciti EU i Srbija. Canak i Kasa su dobar posao odradili. Kasu je razumeti donekle ali Canak...

Učlanjen
    27.10.2005.
    Reputaciona moć
    47

Citat Original postavio King 7
    Ljudi, prosla su vremena kada na granicu dolaze tenkovi i ultimatumi. To jos samo Ameri rade ali tek kada dobro procene gde mogu da "upadnu". Sada prvo dolaze ljudska prava pa onda prava na otcepljenje a pre toga naravno, ide autonomija, zastave, himne... Vojvodina je isuvise dobar komad zemlje a Srbija je isuvise zapostavila. Sada bar znamo gde ce se graniciti EU i Srbija. Canak i Kasa su dobar posao odradili. Kasu je razumeti donekle ali Canak...
    Не заборави да су вам Украински тенкови на границама,1956 спасио вас је комунизам иначе би Дунав био још црвен од ваше крви!!!

Iskusan King 7 (avatar)
    Učlanjen
    23.05.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    103

Citat Original postavio ЧИЧА ДРАЖА
    Не заборави да су вам Украински тенкови на границама,1956 спасио вас је комунизам иначе би Дунав био још црвен од ваше крви!!!
    Cica Drazo, nisi me razumeo ili ja nisam bio bas jasan. Htedoh reci kak ce nas sjebati na ljudska prava na finjaka, bolje prolazi nego da banu vojskom. Inace, nije mi jasno nista oko ukrajinskih tenkova. A canak, znamo sta je dobar posao koji je on ucinio i cini. Jos samo da znamo ko ga placa.

Iskusan King 7 (avatar)
    Učlanjen
    23.05.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    103

Sto se tice ulaska u EU sada nam je jasno kako idu stvari i nemoj mo se varati i lagati. Nekako u isto vreme pokusavaju da pokrenu " Kosovsko pitanje" i prava manjina u Vojvodini dok prava Srba ne postoje uopste na Kosovu.

Zaslužan član eremita (avatar)
    Učlanjen
    02.02.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    2079

Citat Original postavio King 7
    Sto se tice ulaska u EU sada nam je jasno kako idu stvari i nemoj mo se varati i lagati. Nekako u isto vreme pokusavaju da pokrenu " Kosovsko pitanje" i prava manjina u Vojvodini dok prava Srba ne postoje uopste na Kosovu.
    ... уф... добро је Кинге 7... ја таман помислих да си и Ти ПРОЛУПАО...
    БИТИ СЛОБОДАН означава стање у којем субјект може деловати без присиле и забране.

Učlanjen
    14.02.2005.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    273

Добро је и ја се забрину
    “Mors tua, vita mea”

Primećen član
    Učlanjen
    30.01.2005.
    Reputaciona moć
    56

Citat Original postavio Ekiman
    pa onda ti silni katolicki-masoni zive ko carevi dok mi ko poslednja gov*a+ne vidim da se grcka buni a rusija, bugaska,rumunija.... su na kolenima molila evropu i ameriku da im se pridruze odnosno da rusi udju G-8...
    sifra:naivko
    Izuzetno Grka, ava go*na sto si pomenuo, april 6/1941 sa Hitlere, svi su grnuli na Srbe, ali kao uvek, ko dodje na Balka da proliva Srpsku krv, prolice svoju...
    Komplikovani ste!

Učlanjen
    06.08.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    51

Talking Re: Ugrozena prava Hrvatske i Madjatske manjine u Vojvodini

Citat Original postavio ЧИЧА ДРАЖА
    majdari su se zaista opako razvili ali su daleko od npr. jedne francuske,holandije i u nekim segmentima sa nemcima..

Дали ти мислиш на мађарице поред аутопута и у порнићима,кад идем за аустрију и немачку и кад се враћам из тих земаља обавезно ***** те мађарице чисто из принципа !

За 20 еура ***** мађарицу а мислиш да ***** читаву Европску заједницу који су те ***** и примили у своје друштво!
    khhm,pa ti mora da si neki opaki shoverdjija,e care pozdravi mi cuturu....
    keep u driving boy-o!!!

Iskusan King 7 (avatar)
    Učlanjen
    23.05.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    103

Citat Original postavio eremita
    ... уф... добро је Кинге 7... ја таман помислих да си и Ти ПРОЛУПАО...
    Nisam se lepo izrazio, sad tek vidim.

Obećava Ustasha (avatar)
    Učlanjen
    29.10.2005.
    Reputaciona moć
    45

mislim da cu se nasmijati!
    a sta je sa silnom srpcadi koja zivi u hrvatskoj???
    njihova prava su vjecito ugrozena dok vi nasa stalno sabotirate...

Zaslužan član eremita (avatar)
    Učlanjen
    02.02.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    2079

Мајмуне, докле ћеш да мењаш НИК ?????????
    БИТИ СЛОБОДАН означава стање у којем субјект може деловати без присиле и забране.

Obećava Ustasha (avatar)
    Učlanjen
    29.10.2005.
    Reputaciona moć
    45

eremita, nije valjda da se obracas meni?
    sta fali mom nicku?

Učlanjen
    14.02.2005.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    273

Доббро де аналитичар
    Poslednji put ažurirao/la duskod : 30.10.2005. u 23:38
    “Mors tua, vita mea”

Obećava Ustasha (avatar)
    Učlanjen
    29.10.2005.
    Reputaciona moć
    45

to vam ostalo od turaka, vjerojatno svi imate njihove krvi a ... po balijama...
    koji ste jaaad!
    Poslednji put ažurirao/la duskod : 30.10.2005. u 23:40

Učlanjen
    14.02.2005.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    273

Немој да се јездиш дечки, имају аустроугари за вас места. Када се вратимо у РСК има да вам вратимо 2 пута, да вам не би амера сада би Српски причао .
    “Mors tua, vita mea”

Slične teme

1. Da li je ugrozena bezbednost?
    Autor Moreplovka,pa sta? u forumu Putovanja
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 18.12.2008., 15:10
  2. UGROZENA BALKANKA
    Autor NovaIsta u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 81
    Poslednja poruka: 07.02.2008., 12:12
  3. Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 28.09.2007., 11:41