Prestolonaslednik hoće da tuži Srbiju! VUČIĆ : Genije, samo prvo plati struju!

da li prestolonaslednik treba da plaća struju kao svi gradjani Srbije ?

  • treba da plaća struju

  • ne treba da plaća struju

  • ne znam


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.

proka

Legenda
Poruka
57.100
Prestolonaslednik hoće da tuži Srbiju!

VUČIĆ : Genije, samo prvo plati struju!



Odgovarajući na novinarsko pitanje kako komentariše najavu prestolonaslednika Aleksandra Karađorđevića da će tužiti državu Srbiji i tražiti povrat imovine, premijer Aleksandar Vučić je rekao:



- - - - - - - - - -

- Ti, genije, prvi plati stuju koju duguješ, pa onda da razgovaramo. Prvo plati 44 miliona koje duguješ EDB-u i 44 miliona koje dugujepš EPS-u, pa onda možemo da razgovaramo.

Prema njegovim rečima, država je dala objekat Karađorđevićima na korišćenje, a taj objekat propada, jer se ne održava, i plaćala je sve, pa je red da i prestonolanslednik plati struju.

- Platite struju, pa kukajte na državu - podvukao je Vučić i primetio da "svi žele, vole i hoće da napadnu državu, kada im padne na pamet, uz kuknjavu i žalopojke, što je "nacionalni sport u Srbiji".

- Ne možemo da dođemo u Kalinovac i kažemo seljacima da duguju za struju a on duguje 70. 000 evra - zaključio je Vučić.

- - - - - - - - - -

http://www.novosti.rs/vesti/naslovn...Ja-mu-odgovaram-Genije-samo-prvo-plati-struju
 
I treba.

Prvo povrat imovine pa onda da se reguliše i pitanje neplaćene 40-ogodišnje kirije provalnika Josipa, poreklom iz Krvatske.

- - - - - - - - - -

Otvori se pa isfinansiraj trošak plemenitih.

A ko će da pokrije trošak hrvatskih bravara ?

Kirija za 40 godina korišćenja dedinjske vile, pa računi , komunalije i pre svega - popravka brave obijene 1945. godine ;)
 
Prestolonaslednik hoće da tuži Srbiju!

VUČIĆ : Genije, samo prvo plati struju!

http://www.novosti.rs/vesti/naslovn...Ja-mu-odgovaram-Genije-samo-prvo-plati-struju


Пре него што наставиш ДА ПРОЗИВАШ ПРЕСТОЛОНАСЛЕДНИКА - погледај мало боље БИОГРАФИЈУ АЛЕКСАНДРА ВУЧИЋА И ПОДАТКЕ О ТОМЕ КАКО НИЈЕ ПЛАЋАО ДАЖБИНЕ ЗА СТАН.......

А што се тиче Престолонаследника - ДРЖАВА ИМ ЈЕ ДАЛЕКО ВИШЕ ДУЖНА НЕГО ШТО ПОТРАЖУЈЕ...
 
Uz povraćaj imovine i povraćaj kredita od kojih je finansirana imovina. Bilo je tu svakakvih "agrobanka" egzibicija.

To kad ti budeš "maršal" ...

Nego hoćeš li tada da pokriješ crtu svog tovariša, koji je provalio u kuću srpskog kralja 1945. i odatle nije izašao dok nije počeo da se raspada?
 
Nemaš pojma o čemu pričaš. Beli dvor nije kuća srpskog kralja,

Pa da znaš da si u pravu.. s obzirom da je hrvatski bravar u njemu duže živeo nego Karađorđevići.

Osim što su Karađorđevići ušli na vrata, svečano, uz srpskog popa koji je osveštavao kuću... a ona ćopava hrvatina - kroz prozor, pajserom.

i nije bila namenjena Titu za stanovanje .

Normalno... ko je još video da mutavi bravari žive u palatama ?

Ali kad je okupacija - logike nema. Intelektualce i domaćine streljaju, a bagra i stoka ulazi u stanove i domove.

Svejedno, još dugujete 40 godišnjih kirija + račune

- - - - - - - - - -

 
Znaci, radi se o Belom Dvoru, prema http://www.royalfamily.org/palate/beli-dvor/?lang=lat gradjenom od 1934. do 1937.g. u kojem je stanovao knez Pavle!
Zanimaju me tri cinjenice:
- cijim parama je gradjen Dvor,
- je li Pavle pitao Srbe zele li u Banovinu Hrvatsku,
- kakav je to "prestolonaslednik" bez drzave i prestola koji, i ono Srbije sta je ostalo, ima hrabrosti sramotiti u Evropi?
 
Iseliti incestuozno govedo iz belog dvora, pa nek tuzi svoju mamu a ne da ga drugi izdrzavaju

Interesantno kako se neke stvari nikad ne menjaju i kako ideje menjaju formu, ali uvek privlače istu "publiku".

Kao i pre 100 godina, kada su takođe bili marginalci , i danas iz komunista vidno izbijaju pohlepa, najcrnja zavist i primitivizam.

Niko kako komunisti nema izraženo nepoštovanje prema ljudskom životu, dostojanstvu, imovini...osim ako se ne radi o njima samima.
Nema danas nijednog NVO člana a retko i tajkuna , a da ima "četničko" poreklo ...ali ih zato iz komunističkih porodica ima brdo.
Počev od Miškovića i Nataše Kandić.


Srpski rečeno - uvek ste bili mućkovi i na svim meridijanima. Zato vas danas ima samo u Severnoj Koreji.
 
Meni nije jasno zasto mu ne poklone sve to, pa nek sam odrzava, a ovako kada mu das 'na koriscenje', naravno da ce coveka boleti patka da se domacinski ponasa prema imovini koja nije njegova.

Covek se ponasa kao bilo koji direktor bolo cega drzavnog, u bilo kojoj drzavi. Boli ga ki.ta. Pa iskreno, i mene bi bolela kita da to nije moje.

- - - - - - - - - -

Interesantno kako se neke stvari nikad ne menjaju i kako ideje menjaju formu, ali uvek privlače istu "publiku".

Kao i pre 100 godina, kada su takođe bili marginalci , i danas iz komunista vidno izbijaju pohlepa, najcrnja zavist i primitivizam.

Niko kako komunisti nema izraženo nepoštovanje prema ljudskom životu, dostojanstvu, imovini...osim ako se ne radi o njima samima.
Nema danas nijednog NVO člana a retko i tajkuna , a da ima "četničko" poreklo ...ali ih zato iz komunističkih porodica ima brdo.
Počev od Miškovića i Nataše Kandić.


Srpski rečeno - uvek ste bili mućkovi i na svim meridijanima. Zato vas danas ima samo u Severnoj Koreji.

Pa i ovaj Karadjordjevic je ocigledno komunista, hoce da mu drzava daje pare. Kada imas ovakav sistem, svi su komunisti. Nego lepo bato ti sve privatizuj, prodaj ili pokloni privatnicima, i mirna Backa.

A ne da kukate kada se nesto prodaje za 1 evro.
 
I treba.

Prvo povrat imovine pa onda da se reguliše i pitanje neplaćene 40-ogodišnje kirije provalnika Josipa, poreklom iz Krvatske.

To što je neko drugi koristio dvor duži period ne oslobađa njega plaćanja obaveza. A i da ne pričamo da on nije nikakav prestolonasljednik jer Srbija nije monarhija.
 

Back
Top